המחשב עושה "BOOT" לבד במהלך עבודה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב עושה "BOOT" לבד במהלך עבודה

Urchin

Recommended Posts

יש לי P 600 ו 128 ראם .

המחשב עושה ריסטרט לבד מדי פעם, במשחקים, בהתקנות או סתם בגלישה באינטרנט .

אני רואה מסך כחול לשנייה אחת (!) ואז המחשב עושה ריסטרט באופן די מפתיע >:(

איך אני יכול לפתור את הבעיה ?

עשיתי Scandisk, איחויים, בדיקות אבל שום דבר לא עזר...

נ.ב

שכחתי לציין, יש לי 2000 ואין למחשב בעיות התחממות .

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום 3 600

128 SDRAM

Geforce 2 mx 32mb

WD 15gb

לוח אם: Aopen... איזה בדיוק אני לא יודע .

כרגע קראתי שיכול להיות שזה באחד העידכונים של מייקרוסופט ( תמיד חשבתי שעידכון של מייקרוסופט=באג נוסף ), האם זה הגיוני?

בכל מקרה... זה המפרט שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: תחת system properties, advanced, startup and recovery תוריד את הסימון מ- automatically reboot. זה כדי שתוכל לראות מסך כחול שב-2000 הוא די אינפורמטיבי.

דבר שני: תחת administrative tools יש את הכלי הגאוני event viewer שמאפשר לך לקרוא בקלות לוגים של מה קורה במחשב שלך. תבדוק תחת system מה קרה בשעה שהיה לך מסך כחול.

דבר שלישי: תעדכן את הדרייבר של ה-כ. מסך. ראיתי כבר הרבה ג'יפורסים שעושים בעיות תחת 2000 ו- בגלל בעייתיים.

בהצלחה! ותעדכן אותנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: תחת system properties, advanced, startup and recovery תוריד את הסימון מ- automatically reboot. זה כדי שתוכל לראות מסך כחול שב-2000 הוא די אינפורמטיבי.

דבר שני: תחת administrative tools יש את הכלי הגאוני event viewer שמאפשר לך לקרוא בקלות לוגים של מה קורה במחשב שלך. תבדוק תחת system מה קרה בשעה שהיה לך מסך כחול.

דבר שלישי: תעדכן את הדרייבר של ה-כ. מסך. ראיתי כבר הרבה ג'יפורסים שעושים בעיות תחת 2000 ו-XP בגלל דרייברים בעייתיים.

בהצלחה! ותעדכן אותנו!

קודם כל... תודה רבה .

הורדתי את ה auto reboot כבר מההתחלה . בחלון הכחול זה רושם:

*stop: 0x000001E... bla bla bla

Kmode_Exception_Not_Handled

....Datestamp 00000000 - nv4.disp.dll

Beginning dump of physical memory . Physical memory dump complete

ה Event Viewer דבר גאוני כמו שאתה אומר, זאת הבעיה שהוא רושם:

The computer has rebooted from a bugcheck. The bugcheck was: 0x0000001e (0xc0000005, 0xbc7339de, 0x00000000, 0x11223344). Windows 2000 [v15.2195]. A dump was saved in: C:\WINDOWS\Minidump\Mini082502-02.dmp.

בקשר לעידכון כרטיס המסך, כשאני נזכר בזה עכשיו... היו לי כמה בעיות עם הדריברים של הרקולס ( שהם די ישנים ), אז התקנתי את הדריברים החדשים של אבל הבעיה עדיין חוזרת . עשיתי Uninstall שוב ושוב וזה עדיין חוזר...

אני לא רוצה לעשות פירמוט, אני בטוח שאפשר לפתור את זה בדרך אחרת בלי לפרמט ( פירמטתי לפני חודשיים גם ככה ) .

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... השגיאה לא מדהימה ולא עוזרת כ"כ... אתה יכול לנסות לבדוק מה אומר ה-bugcheck שקיבלת ב-www.microsoft.com/technet , אבל אל תצפה לתוצאות מזהירות כי הם לא הכי עוזרים כשמדובר בשגיאות כאלה.

אתה יכול לחשוב על משהו ספציפי שאחריו הבלאגן התחיל? התקנת/ הסרת משהו? שינית משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט :

שים לב לקובץ nv4.disp.dlll הריי מדובר כאן בדרייברים של כרטיס המסך. תסיר את הדרייברים במצב של SafeMode ואח"כ תתקין את הדרייברים העדכניים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט :

שים לב לקובץ nv4.disp.dlll הריי מדובר כאן בדרייברים של כרטיס המסך. תסיר את הדרייברים במצב של SafeMode ואח"כ תתקין את הדרייברים העדכניים ביותר.

יאפ... לא שמתי לב לזה. עוד כיוון מחשבה קטן - יכול להיות שזה ה-SP3. מתוך בערך 40 מחשבים שהתקינו אצלנו SP3, אצל 10 מהם ראינו בעיות חמורות עד כדי התקנה מחדש בחלק מהמקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ...

ניסיתי וכרגע המחשב החזיק כמה שעות טובות ללא ריסטרטים .

אני מקווה שזה לא יחזור...

( כי זה כבר קרה לי שהמחשב החזיק הרבה זמן, אבל זה קרה לו שוב אחרי כמה זמן... ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...