אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת

borg

Recommended Posts

איך אתם משווים את האידיאולוגיה הנאצית לדברים שנאמרים פה?

כול מה שנאמר פה מבוסס על מה שקורה ברגע זה בעולם ולא על שום המצאות או תאוריות מצוצות מהאצבע.

תראו קלטות של אלקעידה, לכו למסגד ותשמעו את ההסטה נגד הציונות בפרט והעולם המערבי בכלל.

האיסלאם רוצה להשתלט על העולם אני לא יודע אם זה באמת מה שהתורה הזאת מצווה אבל זה הפירוש שלה בידי המוסלמים בפועל, אירופה מתמלאת במוסלמים ברגע שמשהו מעצבן אותם הם קמים ומתפרעים.

שמעתם פעם על מקרה בכול מאות השנים שיהודים גרים בגולה שקהילה יהודית התקוממה נגד השלטון בצורה כזאת? וזאת למרות שאת היהודים באמת דיכאו, ביהודים באמת פגעו, את היהודים באמת קיפחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל עזוב יש תמיד כאלה שחסר להם איזה בורג או משהו ומחליטים להשוות הכל לנאצים למרות שאין שום קשר

נסחפתם, כרגיל.

אמרתי רק שמה שנאמר באחת מההודעות זה 1:1 האידיאולוגיה הנאצית אבל מכוונת כלפי האיסלם.

זה נכון, זה מה שהיה כתוב שם בהועדה הספציפית הזאת

אבל התגובות שנגררו אחרי לא כאלה רחוקות מזה.

להגיד שהאסלם מנסה להישתלת על כל העולם זה בולשיט, בסך הכל עוד דת רודפת בצע כמו כולם, בעבר גם היהודים כבשו עמים שלמים בשם היהדות כדי למחוק את הכופרים.

רק להזכיר לכם לפי הדת שלנו מלחמה בעמים מסוימים (שחלקם לא נמצאים יותר... מעניין למה) היא חובה ומחייבת גם להרוג נשים וילדים כדי למנוע חס וחלילה את ההשפעה שלהם על הדת שלנו.

והנצרות כמובן לא פחות אכזרית מהאסלם.

אז להגיד ש"האסלם זאת מגפה שצריך לחסל,תראו מה היא עושה באירופה" לי זה נשמע כמו סתם תרוץ גרוע להאשים את האסלם במצב הערבי ישראלי בארץ או סתם בשביל להראות עוד ערבים באור רע, כמו שהרבה אוהבים לעשות.

אגב כשבארצות הברית היו מהומות של מאות אלפי שחורים במדינה זה היה בגלל שהם רצו לצבוע את כל העולם בשחור או בגלל שהמצב שלהם היה מחורבן והם היה נחותים משאר המדינה שלא בצדק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תשנו את המילה איסלם\ערבים ל - יהדות\יהודים

והרי לכם האידיאולוגייה הנאצית מפי היטלר בגרסה הישראלית של שנות ה 2000...כל הכבוד! עם חיי!

ממש, אבל ממש, לא נכון! :bash:

האידיאולוגיה הנאצית תמכה בהשמדת היהודים ללא כל עוול בכפם, רק בשל העובדה שהם יהודים.

אני (ורבים אחרים כאן) שונא את הערבים והאיסלאם לא בשל הלאום או הדת שלהם, אלא בשל העובדה שרובם המוחלט הם טרוריסטים או כאלה שתומכים בטרור ובפיגועי התאבדות, ומכיוון שהאיסלאם שואף להיות הדת היחידה בעולם שיהיה כולו מוסלמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, אבל ממש, לא נכון! :bash:

האידיאולוגיה הנאצית תמכה בהשמדת היהודים ללא כל עוול בכפם, רק בשל העובדה שהם יהודים.

אני (ורבים אחרים כאן) שונא את הערבים והאיסלאם לא בשל הלאום או הדת שלהם, אלא בשל העובדה שרובם המוחלט הם טרוריסטים או כאלה שתומכים בטרור ובפיגועי התאבדות, ומכיוון שהאיסלאם שואף להיות הדת היחידה בעולם שיהיה כולו מוסלמי.

