Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 52 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שממש כדאי להוריד את הגרסה המשולבת...

זה יכול לייאש מספר אנשים מזמן הטעינה הראשוני של המילון...

בעתיד, יהיה תמיכה במספר מילונים בו זמנית ואז לא תהיה את הבעיה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשולב - משום מה הוא לא מזהה שגיאות בעיברית - פיספסתי משהו?!

לא בטוח, כאמור עוד לא התקנתי אותו, אבל האם בחרת לעבוד עם המילון הזה במקום עם המילון האנגלי הדיפולטי (לחיצה ימנית->Languages)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח זמן להחליף למילון השני, אבל נראה שהוא עובד סבבה.

השאלה היא כמה זה "אוכל" מהזיכרון.

* אז ככה, בשניה שאני מפעיל את המילון השני (עברית+אנגלי), צריכת הזיכרון עולה ב-33MB!!!!!

הייתי אומר שאני יודע לכתוב בעברית ללא יותר מידי שגיאות, אז אני אוותר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח, כאמור עוד לא התקנתי אותו, אבל האם בחרת לעבוד עם המילון הזה במקום עם המילון האנגלי הדיפולטי (לחיצה ימנית->Languages)?

לא חשבתי שיש צורך בעוד פעולה מעבר להתקנת התוסף - אבל אחרי התגובה על כמות הזיכרון שזה צורך שקלתי שוב ואין צורך. תודה בכל מקרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח זמן להחליף למילון השני, אבל נראה שהוא עובד סבבה.

השאלה היא כמה זה "אוכל" מהזיכרון.

* אז ככה, בשניה שאני מפעיל את המילון השני (עברית+אנגלי), צריכת הזיכרון עולה ב-33MB!!!!!

הייתי אומר שאני יודע לכתוב בעברית ללא יותר מידי שגיאות, אז אני אוותר על זה.

גם הזמן שזה לוקח וגם כמות הזיכרון הם בגלל הצורך בניתוח מורפולוגי של כל המילים. למילים בעברית יש הרבה צורות אפשריות: ביחיד, ברבים, בזכר, בנקבה, בסמיכות, עם שורה של אותיות תחיליות, המילון צריך להכיר את כולן. אתה יכול לפתור את זה בשתי דרכים: או להכניס למילון מלכתחילה את כל האפשרויות, ואז ההורדה תהיה גדולה מאוד, או לתת לו רשימת מילים בסיסית ולייצר את את האפשרויות בזמן הריצה, ואז המילון קטן, אבל הפעלה ראשונית שלו דורשת זמן רב יותר. בכל מקרה הוא דורש הרבה בגלל שלל האפשרויות שהוא צריך לכלול לכל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספים מומלצים שלי:

Answers-תוסף חמוד,וקצת מטומטם,אבל עדיין מגניב ולפעמים שימושי-אחרי שהתוסף מותקן,כל לחיצה על לחצן ימני על מילה מסוימת [ולא משנה איזה מילה...גם לא צריך לסמן אותה] תפתח את האפשרות לבדוק על המילה הזו באתר ANSWERS...במידה וזה קיים באתר-הוא יתן ערך של מילון\אנציקלופדיה על המילה...במידה וזה לא קיים במאגר שלו-הוא יפנה אותך לחיפוש במקורות מידע על המילה הנ"ל

Download Statues bar -תוסף קטן שפותח שורת הורדות בסטאטיוס בר ונותן לך לעקוב אחרי התקדמות ההורדות בנוחיות מקסימלית

Download them all!-תוסף מאוד מומלץ...תוכנת הורדה מובנית בתוך הFF2 שכוללת מנהל הורדות,אירגון קבצים וסדר עדיפויות...התוכנה גם באה עם אופטימיזציה למהירות הורדות מקסימלית ע"י כך שהיא מורידה כל קובץ בCHUNKS [חלקים חלקים] בו-זמנית [בדומה לDOWNLOAD ACCELERATOR]

Tab catalog -התוסף הכי מומלץ לכל בעלי הFF2!,זה פשוט חובה לטעמי...התוסף הנ"ל מוסיף כפתור נוסף שמאפשר לך לפתוח חלון קטן המציג קטנות של כל הטאבים [בדומה לאפשרות שקיימת עכשיו בIE7]

מאוד מומלץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה היו צריכים להוסיף כמשהו בסיסי ל-FF:

SearchWP, תוסף שמאפשר בדיוק כמו בסרגל כלים של GOOGLE, הדגשה של מילות החיפוש שנכתבו ב-SearchBox.

ללא התקנה של סרגלי כלים נוספים שאני ממש שונא, כמה הייתי צריך את זה ורק עכשיו טרחתי לחפש.

https://addons.mozilla.org/firefox/376/

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...