Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 68 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עוד סקרפיט ל"קוף המשומן" וראפיד

מאוד מאוד מאוד מומלץ!

Speeds up downloads from rapidshare by automatically clicking on the free button, removing everything on the page except the captchas, and starting the download when the timer reaches zero. Just enter the captcha when promted (DO NOT click the download button the timer also runs serverside and if you dont wait the required time youll get javascript fehler). Once the timer runs out, the download will start automatically. Script works with both rapidshare.de and rapidshare.com.

http://userscripts.org/scripts/show/6763

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף? לפני. אין הרחבה מועילה יותר.

כמה הרחבות? אני עכשיו בעבודה, עם חצי מיליון הרחבות (רובן מנוטרלות), אבל את רוב הגלישה שלי אני עושה מהבית. תצטרך לחכות שאגיע לשם כדי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא למישהו להתנסות עם הVista Theme? אני משתמש בו כבר כמה זמן ושמתי לב לתופעה מעצבנת, כשאני פותח טאב חדש תוך כדי לחיצה על קישור מסוים עד שאותו טאב לא מסתייים לעלות אני רואה את השם של האתר וה loading... מתערבבים ביחד כמו בתמונה שצירפתי (הבעיה מודגשת באדום)

קיים משהו שיכול לסדר את זה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרצה אי פעם להוסיף מנוע חיפוש ל searchbar ולא מצא ב mycroft , היום גיליתי הרחבה שמאפשרת ליצור פלאג חיפוש מסוג OpenSearch לכל תיבת טקסט שרוצים, למשל לדוגמא הוספתי את החיפוש של Hwzone וזה עובד מצויין

הקישור https://addons.mozilla.org/firefox/3698

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרצה אי פעם להוסיף מנוע חיפוש ל searchbar ולא מצא ב mycroft , היום גיליתי הרחבה שמאפשרת ליצור פלאג חיפוש מסוג OpenSearch לכל תיבת טקסט שרוצים, למשל לדוגמא הוספתי את החיפוש של Hwzone וזה עובד מצויין

לא הבנתי אותך?

האם זה לא מובנה בשועל שתוכל לעשות קליק ימני על כל תיבת חיפוש בכל אתר ולהוסיף את אותה תיבת-חיפוש ל Bookmarks שלך עם Keyword?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אע. 100 עמודים, בלתי אפשרי לעבור על כל זה.

איזה תוסף טוב יש עם gmail?

ואיך אפשר להעביר אתהאייקון של ה-addblock ל-status bar למטה?

וגם התוסף download statusbar נפתח ב-statusbar חדש, וסתם תופס מקום. איך אפשר לדחוף אותו לסטטוס באר הקיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...