לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית בעד דיקטטורה

הבעיה היא שברגע שאנשים שומעים דיקטטורה ישר חושבים על הרודנים הנוראיים של ההיסטוריה

אני בעד דיקטטורה נאורה

פשוט הדמוקרטיה כמו שהיא היום היא לא יעילה

הבירוקרטיה טוחנת כסף ולא מניבה כלום

דיקטטורה יותר יעלה, היא חוסכת זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בעד דיקטטורה

הבעיה היא שברגע שאנשים שומעים דיקטטורה ישר חושבים על הרודנים הנוראיים של ההיסטוריה

אני בעד דיקטטורה נאורה

פשוט הדמוקרטיה כמו שהיא היום היא לא יעילה

הבירוקרטיה טוחנת כסף ולא מניבה כלום

דיקטטורה יותר יעלה, היא חוסכת זמן

כשתיהיה יותר מבוגר , אני בטוח שתשנה את דעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה?

ניקח דוגמא קטנה, אני זוכר שלפני שנה או משהו כזה

הייתה תוכנית (או יותר נכון ניסיון לתוכנית) לעזור לאימהות חד הוריות למצוא עבודה

בתור ילד יחיד במשפחה חד הורית, תמכתי ברעיון

אבל מה... מה בדיוק נעשה?

הבירוקרטיה והשחיתות בארץ הרסו הכל

דיקטטור לעומת זה....

החליט... זהו... זה יעשה

תחשוב כמה כסף המדינה תחסוך בלי הצורך לשמן את הפוליטיקה ואת הבירוקרטיה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיסטוריה מלמדת שאין 2 מדינות דמוקרטיות שנלחמו אחת עם השניה

בכל מלחמה מוערבת תמיד לפחות מדינה טוטליטרית אחת

ככל שירבו מספר המדינות הדמוקרטיות בעולם , תגדל היציבות הבינלאומית והשגשוג הכלכלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl,

מה שאתה אומר מזכיר לי את הסרט "Starship Troopers".

מדובר שם בהתחלה על כשלון הדמוקרטיה, ואיחוד של כדור הארץ תחת שלטון אחד.

לא ממש הרחיבו שם על סוג המשטר, אבל זה לא דמוקרטיה וגם לא בדיוק דיקטטורה.

אם אני לא טועה, אז איחוד כדור הארץ אירע אחרי מלחמת עולם שלישית (אני לא בטוח), או אולי אחרי שנמצא אוייב משותף למין האנושי.

באיחוד מעין זה של כדור הארץ אין מקום לנאציזם או לגזענות (גם לא לאיסלאם רדיקלי).

לדעתי, במקום להשקיע זמן וכסף בנסיון ריק להשכין שלום עולמי, יש להפנות את מירב המשאבים בחקר החלל. אם נמצא חיים תבוניים בכוכב לכת אחר, אז מן הסתם כל העויינות והמלחמות בינינו לבין עצמנו יתגמדו (או שאולי אני תמים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl,

אם אני לא טועה, אז איחוד כדור הארץ אירע אחרי מלחמת עולם שלישית (אני לא בטוח), או אולי אחרי שנמצא אוייב משותף למין האנושי.

לדעתי, במקום להשקיע זמן וכסף בנסיון ריק להשכין שלום עולמי, יש להפנות את מירב המשאבים בחקר החלל. אם נמצא חיים תבוניים בכוכב לכת אחר, אז מן הסתם כל העויינות והמלחמות בינינו לבין עצמנו יתגמדו (או שאולי אני תמים...).

אתה חיי בסרט , אני לא מזלזל אבל איחוד העולם נישמע לי מגוכך רק בגלל שלא יקחו מכס. (^^)

אין מע"מ , אין סחר במטבע , אין עדות, אין גרין קארד, אין עובדים זרים (מין הסתם) , - יש בני אדם. אני אומר שזה יגרום לכאוס ואנרכייה לא יודע מה איתכם.

דרך אגב דקטטורה זאת צורת ממשל כלל לא טובה לציבור אל תשכחו את הצנזורה הטוטליט , אין חופש ביטוי , אין ביטחון , אין את חופש הפרטיות , יכולים לעקוב אחריך גם אם אתה הולך לשירותים רק בשביל לבדוק אם אתה לא נגד השלטון או השליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר סתם פרנויות... תחשוב על גוף שילטון דמוקרטי, כמה מתנגדים יש לו? כמה אנשים היו שמחים לראות את הליכוד ואת שרון במקום אחר? ומה אתה חושב שעכשו אין מעקב אחרי חשודים? מי אמר שזה צריך להישתנות רק בגלל שהגוף השילטוני מורכב מבנאדם אחחד, או מפלגה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב דקטטורה זאת צורת ממשל כלל לא טובה לציבור אל תשכחו את הצנזורה הטוטליט , אין חופש ביטוי , אין ביטחון , אין את חופש הפרטיות , יכולים לעקוב אחריך גם אם אתה הולך לשירותים רק בשביל לבדוק אם אתה לא נגד השלטון או השליט.

