לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

אני לא מבין מה הרעיון בלא לשמוע שירים בגלל שהדעות של הזמר נוגדות את שלך.

כנ"ל לגבי איקאה.

אתם שמים חשיבות לדברים הכי מפגרים שיש,אז אם בן אדם תימני אז במוצר שלו יהיה קטן ומסריח? ואם הבן פרסי אז הוא יעלה הרבה? ועם הוא נאצי אז הוא ישתמש בכסף כדי לנסות להיות היטלר השני (או השלישי אם מחשיבים את בן לאדן)?

העיקר שהמוצר איכותי וכמה שיותר זול,זה לא משנה לאיזה ידיים זה יגיע...(כמובן שהרבה ידיים נוגעות בזה,עובדים,המדינה,חברת המשלוחים)

בחיי , כמה שאתם חסרי עמוד שדרה, לא יאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה לא מבין על מה אני מדבר,

קודם כל הבעלים של איקאה הוא בכלל לא גרמני כי אם שבדי

והוא היה חבר במפלגה הנאצית בשבדיה כאשר היתה נתונה תחת הכיבוש הנאצי.

אתה פשוט משקר במצח נחושה:

1. שבדיה מעולם לא הייתה תחת כיבוש נאצי.

2. הוא לא היה חבר במפלגה הנאצית בשבדיה שאני בספק אם הייתה קיימת אחת כזאת.

3. הוא היה בתנועת נוער בעלת עקרונות נאציים אך זה לא אומר שהיא תמכה במשטר הנאצי באירופה.

חבל שאנשים מאמינים לשטויות שאתה פולט ולא בודקים זאת לפני כן.

http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/112/900.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי תריגעו כולכם... זה שהוא היה חבר כשהוא היה ילד באיזה תנועה אנטישימית לא אומר שהוא אנטישמי... זה לא כאילו הוא אייכמן השני... הוא היה ילד רק... אולי לא ילד אבל הוא לא היה מבוגר... אנשים השפיעו עליו ודחפו אותו להיכנס לתנועה אנטישמית... או לך תדע מה קרה שם... אין לכם שום סיבה לא לקנות אצלו רק בגלל שלפני 60 שנה כשהוא היה ילד אז הוא היה חבר בתנועה אנטישמית שאתם אפילו לא יודעים למה הוא נכנס ולמה הוא יצא ושופ פרט אפילו הקטן ביותר... יש מצבים בחיים שבני אדם מסויימים יוכלו לשכנע גם אותכם להיכנס לכל תנועה שהיא לא משנה כמה היא אידיוטית ומפגרת... אתם לא יודעים מה קרה שם שגרם לו להיכנס אליה אז פשוט תפסיקו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הרעיון בלא לשמוע שירים בגלל שהדעות של הזמר נוגדות את שלך.

כנ"ל לגבי איקאה.

הרעיון הוא שאם אני מאזין לשירים של זמרת מסויימת, אז אני אוטומאטית חושב על איזו פצצה היא. אם אני מאזין לשירים של מישהו עם דיעות שאני מסתייג מהן, אז אני ישר חושב על אותן דיעות וזה פוגם מההנאה מהמוסיקה, ואני לא מדבר בכלל על קנייה של דיסקים שלהם שעוזרת להם באופן כלכלי.

כנ"ל לגבי איקאה.

לגבי בן-לאדן, הוא הרוויח את רוב ההון שלו שאפשר לו לממן פעולות טרור מחברות בנייה.

אני לא אקנה מפלשתינים, מכיוון שהכסף הזה עשוי לממן פעולות טרור.

מאותן סיבות (לא רק) הייתי מעדיף תחליף לדלק וגז טבעי. לצערי, אין עדיין, כך שאין לי ברירה.

אתה פשוט משקר במצח נחושה:

1. שבדיה מעולם לא הייתה תחת כיבוש נאצי.

2. הוא לא היה חבר במפלגה הנאצית בשבדיה שאני בספק אם הייתה קיימת אחת כזאת.

3. הוא היה בתנועת נוער בעלת עקרונות נאציים אך זה לא אומר שהיא תמכה במשטר הנאצי באירופה.

חבל שאנשים מאמינים לשטויות שאתה פולט ולא בודקים זאת לפני כן.

http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/112/900.html

זה אולי לא מדוייק, אבל אתה לא יכול להגיד שהוא שיקר במצח נחושה. העיקרון הוא אותו עיקרון.

