רוצה להיות DJ.. איפה להתחיל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להיות DJ.. איפה להתחיל?

TermiNal

Recommended Posts

אז ככה... מאוד מושך אותי לתקלט ורציתי לנסות להתחיל..

אז מה בעצם אני צריך לעשות?

איזה ציוד אני צריך? מאיפה אני מביא כאלה כמויות של ובכלל איך להתחיל למקסס ועם אילו תוכנות או מכשירים?!

אשמח אם תתנו לי מדריכים רצוי בעברית או אם יש פה מישהו בפורום שעוסק בתחום אני אמשח אם יתן לי תאייסיקיו שלו ויתדרך אותי...

אני אשמח לכמה שיותר טיפים תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לעבוד עם תוכנות בבית ...

תראה אם יש לך את החוש לזה בכלל , לפני שתשפוך כסף על ציוד .

יש לך תוכנות כמו bpm studio , ועוד כמה שעושות את זה . אתה צריך כרטיס קול יחסית טוב כדי שזה יעבוד לך כמו שצריך , וגם מחשב קצת מעל הממוצע .

מוזיקה ? תוריד מאיפה שכל העולם מוריד ,אי אפשר להגיד לך מאיפה להוריד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד תוכנות מלבד התוכנה שהזכרת? היא חינמית? אם לא ישנן עוד תוכנות שהן חינמיות?? ובכלל מה התוכנה הכי מומלצת?

עכשיו כמובן שאני יודע מאיפה להוריד ולא נזכיר את זה פה, אבל אני לא יודע מה להוריד יענו צריך מאות שירים ובוא נגיד שלא הכל אני מכיר, אז יש אולי רשימות של שירים מתאימים או משהו כזה באיזהשהוא מקום? או שבכוחות עצמי אני צריך להתחיל להביא שירים?

אה ועוד משהו, מה ההבדל בין לקנות ציוד ובין לעשות מיקסים עם המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התוכנה שהבאת בלינק לא ממש מתאימה לי אני יותר מחפש להיות DJ לא יוצר מוזיקלי..

בקיצור תנו לי תוכנות לדבר הזה... וממממ מה באמת ההבדל בין לעבוד רק עם מחשב או עם כל הפלטות האלה ושאר הציוד שאני אשמח אם תפרטו עליו..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקצועניים ורוב הDJ היום עובדים עם פלטה

שיש בא שתי קומפקט דיסק..(שבעצמם אתה ממקסס מאד לאחד..)

ומיקסר..(שבו יש את כול האפקטים חיתוכים וכו..)

ובמחשב אתה פשוט מוריד תוכנה וממקס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים עצומים בין תוכנה לפלטה אל תשווה בכלל זהלא אותו דבר פלטה יותר מדוייקת יותר יצירתים יותר אפשרויות שכן את עובד עם הידיים ולא עם עכבר שזה יד אחת שגם לא הכי זריז ובכלל לא מדוייק את לא יכול לעשות 2 פעולות על המיקסר במכה אחת ויש לך יצאה למוניטור ואוזניות ולמגבר בכדי לקבל דיוק במיקסוס בקיצור עם תוכנה לא הכי ילך לך...במידה ויש לך דרחכמות(כסף) אני יכול להמליץ לך בכיף מה לרכוש שכן אני עצמי עוסק בתחום ובעל מועדון STUDIO23 לשעבר את המוזיקה מעברים מדיגיי לדיגיי ככה כולם כנס לפורמים או אם תרכוש חברים שעוסקים בתחום תמיד יש החלפות אני לדוגמה אוהב ניו יורק האוס ויש לי המון המון חברים שעוסקים בסוג זה של מוזיקה אז עושים החלפות ומיתעדכנים דרך אתרים מסוימים...אקיצור זה עולה יקר כל העסק מאוד יקר .. שכן כמו שאמרו פה שתי CDJ100 של פיוניר

http://www.djsounds.com/sitegraphics/products/CDJ-100S_blowup.jpg

מיקסר ניתן לך ברינג'ר VMX300 :

http://www.behringer.com//VMX300/vmx300_big2.jpg

יעלו לך 5700 שקל

לא כולל קייס שזה ארגז נשיאה עוד 1000 שקל ואוזניות שזה הכי חשוב את צריך משו איכותי ולא חובבן

http://djservice.com/data/grafix/Produkte/TECHNICS/RP-DJ/RP-DJ1210_3.jpg

במחיר של 950 שקל אתה עדיין מעוניין להתחיל אם כן אשמח לעזור בהמשך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...