איזה מהלוחות הבאים עדיף ל AMD? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהלוחות הבאים עדיף ל AMD?

justblack

Recommended Posts

אני מבקש להצטרף לשאלה.

מסיבות של עלויות, אני מצמצם את האפשרויות ל-2:

ABIT AN8 Ultra

DFI Infinity NF4 Ultra

(המחיר שלהם סביב 690 ש"ח)

לבד מיישומים רגילים (אופיס, אינטרנט) המחשב מיועד בעיקר להקלטות באמצעות כרטיס לכידה, וכן הצגת סרטי וידאו

(המחשב אינו מיועד למישחקים)

חשוב לי מאוד איכות של כרטיס קול (פחות חשוב אם זה 5.1 או 7.1, יותר חשוב לי שהכרטיס קול יהיה איכותי, גם ב-Line In עבור איכות ההקלטה)

כמו כן יש לי דיסק MAXTOR שהוא NCQ, אני מבין שבכל הלוחות NF4 הוא יפעל כ-NCQ, נכון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים שמצאתי לגבי ABIT:

an8 ultra:

AudioMAX Technology

Reduces noise interference from high frequency signals with an independent card for outstanding 7.1-channel audio quality.

from the manual:

7.1-channel AC97 AudioMAX Acoustic Solution (AN8 SLI/AN8 Ultra)

Professional digital audio interface supports S/PDIF In/Out

Supports auto jack sensing

SPDIF OUT: This connector provides an S/PDIF-Out connection through optical fiber to digital multimedia devices.

Line-in/IN: This is a multi-functional connector. This connector provides an S/PDIF-In connection through optical fiber to digital multimedia devices. It also connects to the line out from external audio sources.

Mic-in: Connects to the plug from external microphone.

Line-out: Connects to the front left and front right channel in the 7.1-channel or regular 2-channel audio system.

Cen/Sub: Connects to the center and subwoofer channel in the 7.1 channel audio system.

R.L./R.R. (Rear Left / Rear Right): Connects to the rear left and rear right channel in the 7.1 channel audio system.

S.L./S.R. (Surround Left / Surround Right): Connects to the surround left and surround right channel in the 7.1 channel audio system.

בכל מקרה אם אתה רוצה להתעמק יותר תוריד את ה MANUAL:

http://www.abit-usa.com/downloads/downloads.php?file=ftp://ftp-usa.abit.com.tw/pub/download/manual/english/an8_series.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין משהו

עברתי על כל ה-MANUAL וגם באתר

פתאום אני רואה שאין בגב של הלוח מחברים ל-PARALLEL ו-SERIAL

לא שזה משהו מאוד שימושי בימינו

אבל למשל יש לי מדפסת 960C, ניסיתי פעם לחבר אותה והסתבכתי, אז היא מחוברת PARALLEL.

נכון שאפשר להוסיף בקר, אבל זה בטח תופס חריץ PCI

מה, כבר אין את זה בלוחות החדשים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב AN8 העדיפו לוותר על הפורטים המיושנים לטובת רדיאטור שקט.

יש לוחות ברשימה שנתת שעדיין מכילים את הפורטים האלה.

בכל מקרה אם אתה מחפש איכות שמע טובה כדאי לך לשקול לקנות כרטיס קול יעודי ואיכותי - כמובן שזה מייקר את העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...