בוקר טוב, אתה טועה.

זה לא הרוב (ורחוק מזה, אפילו בארץ זה רחוק מלהיות הרוב).

אבל כמו תמיד מיעוט קיצוני הוא רוב הכוח.

וזה שהוא פועל בשם הדת לא אומר שהדת היא חלק ממנו אז אל תקשר אחד לשני אם אין קשר.

אגב, רק רציתי, להגיד כבר הרבה זמן. אני שומע ילדים בני 7-12 מדברים בדיוק באותם מילים כל בוקר בדרך לבית ספר, אני מפחד לחשוב אפילו מה הם יגידו כשתהיה להם "דעה משלהם" בנושא. ילד בן 10 שאומר "אני שונא ערבים צרך להרוג את כולם" זה דבר שמפחיד אותי הרבה יותר מפוליטיקאי\איש בעל כוח\אדם בוגר שאומר את זה.

שמעתם פעם על מקרה בכול מאות השנים שיהודים גרים בגולה שקהילה יהודית התקוממה נגד השלטון בצורה כזאת? וזאת למרות שאת היהודים באמת דיכאו, ביהודים באמת פגעו, את היהודים באמת קיפחו.

ומה יצא?

כשאירופאים פלצנים מתיחסים אליך כמו זבל צריך לללמד אותם בכוח כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, חשבתי לתת תגובה אינפורמטיבית אבל נזכרתי שכבר כתבתי את זה ואתה פשוט התעלמת מהעובדות ויצרת לעצמך דמגוגיה זולה

אל תטעה. זה שאתה כותב פסקה שלמה לא אומר שהיא שום דבר אחר משטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload  כול מה שאמרת קשקשת אחת גדולה.

את אותו עם שבתורה יש ציווי להשמיד אם אני לא טועה מדובר בעם שהתנכל לבני במדבר שדד ורצח ללא רחמים, וכמו כול דבר בתורה יש עיקרון של מידה כנגד מידה.

אני ישאל אותך שאלה: איפה נכתב בתורה שצריך להפוך עם מסוים ליהודים או להרוג אותם? אין כזה דבר! אין כפיה דתית כזאת!.

הנצרות התפקחה כבר מלפני מאות שנים, היהדות מעולם לא דגלה בכפיה דתית על עמים אחרים, האיסלאם עדיין חי באיזה בועה זו דת מטורפת שמובלת על ידי קיצונים פאנאטים תפסיק לבלבל את המוח.

ילד בן 10 יהודי אולי אומר "צריך להרוג את הערבים", ילד בן 10 פלסטינאי מבקש חגורת נפץ ורץ להתפוצץ תבין את ההבדלים.

לערבים בצרפת אין שום סיבה להתקומם בניגוד ליהודים שחיו באירופה וחוו פרעות ומה לא.

המוסלמים נמצאים שם כבר עשרות שנים, לצרפת מגיעים אלפי מהגרים מכול מני מקומות כול הזמן, איך זה שרק המוסלמים המסכנים והטובים מרגישים מכופחים? איך זה שרק הם גם אחרי עשרות שנים נימצאים באזורי העוני?

אני יגיד לך איך, הם חיים בקהילות סגורות לא רוצים להשתלב הם רק עושים ילדים וחיים על כספי הביטוח הלאומי(בצרפת מקבלים הרבה כסף), די לקשקש המוסלמים נמצאים במצב שלהם מתוך בחירה.

אל תשווה בכלל למה שקרה בארה"ב עם השחורים שם מדובר בהסטוריה של גזעכנות שהתפרסה על מאות שנים התחילה בעבדות ועדיין רחוקה מלהגמר.

אל תשווה את מה שנכתב כאן לשואה ולאידיאולוגיה הנאצית כול מה שנכתב כאן על ידי אנשים מגובה בעובדות ובמצב העולמי הנוכחי.

צא מזה המוסלמים לא נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...