בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלו ריי ראשון פנימי בשוק בסוף ינואר עדכון: כמה הוא עולה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי קצב העניינים טושיבה תקדים את סוני ותוציא נגן HD לצרכנים לפני שה-BD יגיע לשוק. אני גם מאמין יותר ב-HD בעיקר בגלל עלויות זולות הרבה יותר (יש צורך בשדרוג קטן בלבד של המפעלים ולא בניית קו ייצור חדש כמו אצל ה-BD יחד עם העובדה שדיסקים של HD זולים יותר). HD הוא גם יותר ידידותי לצרכן כי הוא מכיל פחות הגנות מעיקות שלא כמו אצל ה-BD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-DUDE תשב ותחזיק טוב במשהו:

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=172

כן, יש כתבות על תצוגת CES בכל מקום:

http://www.cdrinfo.com/Sections/News/Details.aspx?NewsId=15987

http://www.cdrinfo.com/Sections/News/Details.aspx?NewsId=15992

כאחד שעוקב אחר ההתפתחות של ה HD- (לא הפורמט, אלא הטכנולוגיה עצמה) מאז השמועות הראשונות שצצו, ממש אין מה להתלהב (לפחות עדיין לא).

חוץ מזה שהנגנים (לסלון) והכוננים (שכבר ישר ייצאו כצורבים ולא רק כקוראים) יקרים רצח (טוב כי זה דבר חדש), אין ממש מה לעשות עם הפורמטים האלו בכל מה שנוגע לסרטים (אני לא מדבר על גיבוי מידע, כי פה דווקא זה דיי שימושי רק מתי שהמחירים יהיו בהתאם כמובן).

מבחינת סרטים, אתה חייב שיהיה לך מסך HD, אין בכלל מה להשוות, ראיתי מספיק סרטים וסרטונים בפורמט 1080p בשביל להודות שזה בסה"כ אותו דבר כמו רק טיפה יותר יפה (אני מדבר על לראות HD על המוניטור שלי), אני לא מכיר מסכי מחשב שהם HD ready.

מבחינת נגני סלון, זה דבר שיותר מכוון למשתמש האמריקאי מאחר ושם בנאדם יכול להרשות לעצמו טלויזית HD באיכות גבוהה.

קודם כל נחכה ש BR ו HDDVD יאחדו שורות ונראה צורב שיתמוך בשני הפורמטים (הרי ברור שזה יהיה מתישהו), אח"כ נחכה למחירים של הצורבים שיהיו שפויים ואח"כ נחכה למחירי המדיות שלא יגרמו לבנאדם ממוצע פשיטת רגל... אפשר לחכות לפחות שנה שנראה את הדברים האלו מתממשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי HD ready ביכלל לא נותנים איכות של מסכי HD אמיתים אלה רק אפשרות ליראות HD באותו מסך

אני חושב שהיתה על זה כתבה ואמרו שזה מבלבל אנשים ושמסכי HD אמיתים מאוד יקרים

ונחזור לנושא אני אישית לא מאמין שהBR או הHD יכנסו מאוד חזק לשוק כבר בהתחלה

סך הכל לקח זמן עד שהDVD הגיעה לשוק העממי-לפחות בארץ והוא התחיל כמכשיר יוקרה ולאט לאט ירד לשוק של רובנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת ויציב, לדעתי זה יכנס יותר מהר מה בזמנו אבל עדיין.... לא נשכח שזו חתיכת השקעה, לא רק שצריך נגן\צורב\מדיות שגם ככה יהיו יקרים, אבל גם צריך מסך איכותי על מינת להינות מ Hi Def.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד איפה. ביפן וכנראה בארה"ב זה יכנס מהר. גם יש לאנשים כסף, גם שני העמים אוהבים מאוד גאדגטים חדשים במיוחד היפנים, וגם זה עולה להם במונחים ריאליים פחות כסף ממה שעולה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמבחינת הצרכן, HD- עדיף על Blue-Ray, גם אם האיכות של ה-Blue-Ray יותר טובה (אין לי מושג, אני יודע רק שיש לו נפח יותר גדול).

בסופו של דבר, עליית מחירי האורז (סתם דוגמה) או משהו כזה עשוייה לקבוע איזה פורמט ישרד, גם אם הוא הפחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הצרכן בוודאי שעדיף HD, אבל לא בגלל האיכות, האיכות תהיה דומה (ה BR זה בסה"כ אותו פורמט mpeg-2 שזה פורמט לא דחוס), אלא בגלל המחיר וההגנה הפחות אובססיבית מאשר ה BR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכך גם HP אמרה כאשר היא עברה לתמיכה ב-HD לאחר שהיא הייתה בקואליציית ה-BLU RAY. לפי נתונים על הנייר ה-BD הולך להיות סיוט למשתמש הביתי גם מבחינת עלות אסטרונומית וגם מבחינת הגנות בלתי מוצדקות לחלוטין שמונעות כל אפשרות שימוש אחרת ממה שקובעת החברה שמוכרת את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין אם מחשבים יוכלו לקודד את הסרטים האלו ולהציג אותם בצורה חלקה...(אני מדבר על מחשבים עכשיויים)

ובלי קשר... תחכו שנה-שנה וחצי ותראו איך המחירים יפלו לכיוון ה500-300... והשאלה היא - למה באמת בכוננים אופטיים המחירים יורדים עד כדי כך מהר

אני חושב שזה בגלל שלכל החברות יש את אותם נתונים ופשוט כל הצורבים נותנים כמעט את אותם דברים לכן המחיר נופל... מישהו יכול לאשר לי את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...