Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 76 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

^^^

אומנם זה לא תוסף לFF אבל בבילון יש לך אפשרות לתרגם טקסט מלא(אין לי ניסיון אם זה אבל נראה לי שזה מעפן ביותר)

עדכון, עשיתי ניסוי:

-----------------

המקור:

Gmail is an experiment in a new kind of webmail, built on the idea that you should never have to delete mail and you should always be able to find the

message you want. The key features are:

התרגום:

גמאיל הוא ניסוי בטוב לב חדש של וואבמאיל, בנה על הרעיון שאתה צריך מעולם לא להצטרך לבטל דואר ואתה צריך תמיד להיות מסוגל למצוא את המסר אתה רוצה. המאפיינים העיקריים:

תהנה: (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תבורך, שנים אני מחפש כזה, מקווה להסתדר איתו :xyxthumbs:

עריכה :

חסרון מס' 1 :

חבל לי נורא שהוא תופס שורה בעובי סנטימטר למעלה שם, אבל הוא נורא פונקציונלי... צריך למצוא פתרון אסתטי יותר.

חסרון מס' 2: הוא מחסל את האפשרות (שמגיעה מאופציה ב TMP) לפתוח טאב חדש, מימין לטאב הנוכחי

הוא פשוט דורס את זה משום מה, וכשהוא מותקן, טאבים חדשים נפתחים בסוף השורה תמיד

זה יותר מדי חסרונות בשבילי, אני נאלץ להסיר ולחפש פתרון אחר לריבוי מחריד של טאבים. (למישהו יש כזה פתרון במקרה ?)

עריכה (מס' 2) : מצאתי עכשיו סוג של פתרון שהיה קיים אצלי כבר, ב TMP, בתוך האפשרויות שלו אפשר לבחור :

tmp options - display - tab bar - when tabs don't fit width - multirow

סוף סוף !

עריכה (מס' 3) :

ככה זה נראה אצלי, המולטיROW הזה :

th_MultiRowffox.jpg

3 שורות טאבים זה המקסימום, אח"כ הוא רק מאפשר לדפדף בינהם (רואים את החצים הקטנים מימין ל3 שורות הטאבים ?)

זה עדיין שמן מדי, צריך פתרון בצורת "על טאבים" רק שיהיו מסודרים ב statusbar ולא יתפסו עוד שורה למעלה

משהו בסגנון ה multiple desktop שאפשר להגדיר בקלות בכל שעובד על gnome

=================

ועכשיו גם אני אתרום עוד אחד

http://rip.mozdev.org/

מאפשר להוריד לצמיתות חלקים של אתרים שאתם לא אוהבים

מטריד אתכם איזשהו IFRAME ספציפי, פרסומת קבועה ומעצבנת, סתם כותרת של אתר שתופסת מקום למעלה ?

אפשר להעיף את הכל לצמיתות

@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו גם אני אתרום עוד אחד

http://rip.mozdev.org/

מאפשר להוריד לצמיתות חלקים של אתרים שאתם לא אוהבים

מטריד אתכם איזשהו IFRAME ספציפי, פרסומת קבועה ומעצבנת, סתם כותרת של אתר שתופסת מקום למעלה ?

אפשר להעיף את הכל לצמיתות

@

ניסיתי אותו לפני הרבה זמן, עכשיו הרבה יותר נוח לי להשתמש ב:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4364

כול פעם לחיצה על ctrl+shift+h ופשוט עוברים על מה שרוצים להעיף ומשתמשים עם w כדי להרחיב את הבחירה

זה דורש ניסוי וטעיה (מומלץ להפעיל את הpreview במקום לעשות שוב ושוב...) אבל שמבינים את הקונספט זה מעולה ופשוט קל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש ב adblock

:silly:

אז לי ולשכמותי שרק רוצים להסיר פה ושם משהו קטנטן, אני חושב ש rip עדיין עדיף.

אגב, מה שהבאת מזכיר לי מאוד מאוד (לפי איך שאתה מתאר אותו)

את http://karmatics.com/aardvark/

(רק שעד כמה שאני זוכר, ואם לא עדכנו אותו, הוא לא מסיר לצמיתות,

אלא רק נועד לצפיה והסרה אונליין של חלקים שונים, ולמפתחי אתרים בעיקר לדעתי, למרות שיש מצב בהחלט ששינו את זה מאז

ועכשיו זו כן הסרה לצמיתות, כמו ב rip, ושווה לבדוק את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אותו הדבר. Adblock Plus חוסמת לפי ה- attributes של האלמנט, אבל לא תמיד אפשר למצוא attribute שמזהה את האלמנט שאתה רוצה לחסום. RIP חוסמת לפי ה- xpath של האלמנט, הוא בד"כ נשאר קבוע. ועם ההרחבה Firebug ממש קל למצוא את ה- xpath של האלמנטים השונים בדף.

לא היה לי מושג שעדכנו את RIP לפיירפוקס 2, אולי הגיע הזמן להתקין אותה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת "ביצועים בשטח" עוד לא הייתה לי בעיה להוריד רכיב כזה או אחר ע"י ההרחבה להרחבה ADBLOCK PLUS (אני מניח שיש אתרים כאלו, אם אני מבין נכון מה שאתה אומר, איסתרא) ולכן לי אישית הרבה יותר נעים ונוח להשתמש בזה מאשר בRIP

ואיך יכול להיות שאתה לא משתמש בADBLOCK???

