Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 69 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה עדיף - infoRSS או ה- notifier?

ואיך זה עובד עם שניהם?

אני אישית מעדיף את (ומשתמש ב) notifier

אולי כדאי לעשות בפוסט הראשון ריכוז של התוספים הפופולרים ביותר? (IE Tab, Adblock plus ect ect)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש תוסף שגורם לפיירפוקס לבקש אישור לפני מחיקת כל קישור במועדפים? המצב כרגע הוא שכאשר אני לוחץ על מחיקת קישור במועדפים הדפדפן ישר מוחק אותו מבלי לשאול אותי האם זה באמת הקישור שרציתי למחוק (בהגדרות של הדפדפן לא מצאתי שום אפשרות על התרעה לפני מחיקה של קישור מהמועדפים).

בנוסף לכך הייתי שמח לדעת האם יש אפשרות בהגדרות המועדפים למנוע משני קישורים זהים להופיע באותה ספריה במועדפים? מצאתי תוסף שמונע מקישורים זהים להופיע באותה ספריה אך אני מעדיף לא להעמיס הרבה תוספים על הפיירפוקס. התוסף המדובר - http://bookmarkdd.mozdev.org/

נ.ב. אני משתמש בפיירפוקס 2.0.0.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מעט.. אני אחרי פרמוט בגלל זה..

FireFTP - להתחבר לFTP דרך הדפדפן, לא הכי שימושי אבל נחמד.

Google Browser Sync - זה נהדר. פשוט נהדר. כשאני סוגר את הדפדפן זה שומר לי את האתרים האחרונים שנכנסתי אליהם, ואחרי הפרמוט זה שמר לי את המועדפים שלי! ממש עוזר.

Google Toolbar - גוגל טולבר O.ם

IE Tab - מעבר בין IE לFF בלשוניות.. גם מאוד עוזר.

Web Developer - נותן אפשרות לשלוט באתר שאתה רואה מבחינת עיצוב (CSS וHTML), עוגיות וסשנים, גודל החלון, תמונות, מקור הדף ועוד..

סקינים:

לפני פרמוט היה לי את Noia 2 אבל החלטתי להישאר עם הרגיל של FF, הNOIA יותר מדי "מתלהב"

אגב אני לא יודע אם זה המקום..

אבל כשאני מוריד קבצים זה נתקע לכמה שניות (בערך 10-15) ואני לא יכול לעשות כלום בדפדפן עד שהחלון של ההורדות נפתח..

למישהו יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מעט.. אני אחרי פרמוט בגלל זה..

FireFTP - להתחבר לFTP דרך הדפדפן, לא הכי שימושי אבל נחמד.

Google Browser Sync - זה נהדר. פשוט נהדר. כשאני סוגר את הדפדפן זה שומר לי את האתרים האחרונים שנכנסתי אליהם, ואחרי הפרמוט זה שמר לי את המועדפים שלי! ממש עוזר.

Google Toolbar - גוגל טולבר O.ם

IE Tab - מעבר בין IE לFF בלשוניות.. גם מאוד עוזר.

Web Developer - נותן אפשרות לשלוט באתר שאתה רואה מבחינת עיצוב (CSS וHTML), עוגיות וסשנים, גודל החלון, תמונות, מקור הדף ועוד..

סקינים:

לפני פרמוט היה לי את Noia 2 אבל החלטתי להישאר עם הרגיל של FF, הNOIA יותר מדי "מתלהב"

אגב אני לא יודע אם זה המקום..

אבל כשאני מוריד קבצים זה נתקע לכמה שניות (בערך 10-15) ואני לא יכול לעשות כלום בדפדפן עד שהחלון של ההורדות נפתח..

למישהו יש פיתרון?

תוריד איזה תוסף להורדות, אני מציע את download statusbar

BTW, הסקין שלי הוא orbit gery

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד איזה תוסף להורדות, אני מציע את download statusbar

BTW, הסקין שלי הוא orbit gery

שמתי אותו לפני הפרמוט ומחקתי כי הוא עיצבן אותי >< (הגישה שלו לא נוחה והוא סרק לי כל פעם ולא הצלחתי לבטל את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני חושב לנסות את FlashGot, איזה מנהל הורדות מומלץ?

זה באמת משפיע?

אני משתמש במנהל הבנוי בשועל וזה עובד לא רע, שווה לנסות עם מנהל חיצוני? מה הייתרון של תוכנה חיצונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...