היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני השתמשתי בזון אלארם מעל שנה וחצי עד שיצאה גרסה 5 שעשתה בעיות למיליוני משתמשים, עדכון אחר עדכון

היה יותר גרוע מהשני, משתמשים נטשו את התוכנה ועברו לסיגייט, ביניהם אני, אך לתוכנה בכלל לא היו עדכונים,

ועכשיו שהודעתם שהיא נסגרה ואין יותר עדכונים סופית אני חוזר לזון אלארם לגרסא האחרונה שהיא 6, מקווה שסוף

סוף היא יציבה ולא עושה בעיות כמו גרסא 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא לא אישית הוא לא מכביד על המחשב מה שבאמת מכביד זה נורטון 2005 אבל זה בכלל לא מרגישים שזה מותקן אצלי אני נזכר בזה רק שזה נותן אזהרה שמישהו ניסה לפרוץ או שיש צורך לפתוח פורט מסויים למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מרגישים צורך להסיר את sygate ולהחליף לfirewall אחר, תבינו זה לא אנטי וירוס, firewall לא צריך עדכונים שוטפים

הוא לא משווה שום דבר לרשימה של נתונים שהוא צריך לעדכן, הוא מסתמך על מה שאתם מגדירים לו

כל עוד הוא עושה את העבודה אני לא רואה שום סיבה להחליף את sygate , אז מה אם סוגרים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מרגישים צורך להסיר את sygate ולהחליף לfirewall אחר, תבינו זה לא אנטי וירוס, firewall לא צריך עדכונים שוטפים

הוא לא משווה שום דבר לרשימה של נתונים שהוא צריך לעדכן, הוא מסתמך על מה שאתם מגדירים לו

כל עוד הוא עושה את העבודה אני לא רואה שום סיבה להחליף את sygate , אז מה אם סוגרים אותם

בדיוק אני מתכנן להשאיר עם הsygate שלי עוד זמן רב הוא מעולה..

אני ממליץ גם לכול מי שיש לו את הsygate

אגב עדיין אפשר להורידו דרך האינטרנט מאתרים כמו downloads.com?

או שגם את זה אי אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמו פה אתה יכול להישאר אבל הוא יהיה חסר תועלת בקרוב כי לא יצאו עידכוים חדשים! וכלום

אני עובד עם הסיגייט המון זמן, ובחיים שלי לא זכיתי לראות עדכונים לתוכנה, מידי פעם יצאו "גירסאות" חדשות, אבל גם כן ה 5.6 האחרון יצא לפני פול זמן...

זה לא כמו אנטיוירוס שכל יומיים מתעדכן בדטאבייס חדש, ככה שאני לא רואה שום סיבה לא להמשיך לעבוד עם הסייגייט.

אגב, זה חוקי לגמרי להוריד את ההתקנה לגירסא החינמית באימיול.

חוצמזה נשארו כמה מירורים, שבטח ירדו בשבועות הקרובים:

http://www.simtel.com/product.download.mirrors.php?id=53687

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

קניתי עותק של NOD32 ואני מאוד מרוצה,אני לא סובל את קספרסקי,הסריקות שלו לוקחות שנים.

היה לי נורטון,מגרסת משאבים,דווקא מZA התאכזבתי.

מזה NOD32 סליחה על הבורות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...