מדפסת לייזר Xerox Phaser 3116 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת לייזר Xerox Phaser 3116

blackcoma

Recommended Posts

מדפסת נחמדה.

יש מדפסת שנותנת לך את אותן אפליקציות של והיא 1010 שמאד מוכרת ומכובדת.

בנוגע ל3116, יש לך את ה-3121 של זירוקס ניראית אותו הדבר ואם אותן , רק שבאה עם טונר מלא של שלוש אלף הדפסות, וזה יהיה ממש חסכוני בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בדיוק אתמול את ה 3116 במחיר של 420 שקלים, מחנות שמצאתי רק ביקורות טובות עליה, וכמובן על המדפסת

באמת התקשרתי לחנות ושאלתי אם מגיע טונר, ובהחלט אמרו שמגיע, שליש טונר מקורי - כלומר 1000 דפים.

(כשהם סופרים 1000 דף, זה לפי 5% כיסוי על דף, אז בפועל נראה לי שזה יוצא פחות מ1000 דף, תלוי איזה תוכן אתה מדפיס בדיוק)

כשייגמר הטונר, מקסימום קונים חדש, או מקורי או תחליף, שמספיק ל 3000 דף

נראית מעולה

מקווה שהיא באמת טובה כמו שכתוב עליה בביקורות

קניתי אותה לצרכי לימודים באוניברסיטה.

אני מאמין שהיא תגיע אלי תוך כמה ימים, אם אתה רוצה אתה יכול להמתין לרשמים

הביקורות עליה בזאפ , נראית טוב מאוד לפיהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטונר שמתאים למדפסת הזאת, בחנות שקניתי את המדפסת - הוא יקר, קרוב ל400 שקל (שזה המחיר של המדפסת...)

אבל אפשר לקנות בחנויות אחרות, ואפשר לקנות טאונר תואם למדפסת הזאת (לא מקורי) בזול יותר, במחירים של 150-200 שקל לטונר מלא של 3000 דף.

אין לי מושג בקשר למחירים של טונר שכזה ברשתות הגדולות, לא בדקתי..

תסתכל פה פחות או יותר זה המצב :

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=h-ink&DB137846=137867&DB27059=27712

וזה בצמצום לטונר ספציפי שאני יודע שמתאים למדפסת הספפציפית הזאת :

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=h-ink&DB137846=137867&DB27059=27712&keyword=109R748&submit1=+%EE%F6%E0+

עריכה : עכשיו קראתי שוב את הביקורות בזאפ על המדפסת ומישהו שם אומר שהדגם של הטונר שמתאים למדפסת הזו הוא זה :

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=&keyword=109R00748+&radio1=on&image1.x=23&image1.y=12

(הוא אמר שיש טעויות בפרסום, כנראה בתום לב, ומפרסמים שהטונר מהלינק הראשון מתאים ל 3116, למרות שהוא לא)

(אני לא יודע למה ההבדלים הדרסטיים במחיר, אולי חלק מהחנויות מוכרות לא מקורי וחלק כן מקורי)

(יכול להיות שיש עוד טונרים שמתאימים לה, אבל אני לא יודע איזה דגמים ומה ההבדל במחיר או באיכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא קיבלתי אותה

קניתי אותה כי התרשמתי מביקורות שהיא מצויינת לשימוש אקדמי, כמו כן במשרד בחנות מוצרי חשמל של אבא של חבר שלי, משתמשים בכמה וכמה מדפסות כאלה ואין תלונות

סוסת עבודה

אני מאמין שאני אקבל אותה מתישהו השבוע, יש מצב למחר או מחרתיים, ואז נראה איך היא אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי לך את ה3121 של זירוקס? למה אתה לא חושב עליה למשל??

היא יותר יקרה, בכ - 200 שקל, וסה"כ מדפיסה כ - 2 דפים יותר לדקה.

- אתה בטוח לגבי הטונר שלה ?

האם הוא מלא עד 3000 הדפסות ?

כי אם כן, אז זה שווה את ה - 200 שקל ( שזה הבדל על הטונר בלבד ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, אז אולי אני אשקול לקנות את זה באופיס דיפו.

כמה אחריות יש למדפסת אצלכם ?

והאם השירות של Xerox למדפסת הזו הוא עד בית הלקוח ( בנועה מחשבים, איפה שביררתי יש למדפסת אחריות עם שירות עד הבית של Xerox )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...