צריך עזרה עם רעיון שיש לי למוד, שלט רחוק למחשב - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם רעיון שיש לי למוד, שלט רחוק למחשב

iakovl

Recommended Posts

בעיקון כבר יש דבר כזה ואפילו מדריך להכנתו (יחסית קל)

אלא שאני רוצה לעשות תחכום

בעיקרון, אני רוצה לקחת פעמון דלת שזה בעקרון ממסר אל חוטי שנסגר ברגע שאני לוחץ על הכפתור שלו

אני רוצה להרכיב שם עוד ממסר בשביל שברגע שאני לוחץ הוא סוגר את המעגל של הלוח אם, ומפעיל את המחשב

עד כאן זה יחסית קליל ובלי בעיות

אבל!!!

אני רוצה להוסיף עוד ממסר שיקצר את הDVD שלי, ויגרום לו להיפתח, בלחיצה על אותו כפתור של הפעמון דלת

אבל הפעם הוא לא יכבה את המחשב, אלא בגלל שהמחשב כבר דלוק ויש כבר זרם של 12 או 5 וולט, הוא יסגור במקום זה את המעגל של הDVD ויגרום לו להיפתח.

בגלל שהידע שלי באלקטרוניקה יחסית נמוך

הייתי רוצה עזרה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אתה סתם מסבך את העסק תעשה שני כפתורים וזהו..

או שאתה יכול לחפש תוכנה שמשנה את ההגדרה ב שיש מצב בו ליחצה ריגעית על הכפתור כיבוי (הלחצן שאתה משתמש בו לשם הדגמה)

הוא פותח את הdvd שלך, האפשרויות שיש עכשיו הן לחיצה רגילה מפעילה את המחשב אחרי שהמחשב נכנס לwindows, משנה את הפונקציה ללחיצה ריגעית מכניסה את המחשב למצב המתנה ולחיצה ארוכה מכבה אותו, בקיצוררר אתה צריך למצוא דרך לשנות את אותה הגדרה שללחיצה ריגעית הוא לא יכניס את המחשב למצב המתנה אלה יעשה מה שאתה רוצה.. ואז ע"י אותו כפתור תוכל גם לכבות את המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא לי את הלינק למדריך איך לעשות שלט רחוק למחשב

Huh? אני מת לדעת Tongue

בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=70957.0

תדפדף למטה, יש מדריך בשם:

"מדריך להכנת מקלט אינפא אדום למחשב"

ד"א: מדריך מאוד ברור ומאוד פשוט (יחסית לפחות) ושלט שעובד בהחלט טוב. מאוד שימושי למקרה שאתה אוהב לשמוע דרך המחשב עם winamp או אם, כמוני, אתה מחבר את המחשב שבחדר לטלויזיה שבסלון ורואה . התוכנה שמומלצת (שעשתה לי אגב קצת בעיות, אם אתה נתקל בהן תפנה אלי) מאוד קלה לתפעול ומאפשרת פונקציות מאוד שימושיות ומגוונות. בקיצור, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...