Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 38 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

בעייה קצת מעצבנת בתפוז, כשאני מנסה לפתוח שאנשים שמים שם, אז זה פותח אמנם חלון , אך הוא לא מציג את התמונה, יש תוסף אולי שיכול לסדר את זה?

על מנת לראות את התמונות האלה יש צורך כל פעם לחפש איפה נמצא הריבוע הקטן בדף (והוא שקוף) ואז ללחוץ עליו לחצן ימני ולעשות View Image.. זה מציק :)

תודה למי שיעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב תודה, אני אנסה להוריד תוסף תוסף עד שזה יעבוד :)

בעיה חדשה ומעצבנת, שפרסמתי והיא לא קיבלה ממש התייחסות, רשמתי באשכול הזה.. מי שיוכל להסתכל ולהגיב פה, כדי לא להקפיץ סתם את האשכול ההוא, אז אני אודה לו..

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=178070.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להוסיף מנוע חיפוש לפיירפוקס, שייחפש כתוביות ב Torec.net הצלחתי בעיקרון ליצור את זה, הבעיה שהוא לא מחפש בעברית, רק באנגלית.. הנה הקוד של מה שעשיתי..

<search

name="Torec"

description="Torec Search"

method="GET"

action="http://www.torec.net/search.asp"

queryCharset="windows-1255"

>

<input name="search" user>

<interpret

browserResultType="result"

charset = "windows-1255"

resultListStart="<!---->"

resultListEnd="<!---->"

resultItemStart="<!---->"

resultItemEnd="<!---->"

>

</search>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להוסיף מנוע חיפוש לפיירפוקס, שייחפש כתוביות ב Torec.net הצלחתי בעיקרון ליצור את זה, הבעיה שהוא לא מחפש בעברית, רק באנגלית.. הנה הקוד של מה שעשיתי..

ניסית לחפש באתר שלהם?

http://www.torec.net/toolbar.asp

הוספת טורק למנועי החיפוש (מוזילה)

ניתן להוסיף את טורק לתוסף מנועי החיפוש כך שתוכלו לחפש בטורק ללא סרגל הכלים (במוזילה בלבד).

הוספת טורק לרשימת מנועי החיפוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהתוסף Forecastfox לוקח המון זיכרון?

מאז שהסרתי אותו ה FF תופס פחות (אם לדייק אז בערך 40MB פחות) וזה משמעותי. ה FF תפס לי בערך 100MB ובלי התוסף הנ"ל הוא תופס לי 55-70MB בזיכרון (בדרך כלל פתוחים אצלי 6-10 טאבים).

ה FF דורש עכשיו (בלי התוסף) פחות זמן מעבד ונטען יותר מהר.

איך זה עובד אצלכם? (לאלה מכם שיש את ה Forecastfox)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם קיימת אופציה או תוסף שתנטרל/ינטרל פתיחה כפולה של אתר הבית?

כלומר אם יש TAB עם אתר מסוים(YNET לדוגמא) לא יקרה מצב שבו יהיה TAB נוסף עם אותו אתר(או אפילו דף אחר מאותו אתר)

כמובן שרצוי שהפילטר הזה יהיה ידני שאני אקבע לו איזה אתרים לנטרל פתיחה כפולה שלהם.

אני אסביר את עצמי:

הגדרתי אצלי שהFF יפתח ע"י לחיצה על אחד ממקשי המולטימדיה במקלדת שלי וקורה הרבה שאני לא שם לב שהFF ממוזער ואז אני פשוט מעלה אותו שוב ואז כיוון שהוא עבר פתוח אז הוא פשוט חוזר לחלון הממוזער של FF אבל גם פותח לי את YNET שמוגדר כאתר הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שישבתי עכשיו בערך 3 שעות כדי לסדר את הפיירפוקס, הבנתי סוף סוף באיזה תוסף הייתה הבעיה..

Super DragAndGo לא מתפקד בצורה נורמלית ב1.5.0.2 וגורם להמון בעיות כשמנסים להכריח אותו לעבוד בגירסא הזו.

כמו למשל, כשמנסים להיכנס לאתר מסויים, ובטאב אחר לאתר אחר, אז הכתובת האחרונה שתירשם בשורת הכתובת, תשתלט על הכתובת של האתר האחר, וכל מיני קטעים מציקים, אז מחקתי את הפיירפוקס איזה 3 פעמים עד שהבנתי איך מוחקים לגמרי את הפיירפוקס, ואז אחר כך גם ניסיתי להוסיף את הגיבוי שעשיתי לפיירפוקס לפניכן, אבל זה עדיין לא עובד מן הסתם..

ורק אחרי שמחקתי את הפיירפוקס לגמרי, והתחלתי להוסיף הכל מחדש.. הבנתי איזה תוסף גרם לכל הבעיות.. סיוט :P

עכשיו השאלה שלי, אם יש למישהו מושג איזה תוסף יכול לשמש כתחליף לתוסף הזה?

תוסף דווקא נחמד ושימושי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...