מדפסת hp 840c מדפיסה שטויות אחרי שהיא כבויה זמן רב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת hp 840c מדפיסה שטויות אחרי שהיא כבויה זמן רב.

123456789

Recommended Posts

יש לי 840c שקניתי אותה לפני בערך שנה וחצי,ולאחר שאני מכבה אותה למשך תקופת זמן מסוימת (שבוע ימים ויותר) ולאחר מכן מנסה להדפיס בה אז יוצאים לי או דפים בלי כלום או כמה שורות בכתב מוזר מאוד. ולאחר שאני מנסה כמה דברים( הדלקה מחדש, ניתוק הכבל של המדפסת וכיביו המדפסת והדלקתה). במשך חצי שעה ושעה (במקרים קיצוניים) אז היא נזכרת להדפיס כמו שצריך.

כמו כן אני מודע לכך שהבעיה הזאת נפוצה מאוד יש אותה לכל מי שאני מכיר שיש לו מדפסת .

תודה מראש.

עריכה:תודה על הרעיון :)באותו זמן שכתבתי את הכותרת הייתי לחוץ בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WELCOME TO THE CLUB

>:(:(>:(:(>:(:(>:(:(>:(

גם לי היתה את אותה הבעיה, ושברתי את הראש הרבה פעמים ושום דבר לא עזר וגם אני מכיר אנשים אם אותה ארורה בשם 840C.

פשוט אם הזמן החלפתי מערכות הפעלה ונראה לי שב W2K וב הבעיה פחות משמעותית וקוראת לעיתים רחוקות.

ממה ששמעתי מאנשים שדיברו אם התמיכה של יש בעיה בסינכרון בין המדפסת למחשב, תנסה לשחק אם ההדלקות של המחשב ועם המדפסת או שפשוט תנתק את המחשב והמדפסת מהחשמל לחלוטין ותחבר חזרה. לא יזיק גם לבדוק עדכניים יותר אם יש כאלו.

חשבתי על עוד משהו שעלול לעזור, למדפסת יש אפשרות לחיבור במקום מקבילי, אפשר לשחק גם אם זה, יכול להיות שה יותר מוצלח.

בכל מקרה נראה לי שאם זה לא יעזור, שום דבר כבר לא יעזור ופשוט hp840c = :AR15:

:2gunsfiring_v1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WELCOME TO THE CLUB

>:(:(>:(:(>:(:(>:(:(>:(

גם לי היתה את אותה הבעיה, ושברתי את הראש הרבה פעמים ושום דבר לא עזר וגם אני מכיר אנשים אם אותה ארורה בשם 840C.

פשוט אם הזמן החלפתי מערכות הפעלה ונראה לי שב W2K וב הבעיה פחות משמעותית וקוראת לעיתים רחוקות.

ממה ששמעתי מאנשים שדיברו אם התמיכה של יש בעיה בסינכרון בין המדפסת למחשב, תנסה לשחק אם ההדלקות של המחשב ועם המדפסת או שפשוט תנתק את המחשב והמדפסת מהחשמל לחלוטין ותחבר חזרה. לא יזיק גם לבדוק עדכניים יותר אם יש כאלו.

חשבתי על עוד משהו שעלול לעזור, למדפסת יש אפשרות לחיבור במקום מקבילי, אפשר לשחק גם אם זה, יכול להיות שה יותר מוצלח.

בכל מקרה נראה לי שאם זה לא יעזור, שום דבר כבר לא יעזור ופשוט hp840c = :AR15:

:2gunsfiring_v1:

זה לא קורה רק במדפסות hp840c אלה גם בכל שאר סוגי המדפסות הביתיות של (תקנו אותי אם אני טועה) . ניסיתי הכל שום דבר לא עוזר כנראה נאלץ להמשיך לסבול את זה.

נ.ב: אם יש לך רעיון לכותרת יותר עניינית אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מדפסת 840 מדפיסה שטויות לאחר שהיא כבויה זמן רב"

זה כולל את דגם המדפסת ותיאור קצר של הבעיה.

אם מישהו נתקל בבעיה הזו הוא מייד יזהה אותה מהכותרת אז זה גם לטובתך!

אני עברתי בקושי בספרות וחיבור, אז אם אני מצליח לחשוב על כותרת כזו בטוח שאנשים אחרים יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...