מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש! - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש!

soundf

Recommended Posts

מצטער להגיד לך, שכמו שבחנו את הסייגיט בוחנים את הזון אלראם, ובאמת יש לה קוד שלפי אחרים הוא הטוב ביותר בשוק.

אבל יש בעיה, זון אלראם מחולקת בחינם, לכן היא הפיירוול הנפוץ בעולם, ולכן יש לה אקספלויטים - תוכנות מיוחדות שמתאימות רק לתוכנה אחת

ונועדו למשימה אחת בלבד - לעבור מעל הפיירוול אל המחשב. אקספלויטים כאלה לא מגלים מהר, אבל יש להם אורך חיים מוגבל, לכן מישהו צריך לרצות מאוד

לפרוץ את הפיירוול הזה, ואכן הוא נפוץ כל כך עד שהוא נהיה מטרה מאוד טובה.

ו-OUT POST הוא לא פיירוול טוב, יש לו אותו עכשיו והאמת היא שאני לא ממש מרוצה. הוא עושה עבודה טובה, אבל הוא לא מתריע לי על שום שינוי

הוא שומר אותי רחוק מהמצב של המחשב שלי. וזה מדאיג אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OUTPOPST

פיירוול מצויין אני משתמש בו כבר שנה פלוס.

והוא עושה עבודה מצויינת, לפי דעתי אפילו יותר טובה משל SYGATE בכך שהוא מאפשר שליטה יותר נוחה, והplug-ins שמחזקים אותם.

ובמיוחד הגרסאות האחרונות שלו דורגו בין ה-10 פיירוולים המומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא סלח ל-ICE BREAKER , הוא מסוג האנשים שאנחנו מנסים להקיא מהפורומים האלה.

דרך אגב, רוב האנשים לא משתמשים בכל שכבות האבטחה, וגם אין בכולן צורך למשתמש רגיל,

אז אם אתה מתפשר על כמה מהן על תתפשר על , ופיירוול תוכנה, אלה השתיים הכי חשובות.

אתה פשוט גועל נפש... לדעתי דווקא אותך צריך להעיף מהפורומים על התבטאויות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אחי אני שם לך יש פה יותר מידי אנשים שמתנשאים וחושבים אותה איזה ביל גי'ץ 2....

תן להם להגיב כחה (זה לא הפעם הראשונה)

קיצררר שמתי לב שיש פה הרבה אבל המון אנשים שעושים פוזות...

שמועו לא בא לכם לעזור?? או תעזרו אבל אל תגיבו כאלו דברים! גועל נפש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש בעיה, זון אלראם מחולקת בחינם, לכן היא הפיירוול הנפוץ בעולם, ולכן יש לה אקספלויטים - תוכנות מיוחדות שמתאימות רק לתוכנה אחת

ונועדו למשימה אחת בלבד - לעבור מעל הפיירוול אל המחשב. אקספלויטים כאלה לא מגלים מהר, אבל יש להם אורך חיים מוגבל, לכן מישהו צריך לרצות מאוד

לפרוץ את הפיירוול הזה, ואכן הוא נפוץ כל כך עד שהוא נהיה מטרה מאוד טובה.

אשמח לשמוע איזה exploit ידוע אתה מכיר ל-ZA. משהו מהחצי שנה האחרונה. עדיין לטעמי זה שתוכנה היא יותר פופולרית אומר שהיא יותר בטוחה (כל עוד מומחי האבטחה ממליצים עליה), כי גם אם יש בה חורים הם יהיו חורים שמעט מעט מאוד אנשים יוכלו לחדור דרכם - ולא תהיה להם שום סיבה להתעסק איתי כי: א. תמיד יש סיכוי שאעלה על זה ואשרוף להם את התגלית (מלכודות וכד'). ב. אין ממש מה לחפש אצלי להאקרים העולמיים האלה שמכירים חורים לא-ידועים עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הבלי הבלים.

א. אתה לא יכול לעלות על האקספלויט שלהם בגלל שאתה לא מתכנת, ולא האקר, ולא שום סמכות רצינית.

