מהם הFIREWALL והANTI VIRUS - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם הFIREWALL והANTI VIRUS

prelly

Recommended Posts

בעיקרון כל האנטיוירוסים טובים...

כולם מתעדכנים וכולם שווים.

פרצו לך אולי בגלל שלא עידכנת את האנטי וירוס.

אני משתמש ב MCAFEE ועדיין לא נכנס לי שום וירוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהם הFIREWALL והANTI VIRUS הכי טובים שיש? הNORTON שלי לא עושה את העבודה :( פרצו לי

דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי, אין כזה דבר \"הכי טוב\" ואין טעם לפתוח עוד דיון מפגר בנושא.....

אם עצבנת מישהו שמספיק מבין עניין, אז כנראה שאין לך מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שכולם יתחילו לתקוף אותך על כך שלא עשית חיפוש וזאת משום שנפתחו באמת עשרות ת'ארדים כאלה בזמן האחרון ובכלל,

אז הנה ההמלצות שלי אחרי קריאה של רוב הת'ארדים העוסקים בנושא הנ"ל.

אנטי וירוס - ESET NOD32

חומת אש - ZoneLabs ZoneAlarm 6.1.737.000

אלו התוכנות המומלצות ביותר והאמינות ביותר כרגע.

בינינהם עומדת תוכנת האנטי וירוס של KASPERSKY מול NOD32 אבל לדעתי NOD32 מנצחת כאן אחרי ניסיון אישי של שתי התוכנות,

סריקה מתקדמת, מהירה, יודעת להתמודד כמעט עם כל סוג של וירוס, סוס טוריאני ומרגל.

מול ZoneAlarm עומדת התוכנה של SYGATE שפיתוחה הופסק השבוע לאחר שSYMANTEC רכשה את החברה ולכן לדעתי היא כבר לא אובייקטיבית

מכיוון שאין יותר עדכונים וכידוע בתחום האבטחה תמיד צריך להיות מעודכן כי המזיקים ואופן פעולתם משתנה במשך הזמן.

מקווה שעזרתי, המשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קראתי את כל הסקירות/השוואות של מומחי האבטחה/מגזינים ודעת "האיש הפשוט" מהפורומים בנושא והגעתי למסקנה דומה: NOD32 להרצה תמידית (בזיכרון), בעיקר כי הוא קליל ונחשב מס' 1 או 2, ו-KAV (המתמודד) לסריקה פעם בשבוע-שבועיים כי יש סיכוי שהוא ימצא דברים שהנוד לא ימצא (המצב היה זהה להיפך כמובן, אם ה-KAV היה הראשי וה-NOD משני).

לגבי חומת אש אני בדעה ש-Outpost הכי קרוב למה ש-Sygate הציע. אולם גם ZoneAlarm Pro בחירה מצויינת עפ"י האתרים שבדקתי ובמיוחד כשיש להם גב חזק של Check Point שרכשו ממש לא מזמן גם את Sourcefire.

לגבי אנטי-רוגלה - עבור שני מקומות ראשונים המומחים שאני קראתי (שהלכה למעשה ישבו והשוו את התוכנות המובילות בשוק) ממליצים על CounterSpy או Spy Sweeper. מאותה סיבה שאני עובד עם NOD, אני עובד עם CS בתור הסורק העיקרי שרץ תמיד בזיכרון (קליל בהרבההה), ומריץ SS פעם בשבוע-שבועיים. נתקלתי בכמה אתרים שונים בקבוצה קטנה של מומחים שממליצים בחום על Spy Doctor בתור "הכי טוב" אז אם הייתי רוצה להריץ משהו שלישי הייתי מעדיף אותו על פני כל התוכנות המיושנות שפעם היה שווה להריץ במחשב והיום כבר ממש לא: Spybot, Adaware, MS AntiSpyware וכו'. "לא שווה" להריץ אותן, כמובן, אם אתה כמוני מתקין מכל הבא ליד (לאימיול) מבלי להתחשב הרבה בתווית המחיר. ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...