תמליצו לי בבקשה על דפדפן טוב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו לי בבקשה על דפדפן טוב

M7a

Recommended Posts

אני מחפש דפדפן טוב...

האמת אני הכי אוהב את אקפלורר הרגיל

אבל לא מזמן מצאתי את Avant Browser, והדבר היחיד שהתביד אותי הוא הרעיון של פתיחת דפדפן אחד ובתוכו מלא דפים, שכאילו יש שורת משימות בתוך הדפדפן ושם מתרכזים כל הדפים השונים.

לחיצה אחת על האיקס למלא וכל העמודים והדפים יורדים למטה לשורת המשימות ליד השעון!

אין יותר לפתוח 300 פעם אקפולורר לצאת מכל אחד בנפרד .. במיוחד שאני תמיד גולש בלפחות 4 -5 אתרים בו זמנית!

אבל ותמיד יש...

הוא נראה לי איטי ומעצבן לוקח לו שעה לפתוח את דף הבית בהפעלה הראשונה!

תמליצו לי על כזה ברמה שתומך בהכל מהיר והכי חשוב היתרון שציינתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חינמי לחלוטין

www.mozilla.org

וברוך הבא ל10% מפלח שוק הדפדפנים העולמי

תשתמש בו ותבין , תתקין סקין שנראה לך יפה, תתקין כמה extensions , תשנה אותו ככה שיהיה לך נוח

ואחרי זה לא תבין איך עבדת עם משהו אחר בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה:

http://www.mozilla.org/products/firefox/

דפדפן בקוד פתוח שפותח כולו על ידי מתנדבים. משופרת, "חלונות רבים בתוך חלון אחד" , ותוכנות מיוחדות שעושות דברים מיוחדים.

לדוגמה, יש אחת שתוכל להסיר את כל הפרסומות מכל אתר שאתה מבקר בו (וזה עובד!).

אבל יכולות לצוץ בעיות באתרים מסוימים עם הדפדפן הזה. לא קורה הרבה, אבל מתי שקורה פשוט פותחים אקספלורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה גברברים שיחקתם אותה...

ואני חייב להגיד שאתם פורום תותח הייתי בטוח יענו לי אחרי שעה אז כתבתי עכשיו לפני שאני יוצא לסיבוב בשביל שאני יבוא בבוקר תיהיה לי תשובה...

אז תודה אנשים וואלה יצאת גיבורים!

שבת שלום!

ציונות בדם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מתלהבים מהשועל, ונכון שהוא יותר טוב מהאקספלורר- אבל האקספלורר הוא לא אמת מידה- מה לעשות?

אני משתמש בopera שהוא מצויין ובדפדפן ניסיוני שלדעתי הוא הכי טוב כיום בשם flock (אבל הוא עדיין בגרסאת pre-beta) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה גברברים שיחקתם אותה...

ואני חייב להגיד שאתם פורום תותח הייתי בטוח יענו לי אחרי שעה אז כתבתי עכשיו לפני שאני יוצא לסיבוב בשביל שאני יבוא בבוקר תיהיה לי תשובה...

אז תודה אנשים וואלה יצאת גיבורים!

שבת שלום!

ציונות בדם!

בבקשה, שבת שלום

כולם מתלהבים מהשועל, ונכון שהוא יותר טוב מהאקספלורר- אבל האקספלורר הוא לא אמת מידה- מה לעשות?

אני משתמש בopera שהוא מצויין ובדפדפן ניסיוני שלדעתי הוא הכי טוב כיום בשם flock (אבל הוא עדיין בגרסאת pre-beta) :xyxthumbs:

:lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...