אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת

borg

Recommended Posts

תרשו לי לומר AHAHAHAHAHAHA!!!! צרפת - תאכלו את הדייסה שבישלתם. שאר מדינות אירופה "הנאורה" - אתה הבאים בתור. כן כן, זה כולל גם אותך בלגיה, אני רואה אותך מנסה לחמוק מהחדר בזמן שאני מדבר, זה לא יעזור לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרשו לי לומר AHAHAHAHAHAHA!!!! צרפת - תאכלו את הדייסה שבישלתם. שאר מדינות אירופה "הנאורה" - אתה הבאים בתור. כן כן, זה כולל גם אותך בלגיה, אני רואה אותך מנסה לחמוק מהחדר בזמן שאני מדבר, זה לא יעזור לך!

DAMM חקוק בסלע יעלה תזמינו גם את באן לאדן לפאריס תנו לו גם אזרחות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו האינטיפאדה הזאת היתה "שקטה" ולא מדוברת בתקשורת ורק עכשיו עם התפרצות אלימה בסדר גודל כזה החלו לדבר על זה.

המהגרים מארצות ערב עושים בלאגן בכל אירופה מאז ומעולם, אבל זה בעיקר החברה' הצעירים והדפוקים.

בגרמניה אותו סיפור רק שעוד לא הגיעו לכזה מצב כי המשטרה שם זה אשכרה גסטאפו - בהתחלה מכניסים מכות רצח ואח"כ שואלים שאלות.

הנה, לפני כמה שבועות הלכתי לכיכר העירייה בעיר שבה שהיתי לפגוש כמה חברים. דקה לפני שירדתי מה"רכבטובוס" איזה 3 תורכים הגיעו לכיכר והחלו לקלל את אחד החברה שם שישב על הרצפה (כל הספסלים תפסו הסבתות) ולפתע פתאום אחד בעט לו בראש והשאר החלו גם להלום בו. ירדתי מהרכב וראיתי את שלושתם רצים משם, אחרי כמה דקות הגיע אמבולנס ומשטרה. הערבים עושים שם מה ב-ז' שלהם ואף אחד לא ממש נוגע בהם ולא מעיר להם כי "זה גזעני", וחבל, כי הם צריכים קצת (הרבה) חינוך. כמובן שלא כולם ככה. למשל היתה איזו חנות ירקות בעיר שבעלים שלה כמה תורכים צעירים, חברה' מאד נחמדים, הסחורה תמיד משובחת וזולה פי 3 מאשר בסופר והם תמיד היו מאד חביבים אליי. לעומת זאת יש גם את החרא שבאדם שבאים לעשות צרות ויש להוקיא אותם מן החברה. אני מקווה שצרפת, ואיתה שאר אירופה, יתעוררו ויעשו חשבון טוב טוב עם עצמם, ומה חשוב להם. ה"סובלנות" הזאת שהם קוראים לה, בלקסיקון שלי מתפרשת כסירוס לאומי עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חידשתם כלום המוסלמים תמיד היו זבל של הזבל הם באמת תת גזע

בכול מקום שהם רק צרות הם גרומים אני מקווה שהם יהרגו כמה שיותר ארופים שהם ויפוצצו כול יום בתים שפאריס תעלה באש ואחריה ברלין ואז אני מקווה שיתחילו לזיין להם תצורה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים זה ידעו שהם משתלטים לאט לאט,לכו תראו מה עשו בארץ כל מקום (בית לחם,כפרים למיניהם) יש מסגד במקומות שהיו כנסיות,אני לא ממש מחבב אותם יש להם עוצמה אדירה,הם לא שמים על אף אחד,רק על עצמם.

"חוזרים להיסטוריה" ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הגזען עכשיו? שמעו, יצא לי להכיר כל מיני אנשים, אני אומרת, זה לא יפה להכליל. חרא בא בכל הצבעים, זה לא רק שכלל המוסלמים לא בסדר, יש גם נוצים/יהודים ושאר ירקות שהם תת-אדם. אכן אני מסכימה שנתח גדול מהאוכלוסיה המוסלמית מתנהגים כמו אות'ומאנים מחורבנים וצרייך להפסיק את זה, אבל אין זה אומר שצרייך עכשיו לטבוח בכולם... יש לי בן-דוד שהוא חצי מונגולי, אבא שלו מוסלמי והוא אחלה של בנאדם. בגרמניה היו לי מכר או שניים ממוצא ערבי והם גם היו סבבה והם עצמם הודו שהם מתביישים בהתנהגות של אחיהם הערבים שעושים את כל הבלגאן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סובל אותם והם מגיעילם אותי

סבא שלי היום נכה בגלל הפיגוע בנתניה הוא חטף תמטען צינור לרגל

אני בעצמי יצאתי שנייה לאחר הפיצוץ בגמאל בהרצליה

קיצר אני חייב לאלוהים אבל לבני זונות אני לא יוותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב. לפי 60 שנים, הפנתה אירופה עורף לעם היהודי שישב בתוכה ללא כל "הצדקה": היהודים השתלבו בחברה והמנטליות שלהם עלתה בקנה אחד עם התרבות האירופאית. הקהילות היהודיות דגלו בשמירת חוק ומוסר ובני עמנו שיגשגו, הצליחו והביאו ברכה על פני היבשת כולה; מה הם קיבלו בתמורה? כרטיס לכיוון אחד ברכבת טבטונית להסעת בקר... עם זאת - כיום - אנשים בעלי מנטליות הפוכה, שמתוכם צמח אספסוף לא מוצלח, קורא תיגר על הרשויות וחותר תחת היסודות המערביים שבזוכתם הוא נהנה מאיכות חיים ופריחה כלכלית. אירופה ה'נאורה' וה'ליברלית' מתמודדת עתה עם הבעיה המוסלמית; מרתק לנחש את תחושות המדינאים האירופיים.

הנה כל מה שיש לי לומר להם, בפנים:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מתוכנן!!

בהתחלה הצרפתים והממשלה ליקקו למוסלמים את התחת כי הם חשבו(הממשלה) שבכך הם ישיגו רוב בבחירות בזכות העובדה שחיים שם מיליוני מוסלמים!!

עכשיו הם מקבלים את הפצצה בפרוצף! וזה בטוח לא יגמר בטוב לאף אחד מהצדדים!

האירופאים חפרו לעצמם בור די עמוק אם האיסלם, וזה יהי מענין לראות איך הם יוציאים ממנו!

כפי שאמרתי מקודם התרבות האיסלמית היא מגפה, והטפיל של האנושות. הגיע הזמן להביא להם בראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...