התלבטות לגבי קניית מחשב חדש, פרטים בפנים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית מחשב חדש, פרטים בפנים.

MDK

Recommended Posts

אז ככה: המחשב שלי עובד בסדר חוץ מזה שהכונן לפעמים לא מזוהה...ושמדי פעם הוא לא נדלק  ::) - כל איזה תקופה עובר עליו סרט חדש. אין לי מושג מה הבעיה אבל אני חושד שזה הלוח כי כל פעם זה בעיה ברכיב אחר. הבעיות התחילו מאז שיום אחד היתה נפילת מתח. בהתחלה המחשב  נדלק אבל המסך לא עלה, אח"כ הבעיה עברה להרדיסק, איכשהו שניהם הסתדרו וזה עבר לספק. החלפנו לזמני ולאחרונה לפני כמה ימים המחשב לא נדלק, אז אח שלי הוציא הכל מהחשמל וחיבר מחדש ואופס עובד  :s07:

מה לדעתכם הבעיה?

עכשיו לענין  - יש כמה אפשרויות:

(בתקווה שנשאר לKSP הלוח הזה)  מציאון ב135 שקל: הלוח ?EPoX 8RDAEI? - לוח ישן-חדש שלא נראה מלהיב אבל מתאים למחשב הנוכחי

אפשרויות אחרות הם לקנות מחשב חדש שמורכב מSEMPRON או 64....זכרונות יש לי DUAL 256MB 333 של סמסונג אז אני לא צריך, אבל לוח, מעבד ומארז+ ספק אני צריך...וזה יוצא באזור ה2000 אם רוצים משהו טוב

השימושים שלי הם בעיקר משרדיים ולא כבדים

עריכה: הבנתי שאם אני רוצה אפשרויות שדרוג עדיף S939..אבל יש לי כרטיס מסך GF4 4200 על AGP 4..אז אני מעדיף שלא יהיה לוח של PCI EXPRESS

תודה מראש על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מ KSP:

מעבדי ?AMD? Price Units Total

Athlon64 3000+ (S-939) VENICE CORE 880 1 880

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total

939DUAL-SATA2, s939, ULi, AGP, PCI-E 470 1 470

מארזים? Price Units Total

HEC Compucase CI-6A21 400W 395 1 395

Total price 1745 ¤

for payments 12 X 159 ¤

הלוח תומך גם בAGP וגם ב PCI EXPRESS ובתושבת 939 שזה בערך פתר לך את כל הבעיות

ואפילו אתה יכול להוסיף עוד סטיק של 512MB

תתחדש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזיכרונות: גם אם תוסיף עוד סטיק הזיכרונות יעבדו במהירות המוכה ובתיזמונים הגבוהים

לגבי הלוח אם: אתה מוזמן לעשות חיפוש ב "מעבדים, לוחות-אם וזכרונות" אם אני זוכר נכון דווקא אמרו דברים טובים על הלוח הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה: המחשב שלי עובד בסדר חוץ מזה שהכונן לפעמים לא מזוהה...ושמדי פעם הוא לא נדלק ::) - כל איזה תקופה עובר עליו סרט חדש. אין לי מושג מה הבעיה אבל אני חושד שזה הלוח כי כל פעם זה בעיה ברכיב אחר. הבעיות התחילו מאז שיום אחד היתה נפילת מתח. בהתחלה המחשב נדלק אבל המסך לא עלה, אח"כ הבעיה עברה להרדיסק, איכשהו שניהם הסתדרו וזה עבר לספק. החלפנו לזמני ולאחרונה לפני כמה ימים המחשב לא נדלק, אז אח שלי הוציא הכל מהחשמל וחיבר מחדש ואופס עובד :s07:

מה לדעתכם הבעיה?

עכשיו לענין - יש כמה אפשרויות:

(בתקווה שנשאר לKSP הלוח הזה) מציאון ב135 שקל: הלוח ?EPoX 8RDAEI? - לוח ישן-חדש שלא נראה מלהיב אבל מתאים למחשב הנוכחי

אפשרויות אחרות הם לקנות מחשב חדש שמורכב מSEMPRON או 64....זכרונות יש לי DUAL 256MB 333 של סמסונג אז אני לא צריך, אבל לוח, מעבד ומארז+ ספק אני צריך...וזה יוצא באזור ה2000 אם רוצים משהו טוב

השימושים שלי הם בעיקר משרדיים ולא כבדים

עריכה: הבנתי שאם אני רוצה אפשרויות שדרוג עדיף S939..אבל יש לי כרטיס מסך GF4 4200 על AGP 4..אז אני מעדיף שלא יהיה לוח של PCI EXPRESS

תודה מראש על העזרה!

