מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנטיווירוס ופיירוול הכי טובים שיש!

soundf

Recommended Posts

שלוםםםם

קניתי מחשב חדש ואני לא מתקמצן עכשיו בהגנות!!!!

עכשיו הבעיה היא שאני לא סגור על איזה אנטיווירוס ללכת???(AVEST?קפיקסקי?נוד32? הלפ מי!)

וגם לאיזה פיירוול ללכת(קפיקסקי??סייגט??? הלף)

תמליצו לי את הכי טובים לדעתים-כמובן לא רק מהדוגמאות שנתנתי...

והאם לדעתכם זה הגנה מושלמת מכול הבחינות?!!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרך הכי טובה להשאר מוגן זה להשאר חכם (לא לסמים!), פיירוול ואנטי וירוס לא יצילו אותך מטיפשות.

פיירוולים:

שכבה ראשונה - פיירוול חומרה - נמצא בכמעט כל נתב

שכבה שניה - פיירוול תוכנה - ZONE ALRAM עושה המון בעיות, SYGATE טוב וכל המוצרים המסחריים

שכבה שלישית - אנטי וירוס - NOD 32 או קספרסקי. בראש תומכי ה-NOD 32 עומדים האנשים שאומרים שיעילות היא גם חשובה,

ואנטי וירוס צריך להיות גם מהיר וגם חסכוני בזיכרון. בראש תומכי קספרסקי עומדים כל הטיפשים: אלה שלא יודעים איך להסתדר עם נוד, אלה

שחושבים שיש להם זיכרון בלתי מוגבל ובעיקר אלה שפשוט לא אוהבים ללכת עם הזרם (אל תספר להם שנוד זה לא בדיוק הזרם הראשי)

שכבה רביעית - מערכת לזיהוי פריצה. יש כאלה מעולות בקוד פתוח. שווה אם יש לך מספיק זיכרון בשביל זה ומספיק כוח עיבוד.

שכבה חמישית - מערכת לניטור פרצות . RETINA היא תוכנה מסחרית מעולה שבאה בגרסת ניסיון ומאפשרת למצוא כל פרצת במחשב שלך

הכי חשוב - אל תקנה כלום. מקסימום תקנה נוד 32 שזה המוצר היחיד ששווה קנייה. כל השאר תשיג חינמי או בקוד פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אחי??????????

אבל איך שאתה רוצה לא באתי להפריע פה סליחה... אם זה ירצה אותך בכיף...

למה ? כי זה שאתה עצלן, לא אומר שהפורום צריך לסבול מספאם, כל יומיים בא מישהו כמוך... וזה לא שהשוק כזה דינמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וולאה אחי תודה רבהההההההההההההההה

והשני שלא אוהב אותי

אחי אני לא בא להציף אני שואל שאלות מסקרנות....

אם אתה שם לב כל השאלות שלי הם חשובות

ב. סליחה אם אתה חושב כחה בעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם לא, אבל תחשוב שכל יומיים מישהו כמוך נכנס ובגלל שלא בז** שלו להתסכל קצת אחורה (אפילו באותו עמוד), אז הוא שואל את אותה שאלה שוב...

ואז זה יוצר עומס מיותר וקושי למצוא דברים...

וזה לא שמשהו השתנה מזה ששאל אתמול, או לפני יומיים או שלושה, גם אם השאלה חשובה, התשובה כבר נמצאת.. תתאמץ קצת ותחפש במקום כמו שאמרת בפוסט השני "אני יודע שענו על זה, אבל לא איכפת לי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סליחה אחי...

ודבר שני אמרתי שאני יודע כי למשל באתר אחר(שקשור לעבודות מוזיקה) אני שואל משהו עוד מוניטורים ואפ אחד לא עונה! כולם תחפש תחפש...

ואני מתחרפן שנים ואולי מוצא רבז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא סלח ל-ICE BREAKER , הוא מסוג האנשים שאנחנו מנסים להקיא מהפורומים האלה.

דרך אגב, רוב האנשים לא משתמשים בכל שכבות האבטחה, וגם אין בכולן צורך למשתמש רגיל,

אז אם אתה מתפשר על כמה מהן על תתפשר על , ופיירוול תוכנה, אלה השתיים הכי חשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך אתה טועה ב-100 אחוז.

אנשים רוצים תגובות חכמות, כולם קוטלים אחד את השני פה עם ירידות לא שנונות כדי שכולם יחשבו ויענו את אותו הדבר.

זה לא כיף ולא מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה להשאר מוגן זה להשאר חכם (לא לסמים!), פיירוול ואנטי וירוס לא יצילו אותך מטיפשות.

פיירוולים:

שכבה ראשונה - פיירוול חומרה - נמצא בכמעט כל נתב

שכבה שניה - פיירוול תוכנה - ZONE ALRAM עושה המון בעיות, SYGATE טוב וכל המוצרים המסחריים

שכבה שלישית - אנטי וירוס - NOD 32 או קספרסקי. בראש תומכי ה-NOD 32 עומדים האנשים שאומרים שיעילות היא גם חשובה,

ואנטי וירוס צריך להיות גם מהיר וגם חסכוני בזיכרון. בראש תומכי קספרסקי עומדים כל הטיפשים: אלה שלא יודעים איך להסתדר עם נוד, אלה

שחושבים שיש להם בלתי מוגבל ובעיקר אלה שפשוט לא אוהבים ללכת עם הזרם (אל תספר להם שנוד זה לא בדיוק הזרם הראשי)

שכבה רביעית - מערכת לזיהוי פריצה. יש כאלה מעולות בקוד פתוח. שווה אם יש לך מספיק בשביל זה ומספיק כוח עיבוד.

שכבה חמישית - מערכת לניטור פרצות . RETINA היא תוכנה מסחרית מעולה שבאה בגרסת ניסיון ומאפשרת למצוא כל פרצת במחשב שלך

הכי חשוב - אל תקנה כלום. מקסימום תקנה נוד 32 שזה המוצר היחיד ששווה קנייה. כל השאר תשיג חינמי או בקוד פתוח

תשובה לעניין :beerchug:

ה-retina (אם אני לא טועה זה GFI) תוכנה מעולה ודי קלה לשימוש - אבל אני לא חושב שיש היום אנשים שצריכים את זה , בטח שלא מישהו כמו פותח הת'רד שנראה כמו משתמש בייתי שרק רוצה הגנה בלי להסתבך. :)

בקשר למערכת לזיהוי פריצה - מוכן קצת להרחיב על זה אם אתה יכול ? יש לך דוגמא לתוכנה שעושה את זה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שצריך.

איך אחרת תדע שיש פרצה ב-WINAMP או שהשם של המחשב זהה לשם המשתמש?

מערכת לזיהוי פריצה בקוד פתוח טובה היא SNORT . ל-SNORT יש שני חלקים - המערכת עצמה, והממשק שלה, את הממשק מספקות תוכנות בקוד פתוח אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...