אפוד זוהר בכל מכונית - תקנה חדשה לשנה החדשה - האם ידעתם? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפוד זוהר בכל מכונית - תקנה חדשה לשנה החדשה - האם ידעתם?

rk666

Recommended Posts

אולי גם ניתן קנסות לאנשים שעושים סקייטבורד בלי מגינים כדי שחס וחלילה לא יפלו, יפצעו ויהיו עול על המדינה

וכן, אני גם חושב שלא צריך לחייב אף אחד לשים קסדה כשהוא רוכב על אופנוע

אם אתה מספיק טיפש לעשות את זה בלי קסדה, האבולוציה תעניש אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולמה שהמדינה/המשפחה שלך/החברים ישלמו על מה שעשית? ורוב האנשים צריכים חוקים ומסגרת כדי לדעת מה לעשות. אם לא יחייבו אותו לשים קסדה כשהוא על אופנוע אז יש סיכוי שהוא לא יידע שהקסדה תציל את החיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יחייבו אותו לשים קסדה כשהוא על אופנוע אז יש סיכוי שהוא לא יידע שהקסדה תציל את החיים שלו.

על מה אתה מדבר ?

במקרה שלך אפילו כשהאמת מכה בך בפרצוף אתה עדיין לא רואה אותה...

(וכן, אני מדבר על הדעה הפוליטית הקיצונית שלך..)

אבל שיהיה לך ברור, שכל בן אדם נורמלי לא צריך חוק בשביל לדעת את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום לא היה חוק מוטורי ככה שלא היה דבר כזה "מסלול סגור"

אבל אם אתה בונה בבית שלך מגרש קארטינג ואתה מחליט ליסוע בקארט בלי ברקסים, אני מבטיח לא שלא ידפוק לך על הדלת אף שוטר תנועה.

אתה חיי בישראל? יש מסלולים סגורים. תחפש אותם הם קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי בישראל? יש מסלולים סגורים. תחפש אותם הם קיימים.

סבבה, יכול מאד להיות.

אבל איך המשפט שכרגע אמרת מפריך את הטענות שלי?

על זה אתה מתבסס? על זה שלא ידעתי שיש מסלולי מרוצים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הגזמה שאתה לוקח את זה למובנים של סקיטבורד.

א. סקיטבורד לא נוסע ב-90 קמ"ש.

ב. התאונה היום הכי רצינית שראיתי שהיתה על סקיטבורד היתה שמישהו נפל קצת נחתך קצת, ושבר את השן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הגזמה שאתה לוקח את זה למובנים של סקיטבורד.

אני דיברתי על זה שזכותך להידרס ע"י משאית כאשר אתה פוגע רק בעצמך, והוא הביא לי מקרה שהוא מוריד לעצמו ברקסים באוטו והורג ילדה במעבר חצייה.

במקרה הזה דווקא הדוגמא של הסקייטבורד טובה יותר מאשר הורדת הברקסים, ואפילו יותר טובה מהסיבה הפשוטה שכשאתה נדרס בכביש מהיר, רוב הסיכויים שלא תצא מזה בחיים ולא תהיה נטל על המדינה.

ופה בדיוק אתה מגיע לנקודה הבאה שלי

התאונה היום הכי רצינית שראיתי שהיתה על סקיטבורד היתה שמישהו נפל קצת נחתך קצת, ושבר את השן.

תתפלא אבל אתה יכול לקרוע רצועה בברך והמדינה תהיה חייבת לממן לך ניתוח של 20 אלף שקלים(וכן אני יודע על מה אני מדבר).

ככה שכבר עדיף לתת קנסות לסקייטבורדיסטים מאשר לאנשים שאין להם בתא כפפות אפוד זוהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש כמו לדבר לקירות.

אני מנסה פעם אחרונה ודיי.

אף אחד פה לא מכחיש לרגע שלבישת האפוד, בסבירות גבוהה, יכולה להציל חיים.

העניין הוא שבמדינה דמוקרטית מותר לך לעשות מה שבראש שלך, כל עוד אתה לא פוגע באף אחד.

השאלה היא למה לבזבז כוח שיטור יקר בחיפוש נהגים שאין להם אפוד זוהר בשביל לתת איזה קנס אדיוטי.

את השוטרים האלה היו יכולים לשלוח לכל כך הרבה מקומות הרבה יותר מועילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה -

כדי שמישהו לא יחילט שהוא לא לובש את האפוד, ידרס ואז האדם שדרס אותו יצטרך לחיות עם המצפון שלו כל החיים שהוא הרג מישהו בדיוק בשביל זה.

רוצה למות? תעשה את זה בעצמך ולא שמישהו יעזה את זה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יהיה יותר קל לחיות עם עצמך בידיעה שדרסת מישהו בלי אפוד מאשר דרסת מישהו עם אפוד.

אבל עזוב, זה סתם.

שמע ללא ספק אני חושב שצריך לשים את האפוד הזה, אבל לא עדיף לעשות עם הכוח אדם המוגבל של המשטרה משהו אחר חוץ מלחלק על זה דוחות?

אני בטוח שכן.

אולי גם נציב שוטרים ליד מעברי חצייה כדי שלא יעברו את מעבר החצייה אנשים בלי אפוד, מחזיריי אור וצ'אקלאקה על הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא למה לבזבז כוח שיטור יקר בחיפוש נהגים שאין להם אפוד זוהר בשביל לתת איזה קנס אדיוטי.

את השוטרים האלה היו יכולים לשלוח לכל כך הרבה מקומות הרבה יותר מועילים.

כאן הטעות שלך

הם לא חייבים לשלוח שוטרים לחפש

יש להם דבר חמוד כזה שנקרא טסט שהמכונית שלך חייבת לעבור פעם בשנה (או פעמיים אם היא ענתיקה)

שם הם יכולים לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...