לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אל תשכח שהם העבידו אסירים יהודים בתת-תנאים במהלך המלחמה... אבל אכן, זהו דור אחר. מה כן, לפי מה שידוע לי, מכוניות גרמניות הן לא רק יקרות אלא שגם החלפים עולים הון תועפות. אבל יש חדשות טובות - מוצרים אחרים מגרמניה (תרופות וציוד לאמנות נתקלתי הרבה) נמכרים ביותר זול מבגרמניה, כי אצלם אנחנו מוגדרים כמדינה ענייה והם מספקים לנו מוצרים אלו במחיר פי 3-5 יותר זול מאשר בגרמניה, בה הם מיוצרים כך שהם לא ממש מרוויחים מזה, בקושי מכסים את עלות הייצור. תחשבו על זה כסיוע הומאניטרי.  :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תשכח שהם העבידו אסירים יהודים בתת-תנאים במהלך המלחמה... אבל אכן, זהו דור אחר. מה כן, לפי מה שידוע לי, מכוניות גרמניות הן לא רק יקרות אלא שגם החלפים עולים הון תועפות. אבל יש חדשות טובות - מוצרים אחרים מגרמניה (תרופות וציוד לאמנות נתקלתי הרבה) נמכרים ביותר זול מבגרמניה, כי אצלם אנחנו מוגדרים כמדינה ענייה והם מספקים לנו מוצרים אלו במחיר פי 3-5 יותר זול מאשר בגרמניה, בה הם מיוצרים כך שהם לא ממש מרוויחים מזה, בקושי מכסים את עלות הייצור. תחשבו על זה כסיוע הומאניטרי.  :yelclap:

הם קוראים עיתונים שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה ? גם מרצדס וגם פורש וגם BMW הם גרמנים .

מה לא נקנה את המכוניות שלהם רק בגלל שהם גרמנים?

הת'רד הזה יצא מכל פרופורציה

דבריי כוונו לחברות אשר בראשם עומד אדם שהיה חבר במפלגה הנאצית או כאלו שעסקו במישרין בפיתוח וייצור להשמדה המונית כגון חברת התרופות "באייר"

ולא לחברות שיש להן זהות של לאום מסויים

אם למשל התחת של היטלר נח על מושב של חיפושית , אז לא הצעתי שיש להחרים את פולקסווגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אבל פורשה, שבזמנו ייצרו טנקים, עשתה עליו רושם מרומם רוח... עד שהוציאו את הטנק לשדא והוא התחיל להפליץ ברגים. מאז הם מייצרים מכוניות וגרמניה מייצרת (ייצרה) פאנצרים וטייגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) "חופש המחשבה והדיעה" אינו דומה לחופש הביטוי. בן אדם רשאי לחשוב ולגבש דיעה ככל שיעלה על דעתו ללא מגבלה (וזה נכון בכל מקום בעולם לעניות דעתי)

אולם ברגע שהאדם פתח את פיו (או את המקלדת שלו) והביע את מחשבותיו בפומבי, אין עוד עסקינן בחרות המחשבה אלא בחופש הביטוי וזכות זו אינה בלתי מוגבלת

ב) לידיעת החברים Rinkadink ו Chymes

הסתה לגזענות היא עבירה פלילית על פי החוק בישראל (סעיף 144ב לחוק העונשין). העונש המקסימאלי הקבוע בחוק על עבירה זו הוא מאסר חמש שנים.

http://www.netlaw.co.il/it.asp?ItemID=625

לעניות דעתי, דבריו של Chymes המצוטטים למעלה (מלבד שאט הנפש והסלידה שהם מעוררים בי) בהחלט נופלים בקטגוריה של הסתה לגזענות ומהווים עילה לתלונה במשטרה

ודרך אגב, הבעלים של אתר זה מחזיק באחריות פלילית לכל מה שמפורסם בו

במינימום הייתי מצפה לאיזושהיא פעולה מצוות האדמיניסטרטורים...

אתה ממש חיי בסרטים אחי , יש תנועות גזעניות בארץ כמו בכל מקום בעולם וזה לגיטימי לחלוטין , יש מפלגות נאציות יש היה ויהיה ואין חוק שאוסר זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת החוק כן , מבחינת ההיגיון הבריא והדעה האישית לא.

אני לא יודע באיזה מדינה אתה חיי אבל במדינת תנועות גזעניות אסורות על פי חוק

(אני אפילו לא מדבר על תנועה ניאו-נאצית שלא קיימת, אבל תראה לדוגמא את תנועת כ"ך שהוצאה אל מחוץ לחוק)

ואותו הדבר כמעט בכל מדינה מתוקנת

קיצר תפסיק לדבר שטויות ולהמציא חוקים , הת'ראד הזה חשף יותר מידי לכלוך וזבל פה ואני אישית פורש ממנו בשאת נפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אבל להפלות לרעה לא יהודים מותר כי "אנחנו חיים במדינה יהודית וזה לא מקום לגויים". נכון?

את מי מדינת מפלה , את ערביי שקוראים למחוק אותה השכם וערב, מסייעים למתאבדים, ובבתים שלהם תלויים פוסטרים של בן-לאדן

מה אנשים כמו אחמד טיבי רוצים : שישראל תיהיה עוד מדינה מוסלמית והיהודים יהיו בה מיעוט משולל זכויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...