מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש!

soundf

Recommended Posts

תודה לכלללללללום!!!

(גם ללא נחמדים :pissed:)

עכשיו השאלה היא....

בישביל אדם כמוני ...שגולש באתרים רגילים ולא מסתבך אם האנושות (טוב אולי מדי פעם לסקס :-X)

זה יספיק פיירוול של סייגט

ואנטיווירוס NOD 32???

או שלא??? תודהההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגמרי שכחתי להזכיר תוכנות נגד רוגלות. :kopfpatsch:

טוב ש-Q1234 נמצא פה, ולא משתמש בכפתור החיפוש.

אתרי סקס ידועים כאתרים מפוקפקים מאוד שינסו להחדיר למחשב שלך רוגלות ווירוסים בכל הזדמנות. נוד 32 תומך בהגנה נגד סקריפטים של אתרים,

מושלם לאתרים מפוקפקים. SYGATE הוא פיירוול מעולה, אבל תוריד מהר, כי קנו את החברה ומורידים את הפיירוול מהאתר.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תוספת קטנה, אם כבר העלו את העניין של אתרים מפוקפקים, אני לא יודע מה הרגלי הגלישה שלך , אבל אני ממליץ מאוד

לבטל cookies לחלוטין ולאפשר רק לאתרים שאתה בוטח בהם וצריך בהם cookies , וגם לבטל java script

אני יודע שזה בעייתי באקפלורר , אבל זה תורם המון המון להגנה מהבחינה של אתרים עויינים

באופן כללי עדיף להשתמש בפיירפוקס + noscript שמבטל באופן גורף javascript , אבל ניתן לאפשר בקלות לאתר מסויים להריץ js במידת הצורך

ע"י אייקון קטן בתחתית הדפדפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה צריך את התוסף, יש אפשרות מובנת בפיירפוקס לבטל JAVA ו-JAVA SCRIPT .

ולא הבנתי למה לבטל אותה לגמרי, הרי אפשר לאפשר לה לעשות רק כמה דברים כמו הזזת וכאלה ולחסום את השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוק, כל מה שאתה צריך לדעת נאמר בהודעה שלי הזאת.

בשלב זה לא ממליץ לך ללכת על Sygate כי פיתוחו נפסק מה שאומר, לדעתי:

א. לא בהכרח יפרסמו חורי שימצאו בו, גם אם ימצאו בו, כי המוצר כבר לא "מוצר חי ונמכר". זה כמו שלא מפרסמים חורי ב-DOS 6.2. זה לא מוסיף "פרסטיז'ה" לחוקר שמוצא פגם במוצר שאבד עליו הכלח.

ב. לא יתוקנו באגים וחורי שבדרך כלל המפתחים בעצמם ימצאו תוך כדי עבודה על הקוד, ולאחר תגלית של צורות חדירה לתוכנות אחרות שהם היו יכולים לתלוש מהשורש בקוד של עצמם (אותו סוג כשל/חולשה וכד'). מיקרוסופט לדוגמא עושים security audit לקוד של עצמם. עד כמה זה עוזר אי אפשר לדעת (כמו שאי אפשר לדעת מה היה קורה באמת אם לא היו משקיעים ביליוני דולרים בפתרון תקלות Y2K בשנת 99).

ג. עשויים להתמקד דווקא בו לאור העובדה שלא יצאו לו תיקונים.

כמו כן, אם תחליט ללכת על ZA Pro קח בחשבון שמספר חברים בפורום דיווחו על בעיות קשות עמו לאחרונה - אז צפה לבעיות (רק שעכשיו תדע בקלות מה המקור). לא יהיו - יופי. יהיו - תדע לא לבזבז על זה זמן רב ולהתחיל לחפש חומת אש אלטרנטיבית.

בהצלחה מתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמה שאמרת על SYGATE זה שטויות.

SYGATE הוא פיירוול חזק, והפסיקו את התמיכה בו רק לפני כמה ימים.

מה גם שעדכוני לפיירוולים באים לעתים רחוקות מאוד, אם בכלל.

SYGATE עומד למבחן על ידי וקראקרים כבר שנים, מה גורם לך לחשוב שדווקא עכשיו ימצאו פרצה?

מאותה סיבה אתה יכול לפסול את זון אלראם, בגלל שהוא נפוץ כל כך הוא יכול להיות מטרה.

SYGATE הוא פיירוול מצוין, ולהתחבא מאחורי טענות פחדניות כמו אלה יהיה מעשה שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אך מוצר אבטחה זה משהו שאני חייב לדעת שיש לו אבא אוהב ותומך, לא אבא שמטביע אותו באמבטיה (Symantec).

איפה ראית אותי אומר שבגלל שמוצר הוא פופולרי צריך לפסול אותו? אמרתי בגלל שמוצר הוא לא פופולרי צריך לפסול אותו. כמה שיותר eyeballs מומחיות על מוצר כלשהו מאותת לי אישית שהמוצר הוא תמיד in check.

אתה יכול להמשיך לעבוד עם Sygate גם עוד מאתיים שנה מצדי, מתוקיהו. :-* אולם אם תשים לב להלך הרוחות בפורום, תגלה שאתה במיעוט. מי שעבד עם סייגט התחיל לחפש אלטרנטיבה. כנראה שכולם פחדנים שמאמינים בשטויות ורק אתה הגאון האמיץ היחיד שיודע את האמת, אה? :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אבא לתוכנה רק אם התוכנה גרועה, בפיירוול טוב כמו סייגיט אין צורך באבא או אימא.

הרוב ממש לא מזיז לי, בגלל שלרוב פורצים למחשב.

לא אמרת שמוצר פופלארי צריך להיפסל, את זה אני אמרתי.

ואני באמת די חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פורצים לאף אחד שהיה חכם מספיק לבחור ב-Sygate כשהוא היה הבחירה הנכונה והחליף לאחרונה ל-ZA או Outpost בהסתמכו על אותם קריטריונים שיפוטיים. אין גם סיכוי רב שיפרצו את ה-Sygate שלך בקרוב. אני אישית חש בטוח יותר עם חומת אש שכמה חבר'ה שמבינים באבטחה טיפה יותר ממני וממך מסתכלים על קוד המקור שלה כל יום ומקבלים על זה כסף. אגב על ZA עכשיו מסתכלים עוד כמה מומחי מבעל-הבית החדש, Check Point.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...