הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח...

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככה ב6.1 הרמקול הנוסף הוא סנטר אחורי

וב 7.1 אין סנטר אחורי אבל יש עוד שני אחד מימין ואחד משמאל בין הקדמיים לאחוריים (בערך)

אגב הרגע ראיתי ב PCTIP שתצא גירסא חדשה לGTXP שתומכת ב 7.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את ה GTXP תסתכל ב "ראק" מאחורה יש חיבור לרמקולים

תאמין לי שאני רואה טוב מאד

אין שם יציאה לסנטר אחורי שזאת התוספת שיוצרת למעשה 6.1

כבר היה על זה דיון מאד ארוך פה באתר...

אם כך, אז למה מפרסמים עליו שהוא כן תומך ב6.1?

מטעים את הקונים?!?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-audigy בפירוש לא מכיל ממשק תוכנה מיושן להיפך הוא מגיע עם liveware גירסה 4 לעומת גירסה 3 שבאה עם ה-live 5.1

יש לו השמעה של 24bit הקלטה רק ב-16bit תמיכה ב-eax גירסה 2 ו-3 אפשרות לשלב כמה envoirments מעבד צליל חזק

emu10k2 ממשק firewire בקיצור הוא עולה על ה-gtxp ומכניס אותו לכיס הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

audigy,

המידע שקריאטיב מפרסמים על הכרטיס הזה הוא שיקרי, הוא תאורטית מסוגל לנגן ב24bit אבל פרקטית זה לא קורה.

פה נפל לו היתרון שאמור להיות החשוב ביותר.

בקשר לממשק, תשתמש בממשק של הGTXP ותבין מה זה ממשק נוח לעבודה מול הliveware העלוב הזה.

בקשר לfirewire, אין בזה כמעט שום יתרון (לדעתי לפחות).

מעבד הצליל של הGTXP טוב יותר ועושה קידוד בחומרה ומוריד לגמרי עומס מהמעבד ויש לו תמיכה (נדמה לי.... אני כבר לא זוכר) בכל התקנים שיש לAUDIGY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

audigy,

המידע שקריאטיב מפרסמים על הכרטיס הזה הוא שיקרי הוא תאורטית מסוגל לנגן ב24bit אבל פרקטית זה לא קורה.

פה נפל לו היתרון שאמור להיות החשוב ביותר.

בקשר לממשק, תשתמש בממשק ש הGTXP ותבין מה זה ממשק נוח לעבודה מול הliveware העלוב הזה.

בקשר לfirewire, אין בזה כמעט שום יתרון (לדעתי לפחות).

מעבד הצליל של הGTXP טוב יותר ועושה קידוד בחומרה ומוריד לגמרי עומס מהמעבד ויש לו תמיכה (נדמה לי.... אני כבר לא זוכר) בכל התקנים שיש לAUDIGY.

יש ל-GTXP תמיכה בכל התקנים שגיימרים מחפשים. אפשר לראות את זה במפרט הטכני של הכרטיס באתר של הרקולס.

מה שהעקרב כתב פה זה נכון מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הוכחה לכך שה-audigy אינו מסוגל לנגן ב-24bit ?

אתה צודק לגבי התמיכה ב-eax 1.0 ו-2 אבל ה-audigy תומך ב-eax 3 שמאפשר שילוב של כמה אפקטים סביבתיים,64 כלי נגינה

בחומרה ו-2048 בתוכנה הכוונה למשק midi תמיכה ב-sound font ,asio .לא יצא לראות את ממשק התוכנה של ה-gtxp אבל ה-liveware שבא עם ה-audigy בהחלט לא עלוב.לפי דעתי הוא עולה על ה-gtxp כך אני חושב איכות הקול שלו מעולה אני מרוצה ממנו

זו דעתי בכול אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יודע שהוא לא יכול....

אני כבר לא זוכר בכמה מקומות ראיתי את זה.

ואני מניח שאם לא ראית את ממשק התוכנה של הgtxp אז גם לא שמעת אותו, ככה שאתה סתם מנחש שהאודיג'י טוב יותר.

וגם בגלל שלא ראית את ממשק התוכנה הנוח הזה אז אתה חושב ששל קיראטיב טוב (כי הוא לא).

הדעה שלי מבוססת על ניסיון וביקורות רבות, לפי איך שזה נראה הדעה שלך מבוססת על זה שיש לך את הכרטיס הזה (האודיג'י).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...