בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין באמת מה יהיה קצב החדירה של זה לשוק...

הרי אין לזה דרישה ממשית כמו שהיתה ל (שבאמת ענה על צורך כי דיסקים היו רק 700 מגה)... (גם ככה מרבית הדברים שאנשים צורבים על מדיות כאלו זה דברים מהאינטרנט, ועדיין אין פס רוחב בשביל להתחיל להוריד HD אמיתי וכו')...

ומעניין באמת מה יהיה המחיר, ומתי זה יהיה שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח קצת זמן, עכשיו יוצא BR, אח"כ יצא HDDVD, אח"כ יצאו כוננים משולבים (אותו סיפור כמו עם ה פלוס ומינוס) ואח"כ יגבירו את קצב הצריבה (ה BR צורב DVDR יחסית איטי, רק 8X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האולפנים הגדולים זזים בכוון. ברגע שהם יתחילו להוציא, הביקוש למכשירי HDTV יעלה, המחיר ירד וכמובן שאז ירצו גם לגבות. רק מה מכניסים כל מיני הגנות חדשות. למשל קראתי על רעיון שאפשר יהיה לגבות סרט פעם אחת. כל מיני שטויות. ממש לא יודע מה יהיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אני התייחסתי לשימוש.. שהרי מה השימוש העיקרי של מדיות לצריבה ? (אולי אני טועה), בעיקר לצריבה של דברים שיורדים באינטרנט. האם ישנו צורך ממשי היום במעבר ליכולת צריבה כלכך גבוהה בלי שיש שיפור מהותי ברוחב הפס..

ב זה היה שונה, לפני שוק הצורבים, היתה כניסה די מסיבית של הטכנולוגיה לבתים לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה BR הוא anti-costumer (לא אני אמרתי, מייקרוסופט אמרה), ההגנה שלה ממש מגעילה (אי אפשר "לגבות")... כמובן שמישהו מתישהו יצליח לעקוף את ההגנות זה הרי ברור, אבל ה HDDVD לא יהיה כזה אנטי, יהיה אפשר להוריד למחשב ולגבות.

btw ה BR בכל מה שנוגע לסרטים משתמש באותו mpeg-2 עלוב (אבל כמובן ברזולוציית HD), ו הHDDVD משתמש ב mpeg-4.... הכריזה שאיכות הmpeg-2 שלהם לBR יותר טובה, אבל זה לא ממש פייר מאחר וה BR שלהם בחחחחח, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח - תראה איך סוני הסתבכה עם ה . היא יורה לעצמה ברגל. מתישהו הם יבינו את זה.

25GB זה לא הרבה...אני עם הצורב CDR שלי מגיע ב Overburn בדיסק של 700MB לא 50GB

:smile1:

עריכה: מעניין איך ליגי ודי לא גילו שצורבי ה CD של הם בעצם צורבי BR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...