אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינתיפאדה מוסלמית מזוינת בצרפת

borg

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"אני אולי נשמע כמו קיצוני אבל לפי דעתי האיסלם הוא כמו מגפה!

התרבות האיסלמית היא לא ליצור או לשפר. אלה יותר כמו טפיל! תנו להם קצת כוח או במה להביע את עמדתם. והם ירמסו כל מה שנקרא בדרכם!"

וכאילו שזה לא הספיק:

אתה לא קיצוני

זאת האמת.

פעם האיסלאם הייתה תרבות יוצרת ואף פיתחה את המתמטיקה אבל היום היא ללא ספק הטפיל של האנושות

אני מסכים שהאסלם בעייתי מאוד אך חברה להרגע:

היטלר, בתורת הגזע שלו, כינה את היהודים "מגפה". הוא אפילו השקיע הון עתק על שיפיצו את ה"אמת" הזו  אני זוכר סרט אחד שבו השווה אותנו לחולדות שעוברות מבית לבית ומפיצות מחלות (ערוץ ההסטוריה)

לתשומת לבכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיטלר היה ילד כאפות וישב בכלא והמוח שלו לא היה בסדר והוא קישקש שטויות על היהודים ועל הגזע לא אומר שמה שאנחנו אומרים על ה"דת" המוסלמית לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יכולים להכליל על מיליארדים.

i can and i just did

לא יעזור כלום. המוח האנושי עובד מבחינה ביולוגית ומבחינה לוגית ע"י הכללות.

זה כמו שמלמדים אותך איך ניראה עיפרון ואז ישר אתה תדע להגיד על כל עיפרון כלשהו בעולם שהוא אכן עיפרון.

תאר לך שלא היית מכליל והיית צריך לשאול לגביי כל עיפרון בעולם מה זה...

מה שכן, הגיהאד תכליתו להפוך את העולם למולסלמי, זהמ משהו אחר.

שכחת רק להוסיף "וכל האמצעים כשרים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מסכים שהאסלם בעייתי מאוד "

לרשום שאיסלם בעייתי זה האמא של האנדרסטיטמנט!!

ואם כבר להשוות בין מה שרשמתי לבין כוונותיו של היטלר והאמרותיו לגבי העם היהודי זה באמת להגזים!!

אני לא מציג את עצמי כקיצוני ואנטי מוסלמי(אולי אני כן. אבל זה כי יש לי סיבות!). אבל אי אפשר להשאר אדישים לארועים שמתחוללים בעולם!

התרבות האסלמית מתפשטת בכל רחבי העולם, בכל מקום שהיא משיגה בה דריסת רגל מתחילות מהומות ואלימות בקנה מידה בלתי נסבל!!

והטרור האסלמי הוא יותר מאשר להפוך את העולם למוסלמי. הם נגד כל דבר שלא מזוהה אם המטרות שלהם או אם האמונה שלהם.

אם כבר אז הם אלה שהולכים בדרכו של היטלר. והמטרה הסופית שלהם היא "לטהר" את העולם מאלה שכופרים ב"אללה" או כל דבר שנראה להם שונה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מסכים שהאסלם בעייתי מאוד "

לרשום שאיסלם בעייתי זה האמא של האנדרסטיטמנט!!

ואם כבר להשוות בין מה שרשמתי לבין כוונותיו של היטלר והאמרותיו לגבי העם היהודי זה באמת להגזים!!

אני לא מציג את עצמי כקיצוני ואנטי מוסלמי(אולי אני כן. אבל זה כי יש לי סיבות!). אבל אי אפשר להשאר אדישים לארועים שמתחוללים בעולם!

התרבות האסלמית מתפשטת בכל רחבי העולם, בכל מקום שהיא משיגה בה דריסת רגל מתחילות מהומות ואלימות בקנה מידה בלתי נסבל!!

והטרור האסלמי הוא יותר מאשר להפוך את העולם למוסלמי. הם נגד כל דבר שלא מזוהה אם המטרות שלהם או אם האמונה שלהם.

אם כבר אז הם אלה שהולכים בדרכו של היטלר. והמטרה הסופית שלהם היא "לטהר" את העולם מאלה שכופרים ב"אללה" או כל דבר שנראה להם שונה!!

תזהר שלא יגידו לך פה שאתה חס וחלילה מי ישמע מכליל(המילה האסורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים אני חושב שצריך לתת קצת מימון של ותחמושת למוסלמים בפאריז ובאירופה שיעשו קצת מסיבה שם ואז הפלצנים האירופים יבינו מה אנחנו סובלים ואז נוכל לפתוח במלחמת עולם שלישית על האיסלם והכול היה שמח וטוב!

אני מקווה שאני יספיק לחיות בשביל לראות הוצאות להורג של ערבים באנגליה (אני חייב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...