מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

borg

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?  

1169 הצבעות

1. 1. מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

• אהוד אולמרט
      0
    • אריאל שרון
    • בנימין נתניהו
    • עוזי לנדאו
    • אהוד ברק
      0
    • חיים רמון
      0
    • עמרם מצנע
    • שמעון פרס
    • אחר
    • אני לא מאמין לשום פוליטיקאי

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יוסי שריד עושה רושם של בנאדם אמין. אבל למדתי עם הזמן פשוט לא להאמין לשום מילה של פוליטיקאים, כל פוליטיקאי אני לוקח בערבון מוגבל.

טומי לפיד, מפלגת שינוי, הם יודעים להיות במקום הנכון ולרסן אנשים קיצוניים וגזרות קשות.

רשימה קצרה, קצרה מאד לצערי. הרבה מושחטים יש בממשלה שבראשם עמד מר אריאל שרון שהמצב הכלכלי במדינה, אני בספק אם זה בכלל מזיז לו משהו, לפני שבועיים הוא נשא נאום לגבי העוני בישראל ודיבר על כך שהוא מעוניין לעשות דברים כדי לצמצם את זה, ומה? אחרי כמה שעות העלו את מחיר הלחם האחיד, שהרי ידוע באיזה מגזר זה פוגע...

אריאל שרון צריך לשבת ביחד עם הבנים שלו מאחורי סורג ובריח, הוא מושחט והוא לא ראוי להיות ראש ממשלת . בושה. אני מתבייש במקומו...  :nixweiss:

לחבר'ה שאומרים אביגדור ליברמן, אמנם הוא לא בוגד בעיקרונות של המפלגה שלו עד כמה שידוע לי, אבל הבנאדם הזה הוא פשיסט שאין מקום לאנשים כמוהו במאה ה-21 בממשלה של מדינה מתוקנת. (או לפחות אחת שמתיימרת לקרוא לעצמה "מתוקנת" ... )

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

:lol:

מה מצחיק? >:(

אתה לא חושב שהם מנהיגים הראויים לראשות הממשלה, או שאתה פשוט חושב שאין להם הרבה סיכויים?

לגבי סיכויים, עד לא מזמן, פרץ היה במפלגה עם שני מנדטים, ועכשיו הוא בראש מפלגת העבודה (דיון בת'רד אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שלאחרונה ליברמן הראה סימנים של התפקחות מסוימת אני לא חושב שהוא ראוי לעמוד בראש מדינת .

עוזי לנדאו דווקא כן, הוא נראה לי בנאדם שיכול להביא שלום ומצד שני להלחם כשצריך, מצד שני אני חושב שגם בשמאל יש אנשים עם פוטנציאל כזה, מן הסתם האחרון הבולט היה רבין ז"ל.

יוסי שריד עושה רושם של בנאדם אמין. אבל למדתי עם הזמן פשוט לא להאמין לשום מילה של פוליטיקאים, כל פוליטיקאי אני לוקח בערבון מוגבל.

עם כל ההערכה שלי אליו כבנאדם ופוליטיקאי, והוא באמת לא בנאדם שלילי או מושחט אבל אין מה לעשות וכולם זוכרים לו את ה"READ MY LIPS".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין דבר כזה "בנאדם שיכול להביא שלום".

שלום זה לא דבר שקונים במכולת תמורת 100% רצועת עזה, 80% יהודה ושומרון, 70% הגולן ו-50% ירושלים.

אתה לא יכול לעשות שלום עם עצמך, ואתה לא יכול להמתין בצד עד שיהיה פרטנר לשלום בצד השני.

ידיה של מדינת תמיד פתוחות לשלום, אך במידה והצד השני לא מעוניין בשלום ונלחם בך, עליך להשיב מלחמה שערה - לא על-מנת להשיג שלום, אלא כדי להכריע את האוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אביגדור ליברמן לא ראוי להיות ראש ממשלה.

