Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה קשה....! אני במרדף בלאק ליסט 2 עם הפררה ג'יטי כמעט לפני היט 5 מסיים את המשימות מגיע ל193.000/200.000. לפני מחסום דוקרנים שם ניטרוס מעיף תאימ אמא של המכונית, עכשיו זה קשה למה לפעמים האוטו נוטה הצידה ופוגע במכונית השנייה במחסום בחלק הקידמי שלה או שהוא עולה על המכונית שהוא פוגע ועד שאתה יוצא מהתסבוכת ישר מקיפים אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קשה....! אני במרדף בלאק ליסט 2 עם הפררה ג'יטי כמעט לפני היט 5 מסיים את המשימות מגיע ל193.000/200.000. לפני מחסום דוקרנים שם ניטרוס מעיף תאימ אמא של המכונית, עכשיו זה קשה למה לפעמים האוטו נוטה הצידה ופוגע במכונית השנייה במחסום בחלק הקידמי שלה או שהוא עולה על המכונית שהוא פוגע ועד שאתה יוצא מהתסבוכת ישר מקיפים אותך

אל תשים נייטרוס לפני המחסום, שמור את זה למקרה שתהפוך איזה מכונית וזה יעצור אותך, הרבה יותר מהיר וקל להתחיל לנסוע עם נייטרוס (זה מבטל את הסחרור גלגלים הכל כך מיותר שתמיד דופק אותך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ למחסומים:

1)תתן פול ניטרוס לפני מחסום,וכדאי גם לשים על SPEED BREAKER לפני המפגש כדי לכוון את עצמך

2)תמיד אבל תמיד תפגע בחלק האחורי של המכוניות...זה החלק הכי קל שלהם,אז מכה בחלק האחורי מעיפה אותן לעזאזל ולא מוריד מהמהירות שלך,ואתה אף פעם לא יכול להכנס לסיבוך כלשהו [מכה בחלק האחורי מחליקה או הופכת את הניידת משטרה ומעיפה אותה הרחק מהכיוון שלך,ומכיוון והיא לא נמצאת יותר במסלול שלך היא לעולם לא תעלה עליך או תחום אותך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ למחסומים:

1)תתן פול ניטרוס לפני מחסום,וכדאי גם לשים על SPEED BREAKER לפני המפגש כדי לכוון את עצמך

2)תמיד אבל תמיד תפגע בחלק האחורי של המכוניות...זה החלק הכי קל שלהם,אז מכה בחלק האחורי מעיפה אותן לעזאזל ולא מוריד מהמהירות שלך,ואתה אף פעם לא יכול להכנס לסיבוך כלשהו [מכה בחלק האחורי מחליקה או הופכת את הניידת משטרה ומעיפה אותה הרחק מהכיוון שלך,ומכיוון והיא לא נמצאת יותר במסלול שלך היא לעולם לא תעלה עליך או תחום אותך]

כמו שכבר אמרתי קודם חבל לבזבז נייטרוס לפני המחסום, אם אתה מכוון כמו שצריך אתה תעבור את המחסום גם בלי נייטרוס ואם אתה לא מכוון כמו שצריך הנייטרוס לא יעזור הרבה ומכיוון שהנייטרוס יכול להיות מאוד שימושי במקרה של פגיעה לא מדויקת במחסום עדיף לשמור אותו just in case...

ועוד משהו, הspeed breaker מאט את המכונית ממש מהר אז אם יש אפשרות לכוון בלי להשתמש בו זה יהיה הרבה יותר טוב, ובמקרים שחייבים להשתמש בspeed breaker כדאי לנסות לכוון כמה שיותר מהר ולצאת כדי להמשיך להאיץ כי אחרת יכול לקרות מצב שהמכונית מכוונת ממש טוב אבל אתה נוסעים על חצי קמ"ש והמחסום עוצר אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי קודם חבל לבזבז נייטרוס לפני המחסום, אם אתה מכוון כמו שצריך אתה תעבור את המחסום גם בלי נייטרוס ואם אתה לא מכוון כמו שצריך הנייטרוס לא יעזור הרבה ומכיוון שהנייטרוס יכול להיות מאוד שימושי במקרה של פגיעה לא מדויקת במחסום עדיף לשמור אותו just in case...

ועוד משהו, הspeed breaker מאט את המכונית ממש מהר אז אם יש אפשרות לכוון בלי להשתמש בו זה יהיה הרבה יותר טוב, ובמקרים שחייבים להשתמש בspeed breaker כדאי לנסות לכוון כמה שיותר מהר ולצאת כדי להמשיך להאיץ כי אחרת יכול לקרות מצב שהמכונית מכוונת ממש טוב אבל אתה נוסעים על חצי קמ"ש והמחסום עוצר אותך...

אם אתה פוגע בחלק האחורי של הניידות משטרה במחסום,גם אם אתה נוסע לאט,הן עדיין עפות לעזאזל ועדיין אתה ממשיך כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה פוגע בחלק האחורי של הניידות משטרה במחסום,גם אם אתה נוסע לאט,הן עדיין עפות לעזאזל ועדיין אתה ממשיך כרגיל.

תאמין לי שקרה לי כבר שהייתי בספיד ברייקר ולא שמתי לב שאני נוסע לאט (כי אין שום דרך לדעת את המהירות) ואפילו שנתקעתי בחלק האחורי של המכונית (או יותר נגון ג'יפ) לא עברתי את המחסום והייתי צריך לברוח ברוורס, אני לא אומר שזה קורה לעיתים קרובות אבל עדיין יש הבדל של כמה עשרות קמ"ש בין לעבור בלי ספיד ברייקר ללעבור עם ספיד ברייקר ולפעמים ה-20-30 קמ"ש האלה זה בדיוק מה שחסר בשביל לברוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עזרה בקשר למשהו...

אני משחק לי בדמו(עוד לא הגיע המשחק :( :-[)

וכתוב לי להרוס 6 ניידות משטרע.

עכשיו כשאני הורס את כולן אני לא יודע מה לעשות הם ממשיכים לרדוף אחרי ואני לא יודע מה לעשות כדי לסיים את המשחק.

עכשיו השאלה בעצם היא מה לעשות כדי לסיים את המשחק אחרי שהרסתי את כל הניידות?

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...