שלי יחימוביץ' מצטרפת למפלגת העבודה ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלי יחימוביץ' מצטרפת למפלגת העבודה !

Mortar

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ברור שלא, כי כרגע אני חייל ותודה לאל אין למשפחה שלי בעיות כלכליות. אבל אם המצב היה שונה, אז כן. ואתה יודע מה, אני גם מכיר אנשים, משכבת הגיל שלי, שעבדו בבנייה כבר לפני כמה שנים (כלומר כשהם היו בני 17 ככה), כי הם היו צריכים את הכסף; אם הם יכולים, גם ניסים יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עים כל הפוסטמות האלה שלא מוכנות ללכלך את הידיים שלהם בגלל הלק,מעמד ביניים מממן להם חופשות בחול

אינטרנט פאלאפון וזה נקרא עניים.זה חבורת פרימדונות שנהנים שיש להם עבדים שמשלמים מיסים כדי לממן אותם

כמו זאת שחזרה על ארבע מגרמניה ומקבלת קצבה מהיהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חבורת קשקשנים בני 15 ילדי שמנת, מפונקים וציניקנים מהוד השרון

אין לכם שמץ של מודעות לחברה בה אתם חיים

למעלה מ- מיליון איש במדינה עובדים במשרה מלאה בשכר מינימום,

אלפים מחפשים אוכל בפחי זבל

אלפי זקנים נזנחים בבתי אבות בתנאים איומים ללא טיפול והשגחה רפואית

רבע מיליון מובטלים

חמישית מכלל האוכלוסיה נחשבת עניה

אלפי מחוסרי דיור

רק לפני מספר ימים המדינה החליטה להעניק מתנה מדהימה של 2.4 מיליארד ש"ח לחברת ע"מ שזו תקים עוד מפעלים בארץ

קחו כמה שניות לחשוב על המספר האדיר הזה : 2.4 מיליארד מכספי משלם המיסים לתאגיד הענק הזה שהיה יכול לקנות את מדינת כולה אם היה רוצה

לשמוע ולא להאמין שהמדינה מוכנה לשלם 2.4 מיליארד ש"ח לאינטל אבל לא מוכנה לסייע במימון תרופות לחולים בסרטן

רק לשם השוואה הסיוע במימון תרופות שחולי סרטן זקוקים מסתכם בכמה עשרות מיליוני ש"ח

הסיוע שהמדינה מוכנה לתת לאינטל גבוה פי 100 בסדרי גודל מהסכום הדרוש להציל כמה מאות אזרחים

צפו בערוץ 2 עכשיו

איך כל זה מתקשר לשלי יחימוביץ' ,

אני בטוח שהיא היתה יוצאת כנגד אותם מהלכים וסדרי העדיפויות שמניתי כאן,

אני בטוח שהיא היתה מסכימה איתי,

היא היתה יכולה להשפיע כחברת כנסת על ועדת הכספים ומשרד האוצר לשינוי סדרי העדיפויות בהוצאות המדינה.

בינתיים המדינה ממשיכה לחלק "מתנות" למיליארדרים ,

אנשים פה גוועים ברעב ומתים ממחלות קשות ,

ואתם פה מגחכים על יחימוביץ' וארץ נהדרת.

כשקראתי את השטויות שלך התנגן אצלי בדיוק גם איזה סולו מרגש, כמעט הזלתי דמעה, אבל לא :)

יש את המיליונר הזה שהצטרך בדיוק לעבודה, שקד משהו שחכתי את השם, מפרסם עכשיו זיוני שכל על עמוד שלם בעיתון שהוא מתכוון לקבוע את שכר המינימום ל-5000 שקל. חוץ מזה שזה לא אפשרי, מה ההיגיון לעזאזל?

