היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת

iakovl

Recommended Posts

כמו שכולם ציפו אחרי שסימנטק קנתה את החברה

היום ראיתי את ההודעה

"While the Sygate products complement our enterprise offerings, 
there was an overlap on the consumer side of the business.
After looking at the Sygate Personal Firewall technology we decided to discontinue the
products and continue selling Norton Personal Firewall"

מקורות 1 2

בנימה זו... יש לי 2 דברים להגיד:

יהיו ארורים Symantec וכל מוצריהם על הצעד הזה

שנית, אני מבקש לעמוד דקת דומייה למען אחד הפיירוולים הטובים ביותר וחופשיים שהיו לנו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יאומן ... זה פשוט טקטיקה עיסקית מגעילה, לקנות את המתחרים הקטנים-אבל-חזקים ולסגור אותם

ומי מפסיד? אנחנו .

חשבתי שסימנטק יהפכו את sygate למפלצת זוללת משאבים כמו כל המוצרים שלהם ויקחו תשלום

מופרז עליו, אבל לא חשבתי שהם יהיו כאלה עלובים ויסגרו את העסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי כמה שהם עשו 7טעות אין להם מושג מה הם עשו הנבלות..

מה יהיה ?

לאיזה פירוואל אפשר לעבור???אין מצב שאני עובר ל Zone Alarm

מישהו מוכן להגיד לי איזה פיירוואל יש ברמה של Sygate?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nVidia עשתה את זה ל-3dfx

Creative עשתה את זה ל-Aureal

בשני המקרים, כמו זה, היו למוצרים של החברות ה"נבלעות" יתרונות מסוימים על פני מוצרי מתחרותיהן, אשר ניצלו את יכולתן הכלכלית ובחרו ב-easy way out...

כמה לא מפתיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפחות קריאטיב עשתה שימוש בטכנולוגיות של אארואל לא פלא שאחרי זה הכרטיסים שלהם נהיו איכותיים כל כך!!

לעומת זאת לפי מה שהסברתם פה את סיגיט החברה פשוט סוגרת להם את העסק זהו אל הולכים לעשות שימוש בזה בכלל!! סתם קנות סגרו ביי ביי

אפילו נוידיה אומנם לא מיד אבל אחרי תקופה מסויימת עשתה שימוש בכמה טכנולוגיות של 3DFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכרו אותה כי היא הייתה חינמית זאת אומרת המפתחים סתם כרנאה עשו את זה להנהתם או משהו חח לא משמ מכיר את החברה אבל אני יודע שסיגייט היה בחינם זאת אומרת סתם ביזבוז זמן בפיתוח ושיכלול הגירסאות בעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הייתה גרסת פרו לא ידעתי תשים לה רשמתי שחשבתי שהיא הייתה חינמית בסוף!!

לא ידעתי שהייתה גרסת פרו

וואלה אםא כן הייתה גרסת פרו והחברה נמכרה אז למה באמת? הרי היא הייתה מוצלחת או שפשוט אותם אנשים שהורידו גרסה רגילה לא פרו הסתפקו בה וזה גרם להפסדים שגרמו למכירת החברה למתחרה גדול יותר או שזה יכול להיות סתם בגלל הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו

סיימנטק עשו צעד עסקי חכם (טוב להם, רע לנו)

סייגט שהייתה ידועה כפתרון פיירוול טוב, תפסה להם שוק, ומה עוד... היא הייתה בחינם למשתמשים ביתיים

סיימנטק רצו את השוק הזה ועשו דבר קל

קנו את החברה (לכל מי שמנסה להבין למה הם מכרו בכלל, תלמדו... לכל דבר יש מחיר) והרסו אותה

עכשיו השאלה היא

איזה פיירוול טוב עוד יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פיירוול טוב עוד יש

1.ZoneAlarm Pro

2.Outpost Firewall Pro

אלו היחידים שנחשבים טובים/מצויינים!!

אבל למה לעבור לפיירוול אחר?! אני נישאר עם הSygate....אז מה אם הם נסגרו....הפיירוול כבר על המחשב...לא?

כל מי שמישתמש בפייראול של סיגט חייב בזמן הקרוב לעבור לפייראול אחר עקב חוסר בעידכונים![כמובן שעם הסגירה גם לא יהיו עידכונים ועם הזמן הפייראול הזה יהיה אבק] אז אין מה לעשות זה המצב! תעברו לפייראול אחר! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הגירסה החינמית של ZA טובה מספיק אני משתמש בה אומנם אני יכול למצוא איזה סידי קי לזה אבל זה לא יהיה גנבה חחח אז אני לא עושה את זה אני לא גנב לאא :nono::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...