תמליצו לי בבקשה על דפדפן טוב - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו לי בבקשה על דפדפן טוב

M7a

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה ההבדל בין IE Tab Extension ל-IE Tab Plug-in? איזה צריך להתקין?

דרך אגב, זה לא עובד בלינוקס, נכון?

בMAXTHON יש אפשרות לייצור קצורים לשורת כתובות כמו שיש בAVANT?

(לדוגמא במקום לכתוב www.hwzone.co.il פשוט כותבים hw)

כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שמפתחי נטסקייפ פיתחו את מוזילה, הם עשו זאת ללא כל תמורה.

מה זה הפלוק הזה? זה אקספלורר ששמו עליו תוספות כמו פיירפוקס?

לא בדיוק נכון... NETSCAPE בנו את המנוע שהיה מאחורי הדפדפנים שלהם, כשהם כבר ככה היו בדרך לקרוס ולפני שהם נסגרו סופית, הם החליטו לשחרר את ה GECKO ולהקים את MOZILLA כדרך להנציח את העבודה שלהם.... (בהקצנה).

ה FLOCK מבוסס על הקוד של 1.5 (שאמור לצאת בשבועות הקרובים), ובכל מקרה, לא ניסתי עדיין, נשמע לי לא יציב (וגם התוספות שהם נותנים להבנתי, זה לכל מני אנשים שהם BLOGGERIM וכו').

ואכן צריך לבדוק באמת את OPERA מאז שהוא הפך לחינם לא ניסתי, אם כי בהחלט מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שזה מטומטם.

איזה חמש עשרה אנשים לוקחים תוכנה טובה וגורמים לה להתקין תוספות של אנשים אחרים.

כזה עצוב.

לא בדיוק, הם גם עושים כל מני שינויים בדפדפן שהכל יהיה יותר אורגני מבחינת המשתמש, והם גם שוקלים (ואף פתחו חלק מהתוספות) מה להכניס ומה לא כדי שיתאים לחזון שלהם.

תחשוב על MOD ל EMULE על סטרואידים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק נכון... NETSCAPE בנו את המנוע שהיה מאחורי הדפדפנים שלהם, כשהם כבר ככה היו בדרך לקרוס ולפני שהם נסגרו סופית, הם החליטו לשחרר את ה GECKO ולהקים את MOZILLA כדרך להנציח את העבודה שלהם.... (בהקצנה).

לא נכון. הקוד ששיחררה נטסקייפ נועד להיות נטסקייפ 5. אבל בפרוייקט מוזילה החליטו שהקוד הזה, שהלך והתפתח מהגירסה הראשונה של נטסקייפ, הפך למבולגן ומסורבל מידי והתחילו את הפיתוח כמעט מאפס. גקו מעולם לא היה באף גירסה של נטסקייפ ולמעשה כמעט ואין בפיירפוקס קוד שיצא מחברת נטסקייפ היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...