Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 77 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למישהו יש טיפ אולי איך להגדיר את הFF שיעבוד כמו מקסטון?

אני נורא נהנה מהמקסטון אבל רוצה לעבור גם לFF...

במקסטון יש אפשרות של לחצן פרח כזה למטה מצד ימין שברגע שלוחצים עליו כל לינק נפתח בטאב אחר...לא מצאתי את זה בתוספים של הFF וניסיתי את הTABBED BROWSING...

יש עוד כל מיני דברים כאלה מרגיזים שאני לא מצליח להגדיר כמו המקסטון...למשל שיפתח לי דף מהBOOKMARS בטאס חדש ולא על אתו הטאב שאני נמצא...

עוד דבר, יש דרך לבטל את הנעילה של התפריטים למעלה של הלחצנים? אני רוצה להזיז את הלחצנים ולערוך אותם כמו בIE...

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין tab mix plus

יש לו פתרונות לרוב הבקשות שלך

לגבי פתיחת כול לינק בטאב חדש יש לו את זה אבל לא נראה לי שאפשר לשנות את זה בעזרת כפתור יחיד שיש בממשק של הדפדפן אלא רק בתוך ההגדרות

אתה יכול פשוט להתרגל להשתמש בלחצן אמצעי בשביל פתיחה בטאב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בכל מקום בפיירפוקס, אם אתה רוצה לפתוח לינק בטאב חדש, אתה צריך (כמו שאמרו) לתת קליק אמצעי

בהתחלה זה היה לי לא נוח, מהמעבר ממקסת'ון (לפני שנים) אבל התרגלתי מהר מאוד. (אני אפילו לא זוכר איך הייתי פותח טאבים חדשים במקסת'ון ז"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בכל מקום בפיירפוקס, אם אתה רוצה לפתוח לינק בטאב חדש, אתה צריך (כמו שאמרו) לתת קליק אמצעי

בהתחלה זה היה לי לא נוח, מהמעבר ממקסת'ון (לפני שנים) אבל התרגלתי מהר מאוד. (אני אפילו לא זוכר איך הייתי פותח טאבים חדשים במקסת'ון ז"ל)

יש פיתרון לפונטים הבהירים מידי של הFF בהשוואה למנוע של הIE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדכנו את Aardvark כבר מזמן. למעשה, העדכון האחרון היה העלאה של ה- max version ל- 1.1. בלי קצת אקרובטיקה בכלל אי אפשר להתקין אותו היום ואני לא בטוח שגם איתה הוא יעבוד על פיירפוקס 2. אבל למי אכפת? Firebug עושה את כל מה שאוכל הנמלים ידע לעשות ועוד הרבה הרבה הרבה יותר.

איסתא, ארדוורק יכולה לעבוד היום גם לא כתוסף, אלה סקריפט שיושב במועדפים. אני מת אליה, במיוחד כשאני קורא מאמר ורוצה לעמד או לעמד ולשלוח למדפסת, יכול לחסוך 2-3 עמודים ובלגן בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש תוסף או דרך כלשהי לתת Icon לכל Bookmark שמופיע לי ב Toolbar ??

למשל, גוגל מקבל אוטומטית ICON...

Favicon Picker מטפל בזה בקלות. גם לי הפריע שיש אתרים ללא אייקונים.. זה מוסיף קצת צבע לבוקמרקרים ומקל על ההתמצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...