הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח... - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח...

Ibrow-Now

Recommended Posts

את'לון אני מסכים עם כל מילה שלך לפני שהחלפתי ל GTXP היה לי sb live value ועניין הדרייברים היה מאוד מעצבן ובנוסף הממשק של הדרייברים sux big time ! לעומת הדרייברים האיכותיים של הרקולס .

הראק הוא מאוד נוח במיוחד אם אתה מחבר מיקרופון או לעיתים קרובות .

בנוסף יש על הראק עוד 2 יציאות ו Game port ( ה game port הנוסף מאוד עזר לי :) ) .

לגבי עניין המסיבות הרשת , כמו שמישה אמר לרובנו יש כ.קול o/b .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
את'לון אני מסכים עם כל מילה שלך לפני שהחלפתי ל GTXP היה לי sb live value ועניין הדרייברים היה מאוד מעצבן ובנוסף הממשק של הדרייברים sux big time ! לעומת הדרייברים האיכותיים של הרקולס .

הראק הוא מאוד נוח במיוחד אם אתה מחבר מיקרופון או לעיתים קרובות .

כנ"ל ובנוסף יש שתי כניסות ושתי יציאות דיגיטליות תוספת חשובה למי שיש מינידיסק או רוצה חיבור דיגיטלי למערכת סטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו את העובדה שיש עוד LINE IN ב-GTXP (בעצם עוד שניים אם לא מחברים מיקרופון) וזה טוב למי שמחבר מכשירים אנלוגיים למחשב כדי לשמוע דרכו את הסאונד.

חיסרון מסוים בכרטיס הזה הוא היעדר כניסת S/PDIF על הכרטיס עצמו כדי לחבר CD ROM או , זה לא קריטי כי הרבה תוכנות היום תומכות בהשמעה של AUDIO CD ישירות מהכונן בצורה דיגיטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מזלזלים ב-audigy הוא כרטיס קול איכותי לא פחות מה-gtxp אוני יכול להעיד על כך הדרייברים שלו מצויינים ולא עושים

שום בעיות .לפניו היה לי את ה-live platinum 5.1 ולפניו את ה-live הרגיל ומעולם לא היו לי שום בעיה ואני מכיר עוד הרבה אנשים שלהם

לא היתה שום בעיה,בקיצור אני אני לא מבין את השנאה שלכם לכרטיסי קול של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי יותר ממחשב אחד שהתקנה של ה-CD שבא עם האודיג'י חיסלה את ה- שהיה מותקן שם. מחשב פשוט לא עלה יותר אחרי ההתקנה והיה צורך בפירמוט (או REPAIR ב-2000/XP) כדי להחזיר את המחשב לפעולה.

עריכה : אני כן שונא את קריאייטיב. ל-live 5.1 platinum חיכיתי יותר מחצי שנה כדי לקנות (בהתחלה היה חסר בארץ, אחרי זה דפקו מכס על כרטיסי קול והמחיר הפך לבלתי אפשרי) ואחרי שזה הגיע, התברר שיש בעיות עם חלונות 2000 וקשה לקבל דולבי דיגיטל בלי בעיות. ב- המצב היה חמור יותר. מדובר על כרטיס שעלה לי 1250 ש"ח ובשיא המחיר שלו הגיע ל-1700 ש"ח.

ולמרות שהיתה לי סבלנות, ולמרות שחיכיתי המון זמן לדרייברים מעודכנים, לא בא פתרון לבעיה ונפטרתי מהכרטיס הזה לטובת הכרטיס של TERRATEC שעבד בלי בעיות בכלל.

היום אני עם GTXP בגלל סיפור ארוך על זיכוי שהיה לי בחנות מחשבים שלא נזכיר את שמה שהייתי חייב לנצל איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה גם live platinum 5.1 ולא היתה לי שום בעיה להוציא דולבי דיגיטל תחת xp אם היית מחכה קצת ל-liveware 3 ל-xp

הבעיה היתה נפתרת.לגבי ההתקנה של audigy שהרסה קשה להאמין שזה קרה בגללו כנראה שזה היה משהו אחר שגרם

לקריסה לגבי ה- המצב היה קצת שונה הדרייברים שבאו עם ההתקנה המקורי לא אפשרו טעינת מחסניות soundfonts לזכרון וכך לשפר

את איכות השמעת קבצי midi אבל זה סודר לאחר כמה ימים עם יציאת עדכוני הדרייבר ל- .אני יכול להגיד לך שיצא להתקין audigy

על עשרה מחשבים עם מערכת הפעלה ולא נתקלתי בשום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הופך לדיון מיותר...

טוב לך עם קריאייטיב ? תמשיך להמליץ עליהם. אף אחד לא ימחק לך הודעות או ינעל לך תראד בגלל זה. לא היו לך בעיות ? יופי לך ! לא זרקת הרבה כסף סתם.

לאחרים היו בעיות ? אחרים לא היו מרוצים מקריאייטיב ? אחרים מאד מאד מרוצים מהתחליפים שיש היום בשוק (וטוב שכך) ? אז סבבה להם !

תאמין לי שלא מזיז לקריאייטיב את קצה ה-מה שמו אם ימכרו או לא ימכרו בישראל עוד כמה כרטיסי קול שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...

עד לא מזמן השתמשתי בכרטיס קול של .

היום אני עושה שימוש ב Acoustic Edge שמי שלא יודע הוא באותה ליגה של ה GTXP וה Audigy.

הוא אומנם יצא לפניהם, אבל יש לו DAC איכותי מאד, כניסה ויציאה קואקסיאלית,והכי חשוב: איכות שמע מהממת, באמת!

בנוסף, הוא מעניק חווית משחק ריאליסטית אשר שונה מכל מה שהכרתם עד היום בכרטיסי קול לשוק הביתי...

האלגוריתמים של QSound תורמים לחוויה גם בסרטים, והסאונד צלול ומלטף, שנות אור ממש מכרטיס הקול הקודם שלי!

מי שלא חווה איך זה לשחק על האקוסטיק אדג' משחקים ב5.1 ערוצים בזמן אמת, אז הוא באמת מפסיד. זה מוסיף מימד חדש לגמרי למשחק...

אם תשאלו אותי לא הייתי מוותר עליו אפילו אם היו מחליפים לי את הכרטיס מסך בRadeon 9700...

(למעשה, כן הייתי, אם הייתי יודע שאוכל לקנות אותו שוב, אבל אין אותו פה בארץ ולכן הוא בלתי ניתן להחלפה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...