המחשב נתקע כל הזמן ומציג הודעה NTLDR IS MISSING ושאלה על KSP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע כל הזמן ומציג הודעה NTLDR IS MISSING ושאלה על KSP

tombcatz

Recommended Posts

אני יודע שבאופן עקרוני אסור לי לציין שמות של חנויות...

אך במקרה הזה אני חייב לציין את שם החנות [במקרה הזה-KSP]

בכל מקרה-מחר אני קונה מהחנות מחשב חדש...מחשב לעבודה..המפרט מסודר כבר והכל טוב ויפה...

אך רציתי לשאול אותכם שאלה:

יש לי מחשב נוסף...המחשב שלי...שהוא מחשב שמיועד בעיקר ליישומים גראפיים ומשחקים [ראו מפרט]

לאחרונה המחשב סובל מבעיות חמורות של תקיעות ראנדומאליות [פריז מוחלט של המחשב,רק ריסט עובד]...תוספת לא עזרה ואין מקרים מסוימים שבמחשב נתקע בהם-הוא נתקע גם בווינדוס,גם במשחקים,גם לפני עליית הווינדוס,גם בביאוס,גם בדוס וגם בעת גלישה באינטרנט...באחת מהפעמים האחרונות שהמחשב נתקע,נוצרה אצלי בעיה נוספת-המחשב מסרב לעלות...לפני עליית הווינדוס הוא כותב לי את ההודעה: "NTLDR is missing,please press ctrl+alt+delete to continue"

בנוגע לבעית התקיעות [החמורה מאוד]-ברור לי שמדובר בבעית חומרה ועל כן צריך לשלוח את המחשב לבדיקה

אך בנוגע לבעיה השניה-אין לי מושג מהיכן היא צצה :nixweiss:

יש למישהו מושג מה פשר ההודעה הזו?

בכל מקרה-בחזרה לעניינינו-רציתי לדעת אם KSP אמינים מבחינת שירות טכנאים...חשבתי שאולי עדיף כבר לשלוח את המחשב שלי אליהם לתיקון [או לבדיקה\החלפת חלקים]-רק הבעיה היחידה שהמחשב שלי לא נקנה דרכם [אילא דרך מישהו פרטי]

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו בעיית זיכרון - תבדוק את ההגדרות שלו ב (תנסה לקבוע ערכים ידנית, תטען הגדרות ברירת מחדל, תבצע איפוס), וכמו כן תבדוק שהזיכרון יושב טוב בסלוטים שלו, ושהוא יושב בסלוטים המתאימים (תסתכל בחוברת של הלוח). בנוסף, תריץ בדיקת memtest86 כדי לראות האם יש בעיות במודולי הזיכרון עצמם.

במקרה שלך, הבעיה יכולה להיות בלוח, בזיכרון או במעבד עצמו. אם יש באפשרותך לבדוק את החלקים הנ"ל במחשב אחר או להיפך - לנסות חלקים אחרים במקום החלקים האלו במחשב שלך, תנסה את זה כדי לאתר את החלק התקול.

כמובן שאם יש לך אחריות על החלקים, תממש אותה (תן את המחשב לחנות ממנה קנית אותו ושהם יישברו את הראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעות שתארת יכולות לנבוע מבעיות , כמו גם מבעיות בספק.

אני דיבגתי בעיות דומות במחשב שלי (קבצים שנדפקים, תקיעות אקראיות) ןהבעיה התבררה כבעיית ספק ולא בעיית .

הבעיה שתארת (NTLDR) אומרת שמשהו נדפק על הדיסק ב-boot של הווינדוס, וזה יכול להיות תופעת לוואי של הבעיות שהזכרתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שהמחשב קופא גם ב וגם לפני עליית ה Windows, מה שלדעתי פוסל את מערכת ההפעלה או הדיסק הקשיח כגורם לבעיה.

בעיית ספק לדעתי הייתה גורמת לאיתחולים אקראיים יותר מאשר לקפיאות של המחשב.

הייתה לי פעם בעיה דומה - בלוח הקודם (GA-7VAX) עידכנתי פעם את ה לגירסה חדשה יותר, ולאחר כ-5 דקות המחשב פשוט היה קופא לחלוטין. במקרה ההוא פשוט עידכנתי את ה לגירסה הקודמת (או לגירסה חדשה יותר, לא זוכר) והכל הסתדר. במקרה שלך זה עלול להיות מסוכן אם המחשב ייקפא במהלך עידכון ה , אז לא הייתי מציע לך לקחת את הסיכון הזה.

חוץ מזה, משתמע מההודעה המקורית שהמחשב עבד בצורה תקינה עד לא מזמן, וגם לא נעשה שינוי כלשהו, מה שלדעתי אומר שחומרה כלשהי במחשב (שוב - , לוח, מעבד) התקלקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שהמחשב קופא גם ב וגם לפני עליית ה Windows, מה שלדעתי פוסל את מערכת ההפעלה או הדיסק הקשיח כגורם לבעיה.

בעיית ספק לדעתי הייתה גורמת לאיתחולים אקראיים יותר מאשר לקפיאות של המחשב.

הייתה לי פעם בעיה דומה - בלוח הקודם (GA-7VAX) עידכנתי פעם את ה לגירסה חדשה יותר, ולאחר כ-5 דקות המחשב פשוט היה קופא לחלוטין. במקרה ההוא פשוט עידכנתי את ה לגירסה הקודמת (או לגירסה חדשה יותר, לא זוכר) והכל הסתדר. במקרה שלך זה עלול להיות מסוכן אם המחשב ייקפא במהלך עידכון ה , אז לא הייתי מציע לך לקחת את הסיכון הזה.

חוץ מזה, משתמע מההודעה המקורית שהמחשב עבד בצורה תקינה עד לא מזמן, וגם לא נעשה שינוי כלשהו, מה שלדעתי אומר שחומרה כלשהי במחשב (שוב - , לוח, מעבד) התקלקלה.

שים לב:

הטכנאי שלי עידכן את הBIOS של הלוח אם פעמיים

בכל אחת מהפעמים האלו הבעיה נעלמה לחודשיים+\- ואז חזרה...בתחילה המחשב היה נתקע פעם ב-3 ימים,ואז זה נהיה תכוף יותר עד שזה מגיע למצב שזה נתקע 10 פעמים [ומעלה] ביום.

החלק המוזר הוא שבפעמיים ששלחתי לטכנאי את המחשב,הוא אמר שהוא לא ניתקל בשום בעיות של תקיעות...הוא הריץ בדיקה על המחשב במשך 48 שעות פעמיים,והמחשב תפקד 100%...ורק ליתר ביטחון הוא עידכן לי גירסאת BIOS...

אני ממש לא מבין...מה לעזאזל זה יכול להיות?

עוד משהו ממש בולט ששמתי לב אליו-כמעט תמיד שהיה מזג אויר יבש [לחות נמוכה] התקיעות היו יותר רבות...או שמדובר פה ברכיב שרגיש לשינויי טמפרטורה [רכיב דפוק] או שסתם מדובר במקריות...

בכל מקרה-אין לי כיוון בנוגע למה הבעיה..

אני אשלח ת'מחשב לKSP לבדיקה ביום ראשון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...