רק לראות אתרים בלי זה אני משתגע מכול הפלאש והתזוזות שזה עושה לי אפילסיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אולי אני גולש לרוב באתרים שונים מאוד מאלו שאתה גולש בהם (אני כמעט ולא נכנס ל YNET/נענע/ואללה למיניהם)

ולכן ההגנה שבאה עם עירום מספיקה לי, בכל אופן, אף פעם לא הרגשתי ממש צורך להתקין adblock.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק בYNET יש פרסומות...

גם X-BIT LABS, AnandTech, ועוד המון המון המון אחרים

הורדתי גם את הפרסומות של שלא יפריעו לי, פשוט מציק לי בעין כול הזבל הזה

(ואם מישהו רוצה להגיד שככה האתרים מתפרנסים, אז נכון ככה הם מתפרנסים אבל יש כול כך הרבה אנשים חסרי ידע בסיסי במחשבים שיסתכלו על הפרסומות אז אני לא דואג יותר מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מה שהבאת מזכיר לי מאוד מאוד (לפי איך שאתה מתאר אותו)

את http://karmatics.com/aardvark/

(רק שעד כמה שאני זוכר, ואם לא עדכנו אותו, הוא לא מסיר לצמיתות,

אלא רק נועד לצפיה והסרה אונליין של חלקים שונים, ולמפתחי אתרים בעיקר לדעתי, למרות שיש מצב בהחלט ששינו את זה מאז

ועכשיו זו כן הסרה לצמיתות, כמו ב rip, ושווה לבדוק את זה)

לא עדכנו את Aardvark כבר מזמן. למעשה, העדכון האחרון היה העלאה של ה- max version ל- 1.1. בלי קצת אקרובטיקה בכלל אי אפשר להתקין אותו היום ואני לא בטוח שגם איתה הוא יעבוד על פיירפוקס 2. אבל למי אכפת? Firebug עושה את כל מה שאוכל הנמלים ידע לעשות ועוד הרבה הרבה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא, ושאלה קטנה

בדפדפן אם אני רוצה לגלול אז משתמשים בגלגלת - סבבה

אבל אם אני רוצה להפוך את הסמן לסמן עם החצים למעלה ולמטה (או למעלה למטה ולצדדים אם הדף יכול להתגלגל לכול הכיוונים) אז עקרונית לוחצים על הגלגלת ומשתוללים

השאלה שלי היא מה קורה אם שום דבר לא קורה כשלוחצים על הגלגלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על גלגלת ולגלול - המלצה ישנה, אני אחזור עליה לטובת מי שלא ניסה ולא יודע :

SmoothWheel

מאוד מומלץ, יש לו באמת "תאוצה" לגלגלת, לא שהרגשתי אותה, כי הוא לא עובד עדיין עם FFOX1.5 , אבל לפי האפשרויות שלו - הבנתי שיש את זה

ואפשר להתאים את זה אישית.

אני אחפש עוד לראות אולי מישהו כן הצליח לגרום לזה לעבוד על 1.5, אעדכן אם אמצא משהו, אם לא - אז נשאר רק לחכות שיעדכנו אותו...

עריכה :

הללויה

הנה גרסה של smoothwheel שעובדת טוב :

http://nevo.webd.pl/bin/smoothwheel-0.44.7.20050605-fx+mz+ns+nv+tb+fixedversion.xpi

(אפשר להוריד, לגרור מהדסקטופ לתוך הפיירפוקס ולהתקין בקלות)

ולקח לי טיפה זמן למצוא את ההגדרות הכי נוחות לי בו, הנה הן, נסו (לגלול לאט ולגלול מהר, בדיוק עם ההגדרות האלה) ותבינו :

ffoxsmoothwheel.jpg

זה ה extension מס' 1 שאני מתקין בכל פיירפוקס שאני עובד עליו

אני ממליץ עליו לכל מי שאני מכיר

ולמרות שבהתחלה אף אחד לא מבין במה זה יתרום לו

אף אחד לא יכול לחיות בלי זה אחרי שהוא הבין את ההבדל העצום בשימוש היום יומי.

אני מציע בחוזקה שתורידו (מהלינק השני, כי לצערי הגרסה הרשמית כבר לא בפיתוח ולא תואמת ל FFOX2)

תתקינו ותנסו את זה בעמוד שיש בו קצת מה לגלול (למשל העמוד הזה)

ההגדרות שלי אופטימליות לדעתי, אם תנסו על הגדרות אחרות לא בטוח שתרגישו את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נכנסים לדרייבר של העכבר ומגדירים בהתאם.

העכבר מוגדר היטב מכיוון שאם אני מנסה את זה בIE זה רץ מעולה

ישנה בעיה נוספת שנראת לי קשורה לזה - שימוש בTILT מגלגל למטה או למעטה ולא לצדדים

מישהו יודע למה ואיך לתקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...