העבודה נהפכה בן יום לחרא קומוניסטי-סוציאליסטי wannabe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה להגיד , פשוט אין מילים, כנגד חוסר רגישות מקפיא ומצמרר שאתה מביע כאן , אין עוד מה להוסיף

תשמע זה הגיון. cold and simple. אני מניח שאם אני או מישהו מהמשפחה\חברים שלי היה חולה במחלה סופנית (חס וחלילה),

הייתי חושב אחרת. -אני עדיין חושב שזה "מקפיא ומצמרר", אבל לא הייתי מקריב כמה שנים מעצמי בשביל "החברה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה הגיון. cold and simple. אני מניח שאם אני או מישהו מהמשפחה\חברים שלי היה חולה במחלה סופנית (חס וחלילה),

הייתי חושב אחרת. -אני עדיין חושב שזה "מקפיא ומצמרר", אבל לא הייתי מקריב כמה שנים מעצמי בשביל "החברה".

אתם אנשים נבערים עם רמת הבנת הנקרא לקויה ביותר ,

לא מדובר בחולים סופניים,

מדובר בחולים במחלות קשות אך ברות ריפוי,

התרופות יקרות,

אבל בשביל זה יש חוק ביטוח ממלכתי,

אם אזרחים משלמים כל חייהם כל כך הרבה כסף,

ובשעה הכי קשה שלהם המדינה לא עומדת לצידם,

ובמקום זה היא מחלקת מתנות לתאגידים,

אז נגמרה לי המדינה,

הפכנו לחברה של ג'ונגל , כל אחד לעצמו, הכל זה התחשבנות של "מה ייצא לי מזה"

אנחנו ככה :s07: קרובים לתרבות הרקובה של לאמריקה,

ביום שיהיה פה אסון וכל שירותי ההצלה יהיו כבר מזמן מופרטים, המשטרה, מגן דוד אדום, חילוץ, כבאים בתי חולים

נראה פה מחזות כמו אלו שבמדינת קרוליינה : אנשים יגססו למוות ואף אחד לא יבוא להגיש להם עזרה כי "זה לא ריווחי"

או כי אין להם ביטוח או כי הם שחורים מרקע סוציואקונומי נמוך ושחורים לא תורמים למשק

הגזענות של MiniMizer הוא מסוג חדש שלא נתקלתי בו עד כה : זה שנאת החלש, העני הנכה והחולה.

עוד אנשים כמוך ואבדנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חבורת קשקשנים בני 15 ילדי שמנת, מפונקים וציניקנים מהוד השרון

אין לכם שמץ של מודעות לחברה בה אתם חיים

למעלה מ- מיליון איש במדינה עובדים במשרה מלאה בשכר מינימום,

אלפים מחפשים אוכל בפחי זבל

אלפי זקנים נזנחים בבתי אבות בתנאים איומים ללא טיפול והשגחה רפואית

רבע מיליון מובטלים

חמישית מכלל האוכלוסיה נחשבת עניה

אלפי מחוסרי דיור

רק לפני מספר ימים המדינה החליטה להעניק מתנה מדהימה של 2.4 מיליארד ש"ח לחברת ע"מ שזו תקים עוד מפעלים בארץ

קחו כמה שניות לחשוב על המספר האדיר הזה : 2.4 מיליארד מכספי משלם המיסים לתאגיד הענק הזה שהיה יכול לקנות את מדינת כולה אם היה רוצה

לשמוע ולא להאמין שהמדינה מוכנה לשלם 2.4 מיליארד ש"ח לאינטל אבל לא מוכנה לסייע במימון תרופות לחולים בסרטן

רק לשם השוואה הסיוע במימון תרופות שחולי סרטן זקוקים מסתכם בכמה עשרות מיליוני ש"ח

הסיוע שהמדינה מוכנה לתת לאינטל גבוה פי 100 בסדרי גודל מהסכום הדרוש להציל כמה מאות אזרחים

צפו בערוץ 2 עכשיו

איך כל זה מתקשר לשלי יחימוביץ' ,

אני בטוח שהיא היתה יוצאת כנגד אותם מהלכים וסדרי העדיפויות שמניתי כאן,

אני בטוח שהיא היתה מסכימה איתי,

היא היתה יכולה להשפיע כחברת כנסת על ועדת הכספים ומשרד האוצר לשינוי סדרי העדיפויות בהוצאות המדינה.

בינתיים המדינה ממשיכה לחלק "מתנות" למיליארדרים ,

אנשים פה גוועים ברעב ומתים ממחלות קשות ,

ואתם פה מגחכים על יחימוביץ' וארץ נהדרת.

