הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח... - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס AUDIGY PCI הרגיל של CREATIVE כבר לא עולה 600 ש"ח...

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הראק קצת מקשה עליך אם אתה לוקח את המחשב למסיבות ... אתה חייב לקחת אותו איתך.

חוץ מזה, השימוש בראק בעבודה השוטפת עם המחשב לדעתי מאוד נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראק קצת מקשה עליך אם אתה לוקח את המחשב למסיבות רשת... אתה חייב לקחת אותו איתך.

חוץ מזה, השימוש בראק בעבודה השוטפת עם המחשב לדעתי מאוד נוח.

לרוב המשתמשים כיום יש על הלוח אם צ'יפ און בורד שאפשר להשתמש בו במסיבות ללא בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתה שוכחים דבר אחד בכל הדיון הזה, וזה את הצורה הנאצית שבה הדרייברים של קראיטיב מתקינים את עצמם, הממשק שלהם שהוא ממש חסר כל שימוש את כל הזבל שהסידירום מתקין למחשב בנוסף לדרייברים, ובנוסף לכל זה את חוסר האפשרות להוריד עדכניים באופן מלא(אלא אם כן עושים את זה מאתר הOEM של Compaq וזה כרוך בלהוריד iso של סידירום שלם), והחובה להתקין מהסידירום המקורי שלא קריאטיב את הדרייברים ורק אחרי זה לעדכן אותו עם עדכון מהאתר של קראיטיב(שאף פעם לא פותר שום בעיות). זאת, למרות שזה כבר הוכח מעל לכל ספק שאנשים שרכשו את כרטיס הקול לפני חצי שנה וקצת סובלים מבעיות התקנה של הסידירום המקורי וXP(הם פשוט לא מסתדרים עם כמה DDLים). היחס המזלזל של קראיטיב ללקוחות שלה, הן מבחינת עדכוני והן מבחינת תמיכה טכנית, הפך לשם דבר בקרב קהילת החומרה הבינ"ל וחוץ ממדומים - אין להם שום דבר טוב. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך לי עד היום 6 כרטיסי קול של תחת 4 מערכות הפעלה שונות ומעולם לא נתקלתי בשום בעיה עם הדרייברים

של .אני יכול להגדיד לך שהדרייברים האחרונים של ה-audigy עובדים מצויין אין שום בעיה איתם כנ"ל גם התקנת ה-liveware

4 שעברה בהצלחה ללא שום בעיה וגם עדכון הדרייברים.אני גם זוכר שהיו בעיות אחרות עם הכרטיסים הקודמים שזה בינהם sblive 5.1

platinum ואני מכיר הרבה אנשים שיש להם כרטיס קול של שעובד ללא שום בעיה.גם להרקולס אין מושלמים קראתי פה

כמה ת'רדים על אנשים שיש בעיות עם הדרייברים האחרונים של הרקולס ל-gtxp ככה שאף אחד לא מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סומך על הרקולס כי כרגע הם טועמים מהכל גם מסכי LCD גם כרטיסי קול גם רמקולים, הכל כדי לגייס עוד כסף. אם הם ייראו שהם לא מצליחים כמו קרייטיב ויש סיכוי זה באמת ייקרה כי תחשבו שרוב המחשבים שנמכרים זה מחנויות שמקסימום עושות לך טובה ונותנות לך כרטיס שהוא לא און בורד (נכון... מקסימום VIBRA 128....) אז תחשבו מי בכלל מכיר את הרקולס הפורטיסימו למשל מעולה אבל עדיין יחסית יקר. הם לא מייצרים כרטיסים קול ממש ממש זולים אז זאת בעיה.

אני לא רוצה לקנות כרטיס קול ועוד שנה החברה תחליט שהתחום לא רווחי ותפסיק להביא דרייברים. זה לא שאני אסבול מCREATIVE. אין בקידוד הרקולס לא משתמש כלל במעבד איזה יופי כאילו מה אתם באמת עושים כשאתם מקודדים אתם לא משחקים תוך כדי משחק או משהו כי לרוב זה באמת לא יותר מדקה... אז התירוץ הזה לא מתקבל.

ובדיוק עכשיו, כשהמחיר של AUDIGY בארץ זה 430 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך לי עד היום 6 כרטיסי קול של תחת 4 מערכות הפעלה שונות ומעולם לא נתקלתי בשום בעיה עם הדרייברים

של .אני יכול להגדיד לך שהדרייברים האחרונים של ה-audigy עובדים מצויין אין שום בעיה איתם כנ"ל גם התקנת ה-liveware

4 שעברה בהצלחה ללא שום בעיה וגם עדכון הדרייברים.אני גם זוכר שהיו בעיות אחרות עם הכרטיסים הקודמים שזה בינהם sblive 5.1

platinum ואני מכיר הרבה אנשים שיש להם כרטיס קול של שעובד ללא שום בעיה.גם להרקולס אין מושלמים קראתי פה

כמה ת'רדים על אנשים שיש בעיות עם הדרייברים האחרונים של הרקולס ל-gtxp ככה שאף אחד לא מושלם.

נכון, לכל חברה לפעמים יש בעיות בדרייברים אבל אם תקרא קצת באתרים בחו"ל תראה שקריאטיב הם לא להיט, ותקלות בדרייברים שלהם זה דבר כרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...