רואים שלא קראתה כלום ממה שכתבתי

אני דוגל בדיקטטורה נאורה

אתה מדבר על דיקטטורות שהיו, שמי ששלט היה רודן

דיקטטוקה לא שווה : הצנזורה הטוטליט , אין חופש ביטוי , אין ביטחון , אין את חופש הפרטיות , ....

iakovl,

BORG

אתה צודק, אני לא יכול להגיד לזה כלום

הגזע האנושי תמיד מתאחד נגד אויב משותף

יש המון דוגמאות בהיסטוריה על זה

בכל מלחמה, האיחוד קרה אחרי שהיא התחילה

מדינות שלמות נרתמו למען מטרה זו או אחרת

הבעיה היא, בדיוק כמו שהראו בסרט

הדמוקרטיה היא כישלון

לא בתאוריה, כי בתאוריה היא טוב

אלא באופן מעשי, הביצוע חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl,

כנראה שאתה לא רואה טוב כי בגברים בחלל המשטר הוא נאצי (אתה יכול לקרוא על כך בביקורות למיניהן ברשת ואפילו לראות בעצמך את הסרט שוב).

IAKOVL - אין דבר כזה דיקטטורה נאורה ולא תהיה אף פעם. ריכוז הכח אצל שליט אחד יגרום לו לשנות את החוקים לטובתו ולהפוך את עצמו לאלוהים (כמו למשל בצפון קוריאה). אם אתה רוצה לחיות כמו בצפון קוריאה זו זכותך המלאה אך דע לך שכל טעות קטנה שלך או מילה לא נכונה ואכלת אותה שם. אם זה סוג המשטר שבו אתה מעוניין לחיות אז הייתי מציע לך לבדוק את עצמך לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לצורך הבהרה, אני לא מדבר על דיקטטורה.

דמוקרטיה היא פתח לשחיתות.

דיקטטורה מובילה לניצול כוח לרעה בד"כ.

אני מדבר על צורת משטר שהיא בין משטר דמוקרטי למשטר טוטאליטרי (כמובן לאחר איחוד עולמי).

אתה חיי בסרט , אני לא מזלזל אבל איחוד העולם נישמע לי מגוכך רק בגלל שלא יקחו מכס. (^^)

אין מע"מ , אין סחר במטבע , אין עדות, אין גרין קארד, אין עובדים זרים (מין הסתם) ,  - יש בני אדם. אני אומר שזה יגרום לכאוס ואנרכייה לא יודע מה איתכם.

מה?! :kopfpatsch:

אני לא אומר שהעולם מוכן עכשיו לאיחוד עולמי, אבל זה לא נראה לך רעיון אידיאלי.

דרך אגב, איחוד עולמי, אין פירושו אוטופיה.

אתה צודק, אני לא יכול להגיד לזה כלום

הגזע האנושי תמיד מתאחד נגד אויב משותף

יש המון דוגמאות בהיסטוריה על זה

בכל מלחמה, האיחוד קרה אחרי שהיא התחילה

מדינות שלמות נרתמו למען מטרה זו או אחרת

אכן, המין האנושי מטבעו זקוק לאוייב כדי להתפתח ולהתקדם (רוב ההתפתחויות הטכנולוגיות החשובות נעשו בזמן מלחמה ולצורך המאמץ המלחמתי).

כנראה שאתה לא רואה טוב כי בגברים בחלל המשטר הוא נאצי (אתה יכול לקרוא על כך בביקורות למיניהן ברשת ואפילו לראות בעצמך את הסרט שוב).

איך לעזאזל הגעת לזה? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

לנוכח הדברים שנאמרו

אני מסכים עם BORG, עדיפה צורת משטר שהיא לא דיקטטורית אבל גם לא דמוקרטית (ראה "גברים בחלל")

אבל הרעיון שלי הוא דיקטטורה שבראשה עומד מישהו שבאמת "טהור" ולא ילך בדרך של השחיטות

או פשוט לשים מס' אנשים ביחד, 3 דיקטטורים שיעבדו יחד

שמע, שום דבר לא מושלם

אבל דמוקרטיה שזה דבר שלא יעבוד כל עוד יש שחיתות

אישית

הרעיון לגדל מנהיגים (היה רעיון כזה באחד הספרים שקראתי ) מגיל 0 זה רעיון די מעניין

לייצר מנהיגים

לחנך אותם להיות מנהיגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...