אתה מודע לעובדה שמדינת לא באמת נתנה לאינטל 2.4 מיליארד דולר אלא רק "זיכויים" במסים?

כלומר הם לא נתנו להם כסף שיש להם

אלא נתנו להם זיכוי על חשבון כסף שאין להם

אם הזיכויים האלה לא היו מגיעים לאינטל (ויוצרים תו"כ גם הכנסות של 2 מיליארד שקל בשנה ו 10,000 מקומות עבודה, שזה מעסיק לבד כמעט 4% מהמובטלים במשק, והרבה יותר אם אתה לא סופר את המובטלים מרצון)

אז הזיכויים האלה לא היו מגיעים לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שמדינת ישראל לא באמת נתנה לאינטל 2.4 מיליארד דולר אלא רק "זיכויים" במסים?

כלומר הם לא נתנו להם כסף שיש להם

אלא נתנו להם זיכוי על חשבון כסף שאין להם

אם הזיכויים האלה לא היו מגיעים לאינטל (ויוצרים תו"כ גם הכנסות של 2 מיליארד שקל בשנה ו 10,000 מקומות עבודה, שזה מעסיק לבד כמעט 4% מהמובטלים במשק, והרבה יותר אם אתה לא סופר את המובטלים מרצון)

אז הזיכויים האלה לא היו מגיעים לשום מקום

לא לא ידעתי,

אבל זה עדיין כסף גם אם הוא לא בדיוק מרשרש.

לא ברורה לי הלהיטות  הזאת של משרד האוצר לסייע לענק שיכול לקנות את כולנו,

כן ברור לי הצורך בהשקעות זרות והתרומה שלהם ליציאה מהמיתון ואבטלה,

אבל במינון ובלי לשכוח את סדרי העידפויות האחרים שיש כאן.

לא ייתכן שיש כאן אזרחים שניזנחים בצורה כל כך נפשעת ע"י המדינה בגלל שאיבדו את כושר העובדה שלהם,

או כי הם סתם זקנים ואין בהם יותר צורך,

להגיד שאין תקציב בשביל לטפל בהם אבל יש תקציב סיוע לאינטל.

אם יש תקציב סיוע לאינטל , חייב להיות תקציב גם להגדלת סל התרופות.

ההקלות במיסים כפי שאתה מציין כאן , עלולה לעלות לנו בעוד כמה שנים בהלעאת מיסים.

גם אני לא מבין את ההתלהבות האוטומטית והמסונוורת של המגיבים כאן  בקשר לעסקת הענק עם אינטל:

אינטל לא באה לכאן מציונות או מאהדת יתר לתושבי קרית גת, כי אם משיקולים עיסקיים כלכליים נטו.

אם אירלנד היתה מציע 2.5 מיליארד , אז היא היתה עושה את זה שם, שלא תטעו.

ואחרון חביב שלא יהיה לכם צל ספק:

אם תעשיית השבבים תיקלע למשבר מיתון חריף בעוד שנתיים , לא תהסס לסגור את המפעלים ולפטר אלפי העובדים שלה כאן.

אף אחד לא יתבע אז מאינטל את הכספים שמגיעים למשלם המיסים, בטח לא כשהמשטר במדינת כל כך לא יציב והבטחות של ממשלה אחת מתנדפות להן ברוח עם בואה של ממשלה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם באמת מדינת לא נתנה לאינטל כסף, אלא הקלה במיסים לעתיד הרי שהיא בכל מקרה הרוויחה

הרי תחשוב, תרחיש 1:

מדינת נותנת לאינטל הקלות במס,

אינטל מקימה מפעל בארץ ומייצרת כסף למדינה (ע"י מס והעסקת מובטלים)

תרחיש 2:

מדינת לא נותנת לאינטל הקלות במס

אינטל מקימה את המפעל על הירח כי יותר זול שם

מדינת לא מרוויחה גרוש, וגם לא את הכסף שהיא לא נתנה לאינטל, כי זה בעצם כסף עתידי

כלומר בכל אופן המדינה יכולה רק להרוויח כאן, שכן אם היא לא תיתן את ההקלה במס, היא לא תקבל כלום

ולכן עדיף לה לוותר על חלק מהכסף, על מנת שהיא בכלל תקבל איזשהו כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אנשים נבערים עם רמת הבנת הנקרא לקויה ביותר ,

וגם אני אוהב אותך.

