משולש ברמודה.... - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משולש ברמודה....

J0HNiE

Recommended Posts

שלא נדבר על העובדה שהם לא בדיוק מאמינים בתנ"ך, אלא רק בחלקים

מאוד קטנים ממנו, וזה שהם מאמינים בתנ"ך, לא אומר שהוא נכון

ובהחלט שזה לא אומר דבר וחצי דבר לגבי מרובע ברמודה שלנו, שהרי

כמו שאמרתי, רציתי שתתייחס לפסקה שמתייחסת לעובדות, ואתה התעלמת לגמרי

ממנה, כי אתה פשוט מסרב לפקוח את עיניך ולראות שאתה פשוט טועה

רוב העולם זה הנוצרים (כל המערב) והמוסלמים (עוד מיליארד וחצי) ושאר דתות שהתפתחו מהיהדות.

ואיזה דתות בדיוק התפתחו מהיהדות חוץ מהנצרות והאיסלאם? (והאיסלאם לא התפתח מהתנ"ך, והמוסלמים לא מאמינים בתנ"ך, חוץ מזה שאברהם הוא אביהם הקדמון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלא נדבר על העובדה שהם לא בדיוק מאמינים בתנ"ך, אלא רק בחלקים

מאוד קטנים ממנו, וזה שהם מאמינים בתנ"ך, לא אומר שהוא נכון

ובהחלט שזה לא אומר דבר וחצי דבר לגבי מרובע ברמודה שלנו, שהרי

כמו שאמרתי, רציתי שתתייחס לפסקה שמתייחסת לעובדות, ואתה התעלמת לגמרי

ממנה, כי אתה פשוט מסרב לפקוח את עיניך ולראות שאתה פשוט טועה

ואיזה דתות בדיוק התפתחו מהיהדות חוץ מהנצרות והאיסלאם? (והאיסלאם לא התפתח מהתנ"ך, והמוסלמים לא מאמינים בתנ"ך, חוץ מזה שאברהם הוא אביהם הקדמון)

העובדות כמו שאתה מציג אותן אינן עובדות כלל אלא טענות לא מוכחות.

וכן הנוצרים והמוסלמים מאמינים בתנ"ך ככתבו וכלשונו אלא שיום אחד לקדוש ברוך הוא נמאס מעם והוא "קפץ" לדת שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני כבר אמרתי שאני לא אגרר לדיון על דת, חוץ מזה שאתה פשוט טועה, אבל לא משנה

ואתה טוען שיש שדה אלקטרומגנטי כ"כ חזק במשולש ברמודה שהוא יכול למשוך ספינות ומטוסים לקרקעית,נכון?

אז אני אומר לך, חד וחלק, ששדה כזה הוא הרבה הרבה הרבה יותר חזק (בסדרי גודל שלמים) מהשדה המגנטי של כדוה"א

ולכן הזוהר הצפוני והדרומי לא היו יכולים להתקיים, חוץ מאשר בשמיים מעל המגנט שאתה טוען שקיים וגם

המצפן היה תמיד מצביע לכיוון משולש ברמודה, והרי שנינו יודעים שהמצפן מצביע צפונה, ולא אל המשולש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני כבר אמרתי שאני לא אגרר לדיון על דת, חוץ מזה שאתה פשוט טועה, אבל לא משנה

ואתה טוען שיש שדה אלקטרומגנטי כ"כ חזק במשולש ברמודה שהוא יכול למשוך ספינות ומטוסים לקרקעית,נכון?

אז אני אומר לך, חד וחלק, ששדה כזה הוא הרבה הרבה הרבה יותר חזק (בסדרי גודל שלמים) מהשדה המגנטי של כדוה"א

ולכן הזוהר הצפוני והדרומי לא היו יכולים להתקיים, חוץ מאשר בשמיים מעל המגנט שאתה טוען שקיים וגם

המצפן היה תמיד מצביע לכיוון משולש ברמודה, והרי שנינו יודעים שהמצפן מצביע צפונה, ולא אל המשולש

האם יתכן שהשדה המגנטי מכוון לכוון מסויים או שלא פעיל כל הזמן או שניהם ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אין דבר כזה

מגנט טבעי לא יכול לפעול לפעמים, הוא תמיד פועל

(אפשר ליצור מגנט זמני, בעזרת זרם חשמלי, אבל בקנה מידה כזה, זה יצרוך המון המון חשמל [לפחות תחנת כוח גרעינית אחת], ואי אפשר

היה לעשות את זה בכלל לפני 50 שנה...)

