הישראלי המכוער - עד מתי ועד איפה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הישראלי המכוער - עד מתי ועד איפה?

אורח athlon

Recommended Posts

מה שקרה היום במהלך הגרלת החומרה הוא פרצופו של הישראלי המגעיל בשיא תפארתו. מספר לא מבוטל של אנשים שנרשם אתמול בערב, שלא פרסם אפילו מודעה אחת בפורום הזה ותרומת לקהילה היינה אפס ואפילו מינוס, זכו בפריטי חומרה יקרי ערך. בתחילה, צוות האתר שקל האם מגיע לאנשים אלו לזכות ובסוף הוחלט שכן בשל הרוח הטובה, והאמונה שאף אדם לא יעשה שימוש ציני למטרות רווח בפריטים בהם הוא זכה. אך אויה, הך הגיע לו משתמש חומרה לביתו וכבר הוא מפרסם את הפריט שהוא זכה לשם מטרות רווח נקי. פשוט גועל נפש.

ניצול כזה מגעיל של נאיביות ורוח טובה מצד אנשים מעולם לא ראיתי. אני אמנם חי בישראל 18 שנה אבל כזה גועל נפש, מעולם לא ניתקלתי בו.

זאת התנהגות של אנשים פשוט מגעילים, ולא סתם שונאים אנשים כאלה בכל העולם, שיודעים רק לנצל ולגזול!!! אני אישית, ואני לא מביע כאן את דיעתו של אף אחד מהקהילה(אבל יכול להיות שלא מעטים יסכימו איתי), לא רוצה לראות אנשים מגעילים כאלה בקהילה הזאתי!

אני פונה אל כל המשתמשים ה"חדשים", שאני בטוח שהתרומה שלהם בקהילה תשאף לאפס: אם יש לכם עוד איזה שהוא כבוד עצמי החזירו את הפריטים לבעליהם המקוריים ע"מ שאפשר יהיה לחלקם באופן שווה בין הקהילה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי עוד זכה שלא בצדק חוץ ממקרה הזיכרון? (שממש דוחה, לאחר הזכייה עוד היה חוצפה לפרסם בהודעה הראשונה למכירה).

לדעתי יש צורך להחזיר את הפרסים ולהגריל מחדש בתערוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא הייתי אבל לפי מה שזה נשמע לא נראה לי שיש סיכוי שיחזירו את הפריטים,אבל לא הבנתי למה נתתם ? רוח טובה אבל עד איפה אשפר להגיע ???

לא העלנו על הדעת שמישהו יהיה נבזה מספיק כדי לעשות דבר כזה, היינו תמימים - עם זה אני מסכים.

מה שבטוח, להבא אנו נלמד את הלקח (זה לא אומר שלא יהיו הגרלות, אבל הפיקוח והתנאים יהיו הרבה יותר נוקשים), לא נסכים לתקיעת סכין נוספת בגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא הייתי אבל לפי מה שזה נשמע לא נראה לי שיש סיכוי שיחזירו את הפריטים,אבל לא הבנתי למה נתתם ? רוח טובה אבל עד איפה אשפר להגיע ???

לא העלנו על הדעת שמישהו יהיה נבזה מספיק כדי לעשות דבר כזה, היינו תמימים - אם זה אני מסכים.

מה שבטוח, להבא אנו נלמד את הלקח (זה לא אומר שלא יהיו הגרלות, אבל הפיקוח והתנאים יהיו הרבה יותר נוקשים), לא נסכים לתקיעת סכין נוספת בגב.

עם.

;) אל תתעצבן זה מחלה.

באמת גועל נפש לפי מה שאני שומע פה, אני מצטרף לבקשה של אתלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא יפה...

אבל זה גם יוצר בעייה אחרת, איך תדעו למי לתת להשתתף בהגרלות ולמי לא? למי שיש כמות מסויימת של הודעות?

יכול להיות שמישהו נמצא פה בקהילה כבר הרבה זמן וכותב הודעות לעניין רק שצריך ורק בתחום הבנתו, ובגלל זה אין לו הרבה הודעות..

אבל מצד שני יכול להיות מישהו שנמצא פה זמן מועט של זמן וכל הזמן מציף ולכן יש לו הרבה הודעות, גם זה לא בסדר

אז האפשרות שנותרה היא לתת להשתתף רק למי שהצוות מכיר, שזה גרוע גם

איזה פתרון אפשר למצוא לבעייה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שזכו אנשים אננונימיים ובסוף פרסמו למטרות רווח לא כל כך מפריעה לי, יש להם את הזכות כמו לכל אחד להשתתף בהגרלה.

אני באתי, ניגשתי, לא זכיתי ועדיין נהניתי.

מה שמרגיז זה שאחרי ההגרלות אוכלוסיית המפגש הצטמצמה מה שמראה שבכל זאת היו אנשים שבאו רק בשביל למטרה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...