ב. אני לא יכול לספר לך על אקספלויטים בגלל ששומרים עליהם בסוד, רק מי שצריך לדעת יודע עליהם.

ג. בחצי שנה האחרונה זון אלראם תיקנה פרצת אצלה שנתגלתה

ד. אם תוכנה היא טובה כשם שהיא פופולארית איך אתה מסביר את הפיירוול של סימנטק - הוא מאוד נפוץ אבל עדיין מאוד גרוע.

ה. קראקרים מחזיקים לפעמים מחשבי זומבי - מחשבים של אנשים רגילים כמוך שבשעת הצורך מתקיפים שרת מסוים בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי... עכשיו הגענו לשלב האגדות וה-ridiculous claims כמו המצאת סימן הקריאה...

הרשה לי לפקפק בדברייך מחוסרי הסימוכין. רק עובדי המוסד/NSA מחזיקים רשימות (ארוכות ביותר אני מאמין) של חורי בכל מוצר אפשרי בשוק , אפילו בתחתונים שלך. ;D

נ.ב. רציניים לא מריצים זומבים כדי להטריד איזה אתר דלוח עם DoS...הם חודרים לאנשים מאוד ספציפיים וגונבים להם רעיונות ותכנים ששווים מיליוני דולרים. עם זומבים מתעסקים רק קאקרים שאגב ב-100% מהמקרים מנצלים פרצות ידועות וישנות לפחות כמו זקנו של מתושלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טיפש. התכוונתי שהקראקרים שומרים עליהם בסוד לא אנשי המוסד :kopfpatsch: :kopfpatsch:

והאקרים משתמשים פעמים רבות במתקפות DOS להפלת אתרים, ומה גורם לך לחשוב שאקספלויט לפיירוול לא מנצל פרצה שנמצאת אצל הרבה

אנשים?!!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוט, תתחיל להבין עברית פשוטה לפני שאתה קורא לאנשים בשמות. אני לא הראשון אגב שאתה קורא לו בשמות בדיון, אולם אתה היחיד בדיון הנוכחי שארבעה אנשים שונים חושבים שהוא מזיק לרמה של הפורום... יודע לספור, זבל?

אתה כולה פישר שחושב שהוא מומחה לאבטחה. רד מהעץ, יא בבון, שמעתי את אמך קוראת לך לארוחת ערב.

enjoy the banana

and use it wisely

צ'או

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה , במקום לריב תנהלו דיון בצורה נורמלית.

התכוונתי שהקראקרים שומרים עליהם בסוד לא אנשי המוסד

אתה די טועה , בכל אתר אבטחת מידע אפשר למצוא אקספלוייטים ל-zone alarm, אני גם לא מבין למה שההאקרים ישמרו אותם בסוד.

א. אתה לא יכול לעלות על האקספלויט שלהם בגלל שאתה לא מתכנת, ולא האקר, ולא שום סמכות רצינית.

תיקון קטן , אקספלוייט זה קוד שמנצל חור .

אני בכלל לא יודע איך הגעתם לויכוח הזה , הרי רוב הפיירוואלים המוכרים עם גב חזק ואמין יעשו את העבודה טוב מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה להידחף לדיון שאתה לא מבין בו. חבל יצאת לא טוב פה.

אי אפשר למצוא אקספלויטים בכל אתר , כי אם כן זה לא היה אתר , אלא אתר של קראקרים.

מה גם שאם פרצה מתפרסמת ככה לרוב סותמים אותה.

ואקספלויט זאת תוכנה שמנצלת חור , אי אפשר להבין מהאקספלויט איך הוא עובד אם אתה לא מתכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה להידחף לדיון שאתה לא מבין בו.

א.להדחף ? ומי כבודו שיגיד לי אם להשתתף בדיון או לא ? זה פורום ואם בא לי אני אגיב.

ב.לא טענתי שאני מבין.

אל תנפח את התגובה שלך סתם בחזרה על דברים שנאמרו .

חבל , בהתחלה עשית רושם של מישהו רציני , אבל עם התגובות שלך אתה גם מוריד את רמת הפורום שדווקא עלתה וגם גורם לאחרים לשנוא אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...