כעיקרון, הדבר הראשון שהייתי עושה זה לפרמט , להתקין מחדש ולהוריד את כל הדרייברים העדכניים.

לעבודה משרדית, כל AXP יותר ממספק. אם פירמוט לא עוזר, הייתי בודק לוח אחר. דרך אגב, איזה ספק יש לך? גנרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, הדבר הראשון שהייתי עושה זה לפרמט , להתקין מחדש ולהוריד את כל הדרייברים העדכניים.

לעבודה משרדית, כל AXP יותר ממספק. אם פירמוט לא עוזר, הייתי בודק לוח אחר. דרך אגב, איזה ספק יש לך? גנרי?

פרמטתי, לא עזר...

זו בעית חומרה - קצרים בלוח או משהו אנערף!

ואני יודע שAXP מספיק, אבל המחשב בעל מעבד AXP PALOMINO מהישנים שמתחממים הרבה..הוא לא יחזיק הרבה כי יש לי מארז וספק ג'נרי...

אגב יש לי הרד דיסק ישן של ATA ולא SATA...זה עוד בעיה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פאלומינו מספיק לעבודה משרדית. מתחמם - קנה לו קרור טוב.

מארז - אפשר לחיות.

ספק - קנה איזה HEC, SIRTEC, CWT, FSP

כל הדיסקים שלי ATA. אפילו ה 200 גיגה החדשים. מה הקשר?

תנסה להשיג לוח נורמלי לבדיקה, וקנה ספק שישרת אותך גם המערכת הבאה. אני הייתי מנסה למשוך את המערכת הזאת כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בלוחות החדשים החיבור הוא רק SATA I\II לא?

ספק של HEC עולה די הרבה לבד, אז עדיף כבר מארז עם ספק של HEC

ואני מסכים איתך, ממש לא בא לי להחליף עכשיו מחשב..אין כסף מיותר לזה

והחלפתי לספק זמני בשביל לבדוק, אני מניח שזה לא הספק.

אה ואני לא מבין בקירורים למעבדים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בלוחות החדשים החיבור הוא רק SATA I\II לא?

מה פתאום. יש גם IDE.

ספק של HEC עולה די הרבה לבד, אז עדיף כבר מארז עם ספק של HEC

לא ה HEC300ART אבל בהחלט שווה כבר לקנות איזה 6A19.

ואני מסכים איתך, ממש לא בא לי להחליף עכשיו מחשב..אין כסף מיותר לזה

והחלפתי לספק זמני בשביל לבדוק, אני מניח שזה לא הספק.

אה ואני לא מבין בקירורים למעבדים ;)

,KUH C,EMHC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך עם הדעה שלך ששווה להחזיק את המחשב הזה כמה שיותר..

אני צריך המלצה למארז עם ספק, ולזה אני אצרף את הלוח (מה שמוצע במציאון של KSP)

ואולי כדאי לקנות מאוורר למעבד, השאלה אם לא עדיף כבר להחליף לאיזה SEMPRON SOCKET A שיתחמם פחות

אני מפחד אבל שבסוף יתברר שזה לא הלוח אלא משהו אחר, איך אני יכול להיות בטוח? המחשב פעם בתקופה מסוימת לא עובד פתאום או עושה בעיות משונות בזיהוי בביוס או בכלל הידלקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אין תרופת קסם. אתה לוקח סיכון של 135 שקל בקניית הלוח. החלטה שלך. יכול להיות שתצליח להוציא מהם או ממישהו אחר הסכמה לבדיקה כהתחייבות לרכישה של הלוח או של משהו יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. אתמול נתקלתי בבעיה דומה אצל חבר. הכל עובד סבבה עד שמתחילים לקודד והמערכת מתאמצת. עד לפני שבוע קידד במשך כשנה בלי בעיות. מה הבעיה? לא יודע. צריך לקחת את המחשב ולהתחיל בשיטת האלימינציה לפסול אפשרויות. כמובן שבשביל זה צריך שיהיו חלקים טובים שאפשר לבדוק כמו ספק לא גנרי, לוח אקסטרה, וכו'...

עריכה: אולי פשוט תפתח טרד לגבי הבעיה הספציפית בפורום תמיכה טכנית ולמישהו יהיה רעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי נשמעת יותר מוזרה...כי המחשב עובד בסדר ופעם באיזה חודש מתחיל לעשות בעיות מוזרות שנעלמות כמו שהן באות - בהוצאה וחיבור מחדש לשקע או בהכנסה מחדש של הHD..נראה לי מגעים דפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...