עוזי לנדאו אולי יותר ממנו, אבל לא בהרבה.

ראשי ממשלה שעדיין תומכים ב"שתי גדות בירדן" (אל תדבק לזה אבל באופן כללי) לא רואים את המציאות ולא ראויים להיות ראשי ממשלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה שאתה לא מכיר את זה?

"שתי גדות לירדן, זו שלנו וזו גם כן"

יענו ארץ השלמה וכולל את חלק מירדן בעצם (שכביכול הא חלק מארץ השלמה אבל ניתן ע"י הבריטים

לממלכה ההאשמית)

זה קטע של תנועת בית"ר וזאב ז'בונטינסקי, לומדים את זה בתיכון פור קריסט סייק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין דבר כזה "בנאדם שיכול להביא שלום".

שלום זה לא דבר שקונים במכולת תמורת 100% רצועת עזה, 80% יהודה ושומרון, 70% הגולן ו-50% ירושלים.

אתה לא יכול לעשות שלום עם עצמך, ואתה לא יכול להמתין בצד עד שיהיה פרטנר לשלום בצד השני.

ידיה של מדינת תמיד פתוחות לשלום, אך במידה והצד השני לא מעוניין בשלום ונלחם בך, עליך להשיב מלחמה שערה - לא על-מנת להשיג שלום, אלא כדי להכריע את האוייב.

שלום זה אמנם לא דבר שקונים במכולת אבל בהחלט יש אנשים שיכולים להביא שלום... בגין וסאעדת הביאו שלום, רבין וחוסיין הביאו שלום ויש המון מנהיגים בעולם שהביאו שלום, נכון שמדינת היא לא החלום הרטוב של העם המצרי או הירדני אבל אתה יכול ללכת היום במצרים ואזרחים מצריים לא יסכלו אותך באבנים, אתה יכול לשבת במסעדה בקהיר ולהגיד שאתה מישראל והכי חשוב... גם אם העם לא אוהב את המדינה הזאת יש הסכם של שקט בין העמים, אין צבאות דרוכים שעומדים זה מול זה ויש גבול שקט וזה אני חושב קודם כל שלום בין עמים, כולם רוצים יחסים של שוויץ גרמניה אבל גם שקט בגבול ושקט בתוך המדינה זה דבר מבורך ובהחלט היו אנשים שהביאו את זה.

אם ידיה של פתוחות לשלום אז צריך כל הזמן לדבר עם אבו מאזן ולנסוע לרמאללה לפגוש אותו וכל הזמן שיהיה דיאלוג לא משנה מה... אני לא נגד חיסולים ומלחמה כשצריך אבל כשיש שקט אפשר לתת צ'אנס, ולהגיד שאתה יכול להכריע את הפלשטינאים זה פשוט לא נכון כי אתה לא יכול להכריע אותם ולא להכניע אותם לצערי הרב, השימוש בכוח של צה"ל הוא יותר שימוש של הרתעה, זה שימוש בשביל להזכיר להם מי עומד מולם ולהגיד שתמיד אתה יכול לפגוע בהם וכמובן לסכל פיגועים אבל אתה לא ממש יכול לנצח לוחמים שיוצאים מתוך הערים.

ודבר אגב, שרון יכל לפחות לצאת מעזה עם הסכם שהיה נראה כהרבה יותר מכובד גם לעם בישראל וגם לפלשטינאים, מה שהוא עשה זה בריחה בסגנון אהוד ברק מלבנון.

אם אנחנו כבר במשל המכולת אז אבו מאזן יצא משם עם במבה בלי לשלם. אם אתה זורק משהו, כדאי לקבל עליו תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי.

זה היה השיר של הרויזיוניסטים (ז'בוטינסקי ) לפני הקמת המדינה על מה צריך לעשות עם האיזור הזה (ישראל וירדן )

היה להם שיר " שתי גדות לירדן , האחת שלנו השניה גם כן ..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...