בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה? - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה?

integral

Recommended Posts

על מינת לנגן סרטי HD באיכותם המקסימלית (1080), אתה צריך מעבד עם לפחות 3Ghz (לא יודע לגבי AMD), לפחות 256MB (מומלץ 512) וכרטיס מסך ומוניטור שמסוגלים להגיע לרזולוציות של 1920x1080 או 1920x1440

ברור שהמחירים יירדו, כמו כל דבר בחיים.

דווקא לדעתי המחירים בכל מה שנוגע לכוננים אופטיים יורדים לאט (או יותר נכון, ירדו, בלשון עבר), זה תלוי בשוק ואיזו דרישה יש למוצר, ככל שהדרישה גוברת, המחירים יורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה גם יכול לראות ב640 זה לא יפריע לאף אחד, אבל זה כמו לקנות משהו ולא להשתמש בו, הרי סרטי HD כל הכיף שבהם זה לראות באיכות HD (כולל רזולוציות).

אתה יכול להתנסות עם כמה סרטוני wmvhd מהאתר הזה: http://www.wmvhd.com

נסה כאלו שהם 1080 ותראה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח, הורדתי את הקטע של טיטאניק, שאני בא לפתוח הוא נותן לי שגיאה של משהו license expired

LOL..... זה רק מראה מה אנחנו הולכים לעבור עם כל מנגנוני ה העלובים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי לא עשה את זה.. קיצר הורדתי תטיטאניק את הרובוטיקה ואת הTAXI3 ואת כולם הוא הריץ יוצא מן הכלל והעליתי את הרזולוציה ל1280X1024(למה! למה המאג שלי נדפק! למה!!!!!!!) ואפילו ניסיתי לדמות מצב של 5.1 בזה שהגדרתי תכרטיס קול ל5.1 ועדיין הכל רץ מצויין ונשמע ונראה מדהים :)

מרוצה מהמחשב שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיטאניק הורדת? ניסיתי את זה http://download.microsoft.com/download/1/d/9/1d96cd2d-2cf7-4dfc-a7d4-491363b124a8/Titanic_EscapeFromLovejoy_720p.exe

ועשה לי את השגיאה.

אההה לא משנה:

About DRM

Sample clips marked with an asterisk (*) are copy protected and may require you to update your digital rights management software if you do not have the latest version. The update will take less than one minute to download and install on most systems and happens automatically through Media Player when the file is played.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...