התרופות יקרות,

אבל בשביל זה יש חוק ביטוח בריאות ממלכתי,

אם אזרחים משלמים כל חייהם כל כך הרבה כסף,

ס"כ הכסף שאזרחי המדינה משלמים כמס בריאות לא מספיק לכסות את עלותו של סל הבריאות, לכן המדינה מוסיפה עוד כסף. תמיד אפשר להשקיע עוד. השנה הוסיפו לסל הבריאות 120 מיליון ש"ח, אם אני זוכר נכון. אז כמה עוד צריך להוסיף? כי תמיד תמצא עוד חולה שזקוק לכמה מאות אלפי שקלים. רק תחשוב לכמה אנשים אחרים אפשר היה לעזור באותם מאות אלפים. למה שחולה אחד יהיה שווה יותר מכל השאר?

ובמקום זה היא מחלקת מתנות לתאגידים,

אבל כבר הסברתי שזו לא מתנה - זו השקעה. ממתנה לא מקבלים תמורה, אבל על "המתנה" החד-פעמית הזו לאינטל, המדינה צפוייה לקבל כשני מיליארד ש"ח בשנה. רק תחשוב כמה חולי סרטן אפשר יהיה להציל בסכום הזה.

אתה מודע לעובדה שמדינת ישראל לא באמת נתנה לאינטל 2.4 מיליארד דולר אלא רק "זיכויים" במסים?

לא נכון. המדינה נותנת את הכסף כמענק, כלומר קש מאני ביד. בנוסף תקבל פטור ממס חברות לשנתיים.

לא ברורה לי הלהיטות הזאת של משרד האוצר לסייע לענק שיכול לקנות את כולנו,

אוף. אני בעד לקנוס כל מי שמפרסם שטויות כעובדות ב- 100 ש"ח לעבירה. הפורום הזה לבד יוכל לפתור את כל בעיותיהם הכלכליות של חולי הסרטן...

קצת קשה להשוות בין חברה עסקית למדינה, אבל כדי שיהיה לך מושג, סך כל ההכנסות של בשנת 2003 היו 30 מיליארד דולר. התל"ג של ישראל באותה שנה היה בערך 125 מיליארד דולר. אז איך בדיוק אמורה לקנות את כל מדינת ישראל?

אם יש תקציב סיוע לאינטל , חייב להיות תקציב גם להגדלת סל התרופות.

נו, והשנה הגדילו את סל התרופות בסכום משמעותי (אגב, אחרי תרגיל מלוכלך של הועדה שתפקידה לקבוע מהן התרופות שיכנסו לסל, אבל זה כבר סיפור אחר). אז אתה מרשה לנו להשקיע באינטל?

ההקלות במיסים כפי שאתה מציין כאן , עלולה לעלות לנו בעוד כמה שנים בהלעאת מיסים.

מה? בעוד כמה שנים, תשלם מס חברות. בעוד כמה שנים, מאות מובטלים עבדו במפעל החדש של אינטל. מה יש לך נגד מובטלים?

אינטל לא באה לכאן מציונות או מאהדת יתר לתושבי קרית גת, כי אם משיקולים עיסקיים כלכליים נטו.

אם אירלנד היתה מציע 2.5 מיליארד , אז היא היתה עושה את זה שם, שלא תטעו.

נו, זה בדיוק מה שאנחנו מנסים להסביר לך! אם לא היו נותנים את המענק לאינטל, המפעל לא היה קם בארץ. המענק בן 2.5 מיליארד ש"ח אמור להכניס למדינה 2 מיליארד ש"ח בשנה. המדינה לא רוצה להפסיד 2 מיליארד ש"ח בשנה (ובצדק!), אז היא משקיעה באינטל. זה אמור להיות ברור אפילו לעמיר פרץ.

ואחרון חביב שלא יהיה לכם צל ספק:

אם תעשיית השבבים תיקלע למשבר מיתון חריף בעוד שנתיים , אינטל לא תהסס לסגור את המפעלים ולפטר אלפי העובדים שלה כאן.