לפותח הת'ראד: אני די בטוח שהבית שאתה גר בו נבנה ע"י ערבים.

מתי אתה מתפנה?

חלק מהפועלים אולי היו ערבים (כיום אלה פועלים זרים), אבל הקבלן לא היה ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקנה חח תבין חביבי עברו 60 שנה זהו מספיק להיות דפוק!! אתה לא רוצה לקנות על תקנה!!

מחר פתאום תגלה שאמד ואינטל הבעלים שלהם היו אנטישמיים מה תגיד אני זורק את המחשב וזהו לא ישחק ולא יגלוש וזהו??

אתה לא אוכל רואיל ככה תראה הרי הבעלים שלהם אנטישמיים וזה ידוע!! אז אתה לא אוכל??

תעזוב אותך משטויות אחי לא צריך לשכוח אבל זה לא צריך לגרום לכולם להרגיש זבלים בגלל שאיזה אומלל אחד שסחף אחריו את כל העם שלו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין חברת באייר הגרמנית ידועה כאחת החברות המובילות בתחום התרופות על שמה רשום הפטנט של האספירין, היא האחראית לפיתוח וייצור גז ציקלון B הידוע לשמצה ששימש לרצח מאות אלפי היהודים במחנות ההשמדה אושוויץ וטרבלינקה

לא יכול להיות שאתה רציני....... זה פשוט טימטום מוחלט... :s07:

אולי תחרים גם את החברה שיצרה את הרכבות, כי הן שימשו להובלה של אותם יהודים למחנות ההשמדה ?

וכמובן גם את החברה שיצרה את הדלק לרכבות האלה..

וכמובן גם את כל החברות שסיפקו לחיילי ה-S.S ששירתו במחנות ההשמדה..

וכמובן גם את החברה שיצרה את המדים שלהם..

וכמובן גם את החברה שסיפקה להם כלי ..

זה לא נגמר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התראד הזה דבילי כי איקאה היא בבעלות יהודי

וגם לפני זה היא היתה בבעלות אגודת קואופ

וכן מי שאמר שאיקאה נחשבת זולה ולא איכותית צדק

קהל היעד של איקאה זה זוגות צעירים שעדיין אין להם מספיק כסף לרכוש רהיטי מותג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה באוהת תקופה חבר באותו אירגון ויש לציין שזה היה חובה אצליהם הם היו מחיובים להגיע לתנועות נוער וכל הדברים האלה למשל בגמרניה גרמני ילדים גרמנים היו מחיובים להגיע לאותם תנועות נוער נאצים וכמובן במישטר דקטטורי כולם יודעים מה היה קורה אם מישהו היה מחליט שהוא לא רוצה להגיע..

או במיוחד אם מישהו היה אומר שהוא לא סובל את הנאצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי נו מה זה הלידותיות הזאת?! גם טענו של מנכ"ל הוא נאצי...אז תקנו רק אינטל?! איזה אפסים...מודעים לכם שכל חברת המכניות הגרמניות הם נאו נאצים לא תקנו מכוניות גרמניות?! תעשו לי טובה.

כל אחד קונה את המוצר המישתלם ביותר ולא משנה מאיפה הוא יוצא.

הידעם שרוב מוצרי המזון אצלכם במקרר הם מעזה?! נו ו.....לכו זרקו את המקרר לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה NJROL אתה חושב שאתה עושה לא טובה שאתה קונה רהיטים או מה שהוא לא מוכר חחחחח אפשר לחשוב הוא עשה ושווה 55 מיליארד רק כי אנחנו במדינה הקטנה שלנו קונים דברים שהוא מוכר כאילו משווק נו... חחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותו של אדם לא לאהוב יהודים. זכותו. בדיוק כמו שאני לא אוהב שחורים. אני לא רוצה לחיות ליד שחורים, אני לא רוצה שילדי למדו עם ילדים שחורים ואני לא רוצה שהם יחשפו לתרבות שחורה. אבל זה לא אומר שאני שורף בתים של שחורים בזמני החופשי. בדיוק כפו שמנכ"ל איקאה לא שורף בתי כנסת. זה רק דעה של אדם וכל עוד אותה דעה לא פוגעת בי או ביהודים אחרים, אין לי שום בעיה להמשיך לקנות מוצרים איכותיים ברשת איקאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...