ובכל מקרה, השדה המגנטי הזה היה משפיע על כל העולם, שכן זה לא אפשרי שהוא ישפיע על אזור כזה קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה ככה אתה לא חושב שהיינו שומעים משהו על זה?

קצת יותר מאשר טיסות שבכלל לא הגיעו לאזור וכביכול התרסקו או נעלמו שם?

או מטוס של משלחת חיפוש והצלה שהתפוצץ לפני עשרות עדים ונטען שהוא "נעלם ללא עקבות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא שמעת זה לא אומר שלא קיים.

חיפוש קל בגוגל העלה דוקא כמה אתרים מענינים. וכמות העדויות שם רבה מאוד אפילו מהשנים האחרונות.

יש גם כמה תיאוריות, אבל אני צריך ללמוד את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה כימית שמשחררת שדה מגנטי?

נשמע מוזר קצת, אבל לא בלתי אפשרי

אבל עדיין, זה לא סותר את שאר הדברים שאמרתי

מגנט כ"כ חזק היה מעוות לחלוטין את השדה המגנטי של כדוה"א וגורם לתופעות (שהזכרתי בהודעות קודמות)

שלא קיימות במציאות! בכלל, יותר מדי מייחסים לטיסה 19, שזה לא כזה מקרה מוזר,

כי זה פשוט היה מפקד לא מנוסה, ותנאים לא קלים לטוס בהם, והם כנראה התבלבלו בין מזרח למערב

וטסו לכיוון הים, ותזכור שהים זה שטח מאוד מאוד גדול, שאין בו כלום

ולכן העובדה שלא מצאו את השיירים שלהם אפילו זה לא מאוד מתמיהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תאוריה מאוד נפוצה יש במשולש (וכמו שאמרו הוא לא בדיוק משולש)מזג אוויר שיכול לישתנות במהירות וזה לא רק שם גילו מקומות מסוימים באוקינוסים

שיש שם ליפעמים גלי ענק שמיתפתחים בפיתומיות בלי רעידת אדמה או סערה ועוד כל מיני תופעות טבע שחושבים שקשורים לזרמים בים וליפעמים

לפעילות הגעשית מיתחת לים

הים עדין לא פוענח מדעית ויש תופעות שכנירא נידע להסביר רק בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה כימית שמשחררת שדה מגנטי?

נשמע מוזר קצת, אבל לא בלתי אפשרי

אבל עדיין, זה לא סותר את שאר הדברים שאמרתי

מגנט כ"כ חזק היה מעוות לחלוטין את השדה המגנטי של כדוה"א וגורם לתופעות (שהזכרתי בהודעות קודמות)

שלא קיימות במציאות! בכלל, יותר מדי מייחסים לטיסה 19, שזה לא כזה מקרה מוזר,

כי זה פשוט היה מפקד לא מנוסה, ותנאים לא קלים לטוס בהם, והם כנראה התבלבלו בין מזרח למערב

וטסו לכיוון הים, ותזכור שהים זה שטח מאוד מאוד גדול, שאין בו כלום

ולכן העובדה שלא מצאו את השיירים שלהם אפילו זה לא מאוד מתמיהה

שווה בדיקה.

מה שאני מנסה לומר זה שיש כמות הרבה יותר גדולה של עדויות ממה שאתה חושב.

http://www.bermuda-triangle.org/

באתר הבא יש כמות מאוד גדולה של עדויות והיא רק חלקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כל כך מתעקש להאמין למקום הזה כי רשום בגמרא על מקומות בים שצריך להחליף את המסמרים בחבלים? (וכנראה שרשי התכוון למשהו אחר, כי הכוחות המגנטיים שדרושים הם אדירים, ואם יש באמת מקומות כאלה היום, היו מגלים אותם בשניות עם ספינות המתכת האידירות ששטות בים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...