אילו דיסקים לצריבה הכי איכותיים (מחזיקים עשרות שנים)? - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו דיסקים לצריבה הכי איכותיים (מחזיקים עשרות שנים)?

tali_d

Recommended Posts

אני לא רוצה להיות קטנוני :) אבל אם אני לא טועה חברת BENQ לא היתה קיימת לפני שנה, כיוון שאז הם נקראו ורק לאחרונה הם נקראים BENQ לכן לא נראה לי סביר שלפני שנה היו דיסקים לצריבה של חברת BENQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר ל-BENQ, היום פתחתי חבילה חדשה וצרבתי 5 מהם בינתיים, זה סוג הדיסקים היחיד שהצורב שלי מזהה כ-X20 (את כל השאר הוא זיהה כ-X12), את כולם צרבתי ב-20 (אחד מהם מוזיקה!!), ה-QUALITY TEST שעשיתי אח"כ הראתה תוצאות מצויינות (קריאה בין X20 ל- X42 בכונן שהמקסימום שלו הוא 40...), אין שגיאות. הדיסק נשמע נפלא וגם ב-DAE לא התאכזבתי... אני חושב שכל הדיסקים הבאים שאני אצרוב יהיו BENQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות קטנוני :) אבל אם אני לא טועה חברת BENQ לא היתה קיימת לפני שנה, כיוון שאז הם נקראו ורק לאחרונה הם נקראים BENQ לכן לא נראה לי סביר שלפני שנה היו דיסקים לצריבה של חברת BENQ.

BENQ היא חטיבה של ACER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייאת אינפרנו, איפה זה ליד הבית שלך בדיוק? כמה הם עולים שם ועד איזו מהירות צריבה הם certified?

שמת לב שעניתי לך לגבי הדיסקים לצריבה של פוג'י?

שאלת אם מישהו מצא כאלו בארץ; ובכן, כן, קניתי כאלו ב*ארץ*!

שאלתי את אינפרנו לגבי קודאק, לא פוג'י. קודאק זה נושא כאוב, הם הפסיקו לייצר דיסקים, לכן כל מה שעוד יש בחנויות זה מלאי שברגע שיאזל לא יהיה יותר, והדיסקים של קודאק היו מעולים. היה להם דיו ייחודי, פיתוח שלהם. אגב, מה שמצאת ב Ace זה גם נורא יקר, גם לא Spindle (מי שצריך דיסקים בכמויות לא צריך בקופסא), וגם 650 מגה. אני לא ידעתי שמישהו עדיין משתמש ב-650 מגה, כבר כמעט לא מוכרים אותם, ובכל מקרה, רוב מה שאני צורב לא היה נכנס על 650 מגה. באייס לייד הבית שלי מוכרים בעיקר GPT.... אגב, ה Silverline הם ככל הנראה Riteks שנחשבים ללא רעים בכלל.

ואגב אינפרנו, לא ציינת אם הקודאק שמוכרים לייד הבית שלך מגיע ב Spindles, לאיזו מהירות הוא, וכמה הם עולים.

Moonshe: התוצאות שלך תואמות לשלי. עד שאני אמצא Tayio Yuden בארץ במחיר סביר (מצאתי בבודדים של בקופסא) אני דבק ב BenQ. דיסקים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...