אפוד זוהר בכל מכונית - תקנה חדשה לשנה החדשה - האם ידעתם? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפוד זוהר בכל מכונית - תקנה חדשה לשנה החדשה - האם ידעתם?

rk666

Recommended Posts

האם ידעתם שהחל מ1.1.06 יחוייב כל בעל לקנות אפוד זוהר כתנאי לטסט, והחל מ1.2.06 יתחילו לרשום דוחות?

אם לא, כדאי שתצטיידו באחד.

התקנה מבורכת, מי מאיתנו הנהגים לא ראה אוטו עומד בצד עם משולש, מי מאיתנו לא נתקע פתאום באמצע הכביש (או יתקע), באמצע הלילה וחשב על העובדה שאיזה נהג שלא כל כך שם לב יגמור לך את החיים, ויהפוך אותך לאיזה מלוואח...

מי שקנה שיכתוב מאיפה ובאיזה מחיר, שיהיה איזה סוג של השוואת מחירים.

ומה אתם אומרים על התקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנה מבורכת

לא היא לא.. היא דבילית.

מי שמטומטם מספיק בשביל לצאת מהרכב באמצע הלילה, במקום חשוך, בלי להדליק אורות, ולהסתובב על הכביש - מגיע לו להידרס... אולי זה יוריד את ממוצע הטימטום על פני כדור הארץ..

לתת דוחו"ת על הדבר השטותי הזה זאת סתם עוד דרך של המדינה לקחת כסף, במקום להשקיע כסף (שיפור תשתיות, שוליים רחבים, וכו').

סוג של כיסוי תחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא לא.. היא דבילית.

מי שמטומטם מספיק בשביל לצאת מהרכב באמצע הלילה, במקום חשוך, בלי להדליק אורות, ולהסתובב על הכביש - מגיע לו להידרס... אולי זה יוריד את ממוצע הטימטום על פני כדור הארץ..

לתת דוחו"ת על הדבר השטותי הזה זאת סתם עוד דרך של המדינה לקחת כסף, במקום להשקיע כסף (שיפור תשתיות, שוליים רחבים, וכו').

סוג של כיסוי תחת.

מה שנכון נכון..

99%, אני בכוונה משאיר 1% למקרים הקיצוניים שבאמת נקלעת למצב כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי קיבל אחד ב20 שקל..(היה איזה באחת מרשתות השיווק או משהו כזה..)

וזה הדבר הכי לא נוח שיש בעולם..במיוחד אם אתה הולך להחליף גלגל או משהו..(ועזוב תעניין שאתה נראה כמו סטייקלייט מהלך..)..

ושיטפלו בבעיות האמיתיות שגורמות לתאונות..(אומנם גם זאת תקנה חשובה אבל עדיין...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דבילי, זה לא שאתה הולך לסתובב באמצע הכביש, לפעמים אין ברירה אלא לעצור... תאר לך יש לך בעיה חשמלית פתאום באמצע החיים ואתה לא יכול להדליק אורות.

עם הדוחות אני גם לא מסכים, ושזה סתם מסחטת כסף, אבל הקטע של האפוד זוהר זה דווקא רעיון לא רע.

העובדה שצריך לשפר את התשתית זה דבר אחר, התשתית פה באמת חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא לא.. היא דבילית.

סוג של כיסוי תחת.

היי היי אם כל הכבוד לניהול שלך אחי, אבל דווקא למנהל לדעתי אסור לדבר ככה!

לאף אחד לא מגיע להדרס גם אם הוא מפגר\מטומטם\דיסלקט ..לא ציפיתי לשמוע את זה ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי אם כל הכבוד לניהול שלך אחי, אבל דווקא למנהל לדעתי אסור לדבר ככה!

לאף אחד לא מגיע להדרס גם אם הוא מפגר\מטומטם\דיסלקט ..לא ציפיתי לשמוע את זה ממך

מה אתה רוצה? :screwy:

זה לא דבילי, זה לא שאתה הולך לסתובב באמצע הכביש, לפעמים אין ברירה אלא לעצור... תאר לך יש לך בעיה חשמלית פתאום באמצע החיים ואתה לא יכול להדליק אורות.

עם הדוחות אני גם לא מסכים, ושזה סתם מסחטת כסף, אבל הקטע של האפוד זוהר זה דווקא רעיון לא רע.

העובדה שצריך לשפר את התשתית זה דבר אחר, התשתית פה באמת חרא.

אתה יכול לספר לי בבקשה על מקרה אחד, בודד, של תאונה שקרתה בישראל מהמצב שתיראת ?

אפשר לספור את כמות התאונות האלה בשנה על יד אחת. זה בוודאי לא משהו ששווה חקיקה וקנסות. יש דברים הרבה יותר חמורים שהממשלה מתעלמת מהם. כאמור, כי הם כוללים הוצאת כסף במקום קבלת כסף..

בדיוק כמו "פתרון הקסם" להוריד את המהירות המותרת.. פחות מהירות מותרת = יותר קנסות=>יותר כסף + יותר כיסוי תחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא חוק אף אחד לא יחזיק כזה...

ואז במקרה שהוא יתקע עם האוטו באמצע הלילה בכביש ראשי זה יהיה מאוחר מידי לחשוב על זה שאין לו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...