בעיה אחרי התקתנת WINDOWS XP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה אחרי התקתנת WINDOWS XP

Bug2000

Recommended Posts

אחרי שהתקנתי את המחשב ביקש לעשות RESTART, אחרי שאני עושה RESTART המחשב כותב לי :

BOOT FAILR:SYSTEM HALTED

משהו בסגנון הזה (אני לא ממש זוכר), מישהו יכול להגיד לי מה קרה? הרד דיסק WD 40 GB 7200 RPM קיבלתי אותו שילשום .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתזכור מה כתוב שם, זה מאוד יעזור....

יש מצבים ש DMA ימנע ממנו לעלות אז תבטל אותו בביוס ותראה מה קורה.

אם זה עוזר תתקין את הדרייברים של הצ'יפסט ואז תפעיל אותו מחדש בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כותב

SYSTEM FAILUR:BOOT HALTED

עכשיו מחקתי את ה PERTITION ועשיתי אחד חדש, חיברתי את ההרד דיסר הישן שלי כMASTER ואת ההרד החדש כSLAVE רציתי לעתיק כמה דברים חשובים להרד דיסק החדש, לאחר שנכנסתי בWINDOWS לכונן של ההרד דיסק החדש, אני מגלה תקיה בשבל RECYCLED מה זה אומר? וזה צריך להיות ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש שם סל מיחזור זה נורמלי, תוקע אחד כזה בכל כונן.

אם תבטל באפשרויות התיקיה את התצוגה של קבצי מערכת וקבצים מוסתרים לא תראה אותו.

התקלה שלך לא קשורה לענין ה DMA כי ההודעה אז היא inaccessable boot device.

אם אתה מתקין את הדיסק שלך על בקר RAID במהלך ההתקנה תנסה ערוץ IDE רגיל, אם זה לא עוזר תנסה לטעון את הגדרות ברירת המחדל של הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש לי RAID בכלל . ואני לא מבין מה הכוונה של ברירת המחדל?

עכשיו אני הולך להתקין את ה עוד פעם ונראה מה זה יעשה..... אגב אני מתקין את ה מההרד דיסק יותר מהיר ובגלל שכשאני מתקין מהסי די רום יש לי הרבה ERRORS שכאילו הוא לא הצליח לעתיק קובץ כל שהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שיש שם בעית חומרה אם אתה מקבל תקלות כאילו.

פעם אחרונה שראיתי מחשב שלא הצליח להעתיק קבצים מה CD בזמן התקנת XP זה נגמר בלוח אם מוחלף, אבל תתחיל מהדברים הפשוטים כמו כבלים, זיכרון וטעינת ברירת המחדל של הביוס מתוך התפריט של הביוס (load defaults).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא משתמש, ומה זה בכלל? ::)

עכשיו כבר סימתי להתקין (אגב התקנתי בדיוק ככה אצל אח שלי והכל עובד בסדר) ויש את אותה הבעיה, תעזרו לי בבקשה ..... :)

תריץ חיפוש, וחבל מאד שנזכרת אחרי שכבר התקנת היה חוסך לך הרבה להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה עכשיו.... העיקר זה ש לא עולה :(.

ובקשר להעתקת קבצים אז זה יכול להיות שהדיסק פגום וגם הסי די רום שלי בין שנתיים והוא עובד לא משהו

עריכה: חברים! תעזרו לי, אני צריך להחזיר את ההרד דיסק הישן שלי ביום שישי, אז עד אז אני צריך להספיק להפעיל את ההרד דיסק החדש.

עזרה!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...