Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה זה הדבר מצד ימין באמצע?

זה מה שווי הנזק שעשית לעיר...(אם אני לא טועה...)

אל תקנו שום מכונית תשיגו דרך הפינק סליפ!

בדיוק!!!

אני קניתי רק את הפונטו....השארתי אותה סטוק..עד שקיבלתי RX8 לאחר מכן ECLIPSE ואז PORSCHE ואחרון חביב ;Dlamborgini

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שווי הנזק שעשית לעיר...(אם אני לא טועה...)

בדיוק!!!

אני קניתי רק את הפונטו....השארתי אותה סטוק..עד שקיבלתי RX8 לאחר מכן ECLIPSE ואז PORSCHE ואחרון חביב ;Dlamborgini

אני השארתי את הגולף שלי הרווחתי סופרה RX8 ואני עדין עם הסופרה עכשיו אני נגד 8 ואני מקווה לקבל את המוסטנג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משחק על 800x600 ויש שתי דברים שכתוב בהם CAR אז בהם HIGH...כל השאר LOW

~~~\

טוב...עכשיו עברתי את ה#5.....הוא ממש קשה! וצריך לעשות איתו 3 מרוצים...

טוב...אני גמרתי להיום...מחר נמשיך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משחק על 800x600 ויש שתי דברים שכתוב בהם CAR אז בהם HIGH...כל השאר LOW

~~~\

טוב...עכשיו עברתי את ה#5.....הוא ממש קשה! וצריך לעשות איתו 3 מרוצים...

טוב...אני גמרתי להיום...מחר נמשיך..

hhhhhhhhhhh 7800gtx bro you are crazy :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

השגתי את הTOYOTA SUPRA דרך הPINK SLIP

בע,המכונית היתה מעוצבת חרא

הקיצר הוצאתי איזה 4000$ כדי לעצב אותה מחדש כמו שצריך,שידרגתי אותה למקסימום שאני יכול בביצועים,ועכשיו יש לי עוד אקסטרה מכונית לעת הצורך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכולם לא לעצב מכוניות...רק אם זאת הולכת להיות המכונית האחרונה שלך....זה סתם בזבוז כסף...

חכו ותגיעו למצב שכל שיפור למנוע יעלה 75k ואז תראו שהיה שווה לחסוך את הכסף הזה...

הלמבורגיני היא המכונית היחידה ששיפרתי בכלל....מכייון שהיא הולכת להיות המכונית האחרונה שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני בIZZY אני עדיין אם השברולט המסריחה שבוקשי עברתי איתה את VIC איך אני מחליף מכונית זה דחוף!!!!!!!!!!!! :nixweiss::pissed:

עשית את אותה טעות שאני עשיתי, השקעת כסף בשברולט העגלה הזאת במקום לקנות נורמלי

זה מה שאני עשיתי, בסוף נשארתי עם שכל שאר הרכבים במירוץ משיגים בקלות ובלי גרוש :nixweiss:

אז התחלתי מההתחלה, לא השקעתי בה שקל (או דולר) וקניתי Audi TT שעד עכשיו יש לי אותה והיא חייתית (אני ב10)

תנסה אוליי להרוויח כסף ע"י זה שתעשה כמה פעמים את אותו מירוץ, עד שתרוויח מספיק לקנות את הTT או משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמנצחים יריב מהרשימה אתה יכול לבחור 2 כרטיסים ממנו בתור פרס

יש 3 פתוחים שהם שיפור ביצועים, שיפור מראה , ושיפור חלקים ויש 3 שהם מסומנים בסימן שאלה, שהם מין "בונוס" כזה

שם בדרך כלל אפשר לזכות בpink slip שזה אומר לקבל את המכונית של היריב, בכסף ושאר ממתקים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...