אף אחד לא יתבע אז מאינטל את הכספים שמגיעים למשלם המיסים, בטח לא כשהמשטר במדינת כל כך לא יציב והבטחות של ממשלה אחת מתנדפות להן ברוח עם בואה של ממשלה אחרת

יתבעו את הכסף באבו-אבוה. ואני מבין שלא הגעת בשיעורי אזרחות לעקרון המשכיות השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזענות של MiniMizer הוא מסוג חדש שלא נתקלתי בו עד כה : זה שנאת החלש, העני הנכה והחולה.

עוד אנשים כמוך ואבדנו.

כמובן שאני גזען ושונא את החלשים. אחרת איך עוד יכולת לתרץ את העוורון שלך, והלך המחשבה המנוגד לחלוטין לחוקי ההגיון?

תמיד היו בחברה האנושית אנשים חלשים שזקוקים לעזרה, ותמיד יהיו. ההגיון הבריא מכתיב שכדי לעזור להם, החברה צריכה להיות חזקה כלכלית, אחרת היא פשוט לא תהיה מסוגלת לשאת בנטל - שרק יגדל בצורה אקספוננציאלית עם השנים (מכיוון שעוד ועוד אנשים יצטרפו למעגל הנזקקים) - ובסופו של דבר תקרוס. כדי למנוע קריסה שכזו, שכמובן שלא תועיל לאותם נזקקים, יש צורך להגדיר מטרה וסדרי עדיפויות: העזרה לנזקקים צריכה להיות המטרה ולא האמצעי (כפי שאתה מציע, שוב, בצורה משוללת כל הגיון). כדי להגשים מטרה זו, שדורשת קיומם של משאבים כלכליים גדולים לאורך זמן, יש צורך לחשוב על העתיד.

בדיוק כפי שלא תבזבז את כל המשכורת החודשית שלך על משקאות אלכוהוליים ביום שבו קיבלת אותה, ביודעך שיש לך עוד חודש שלם לפניך שאתה צריך לחיות, כך אסור להעדיף את הסיוע לנזקקים על פני דברים שיישאו תשואה עצומה בעתיד, ויעזרו לאותם נזקקים פי כמה יותר טוב ממה שאתה יכולת לעזור להם.

אני משער שאתה שוב תקרא לי גזען (אולי כדאי שתבדוק את ההגדרה של המילה הזו במילון לפני שאתה עושה את זה), לכן אני אסביר לך את זה בשפה שאותה תוכל להבין:

INTEL - BIG COMPANY YES??

INTEL MAKE FACTORY IN ISRAEL MUCH WORK YES??

INTEL CAN MAKE CHEAP FACTORY IN OTHER COUNTRY YES??

IF MAKE CHEAP FACTORY IN OTHER COUNTRY NO MUCH WORK IN ISRAEL YES??

IF NO MUCH WORK IN ISRAEL MUCH POOR PEOPLE IN ISRAEL YES???

MUCH POOR PEOPLE IN ISRAEL WANT MUCH MONEY :(

IF GIVE 2.5 BILLION SHEKELS BUILD FACTORY IN ISRAEL AND GIVE ISRAEL MUCH WORK, OK???

IF ISRAEL HAS MUCH WORK, ISRAEL HAS MUCH MONEY, ISRAEL CAN BETTER HELP POOR PEOPLE, YES???

ובשפה הצה"לית - עד כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEL - BIG COMPANY YES??

INTEL MAKE FACTORY IN ISRAEL MUCH WORK YES??

INTEL CAN MAKE CHEAP FACTORY IN OTHER COUNTRY YES??

IF MAKE CHEAP FACTORY IN OTHER COUNTRY NO MUCH WORK IN ISRAEL YES??

IF NO MUCH WORK IN ISRAEL MUCH POOR PEOPLE IN ISRAEL YES???

MUCH POOR PEOPLE IN ISRAEL WANT MUCH MONEY :(

IF GIVE 2.5 BILLION SHEKELS BUILD FACTORY IN ISRAEL AND GIVE ISRAEL MUCH WORK, OK???

IF ISRAEL HAS MUCH WORK, ISRAEL HAS MUCH MONEY, ISRAEL CAN BETTER HELP POOR PEOPLE, YES???

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...