מצאתי חתול מתוק.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי חתול מתוק..

kinggil

Recommended Posts

ראיתי גור חתול מסכן בוכה כל הלילה ובבוקר החלטתי לקחת אותו.

הינא הוא: http://img151.imageshack.us/img151/9636/untitled8ar.jpg

שהוא הייה גדול יותר אני יחזיר אותו למקום שמצאתי אותו.

סורי על התמונה הגרועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אותו ליד הבית שלי, ו אני יחזיר אותו כי הוא יושב לי במרפסת והוא מרעיש מלכלך וצריך לתת לו אוכל, אבל איזה מתוק הוא!!!, לא יאמן שהשכן שלי השפריץ עליו מים כדי שלא יבכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא הייה גדול אני יחזיר אותו, אז הוא כבר יסתדר לבד לא?

לא.

רוב הסיכויים שהוא יידרס\יתעללו בו\יחיה את שארית חייו בפח זבל ויהפוך לאחד מהחתולים המסכנים האלה בפחים

שנראים כמו ייצור מquake

במקרה הכי טוב מישהו אחר ימצא אותו וייאמץ אותו, אבל אם כבר אתה מחזיק אותו עד שיהיה גדול אז שיישאר כבר לתמיד לא?

חתול זה אחלה חיה לגדל, הם לא דורשים הרבה מאמץ בכלל, רק אוכל בכל השאר הם עצמאיים לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשכונה שלי אין מי שיציק לחתול, יש רק הרבה אנשים מבוגרים שבכלל זה לא מעניין אותם.

גם ככה אני יודע למי לתת אותו.

אבל החתול אחרי שאתה גידלת אותו לא יודע להסתדר לבד בחוץ... הוא לא יודע למצוא אוכל והוא לא יודע איך להתחמם בחורף... גם אם אף אחד לא יתעלל בו הוא לא יוכל לשרוד בחוץ הרבה זמן.... אם אתה לא היית מאמץ אותו בכלל הוא היה לומד את הדברים האלה אבל הוא לא ילמד את זה אם אתה תאכיל אותו ותחמם אותו וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, בתור אחד שמגדל עדר חתולים מטופח ומעוקר בחצר (127 חתול למתעניינים...) ומכיר מקרוב את העניין הדבר הטוב ביותר שיכלת לעשות  הוא להשאיר את החתול ולא לגעת בו, מהתמונה נראה לי שהוא בערך בן חמישה חודשים עד חצי שנה, חתול בגיל כזה בהחלט יכול לדאוג לעצמו, עכשיו אחרי שלקחת אותו בשום אופן אל תחזיר אותו לרחוב!!, החתול ימות מהר מאוד בגלל 2 סיבות עיקריות:

א. החתול כבר לא יפחד מאנשים ויזום מגע - מספיק שהוא יפול על האדם הלא נכון (ויש הרבה מאוד כאלה...כל שבוע אני מטפל בכ-10 חתולים חדשים שנפלו על האדם הלא נכון - ואלה הברי מזל שנשארו בחיים אחרי...) והוא מת - וזה יקרה מהר יותר ממה שאתה רוצה להאמין.

ב. החתול יאבד את היכולת לחפש אוכל ולהילחם עליו עם שאר החתולים - אל תשכחו ברחוב החתולים נלחמים כל הזמן על האוכל ומספיק יכולת קצת יותר נמוכה של חתול מסויים בכדי שהוא ימות מרעב.

בכל מקרה, עכשיו צריך למצוא לו בית כי ברחוב הוא ימות מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...