היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

חחח אחי תאמת תחשוב ככה כולם אומרים ישלי פרו איךך בדיוק חח טוב אם אתם אומרים גם לי יש פרו אני לא רומז לווארז קניתי כמו כולכם פה!! :kopfpatsch::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכלל בראוטר ככה שאני לא רוצה גם הגנת חומרה וגם תוכנה  :)

הפיירוול של הראוטר לא חוסם תוכנות במחשב שלך שמנסות לגשת לאינטרנט בלי אישור, לכן רצוי להשתמש גם בפיירוול תוכנה וגם בפיירוול חומרה.

ל-ZoneAlarm Pro 6, בנוסף להיותו Firewall מצויין שלא מכביד על המחשב, יש לו גם Anti-Adware לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כמו שכבר רשמו פה אתה יכול להישאר אבל הוא יהיה חסר תועלת בקרוב כי לא יצאו עידכוים חדשים! וכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זולל משאבים יקר לרוב עידכונים חרא לפי דעתי לעומת זאת יש כמובן גרסה חינם שמגינה אפילו טוב יותר מהנורטון וכמובן חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זולל משאבים יקר לרוב עידכונים חרא לפי דעתי לעומת זאת יש כמובן גרסה חינם שמגינה אפילו טוב יותר מהנורטון וכמובן חינם

זולל משאבים? לי אין בעיה עם זה.

יקר? כאילו שהיית הולך וקונה את זה..הרי במילא המחשב שלך עובד כל היום ואתה מוריד דברים ,אתה ועוד הרבה "צדיקים" בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

צודק אחי לא צריך ללכת רחוק כל כך פשוט רואים שעד היום דיון הטורנטר לא נסגר ומבינים כמה אנחנו צדיקים :xyxthumbs:

אבל עכשיו תאמת הוא אכן זולל משאבים בטירוף לא מספיק הנורטון 2005 שלי זולל אם היה לי גם נורטון סיקוריטי זה בלכל יזלול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

האנטי וירוס שלהם נחשב אחד הטובים בעולם ואני חושב אפילו הטוב ביותר יחד עם AVG אבל בקשר לפיירוול לא ממש יודע תראה תנסה זון אלרם "פרו" הוא מעולה ;)

גם יש לי אנטי ספיי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כבר שנים עם BlackICE. אמנם אני לא סובל APPLICATION CONTROLים למיניהם ולכן אצלי הוא מכובה - אבל האמת, אני ממש לא צריך אותו.

ה BLACKICE נוח מאוד לתפעול, שקט, לא מכביד על המחשב ועושה את העבודה שלו יופי טופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...