האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק??? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק???

psycho59

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדבר היחיד שהוספפתי לו זה האהבה שלי אליו D: בניסוי קטן שערכתי מתברר שכשאתה לוחש לכרטיס שלך מילות הערכה וסיפוק הוא מתפקד במרץ ומשתפר פלאים

חחחח סתם

לא הוספתי לו כלוםםםםם סתכל על הת'רד החדש שפתחתי על הניסוי שערכתי לו תראה הפרש טמפרטורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע הבא הוא ב ksp

לא יודע אם הוא יצא לכל החנויות

בקשר לקירור סטוק כולם מבולבלים אף אחד לא יודע אם הוא  פאסיבי או אקטיבי כך או כל הקירור יספיק למקסימום ביצועים ללא oc..

לשים עוד מאוורר זה ממולץ אבל צריך לבדוק מה תנאי האחריות כי לפעמים האחריות יורדת.

יוווו כמה שטויות.... אתה היחיד שמבולבל, כל השאר יודעים שהוא אקטיבי ואתה סתם גורם לעצמך להראות אידיוט. אף חד לא מבולבל, אתה פשוט מקשיב לטכנאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה.. בישביל מה להתווכח ובישביל מה לריב??? :nono:

הכי טוב זה פשוט נחיה ונראה. בלי יותר מידי דיבורים הכי פשוט שיש :silly:

בונה אתה הבן אדם הכי דביל שראיתי פה בפורום כבר הרבה זמן

מה אתה לא מבין שאומרים לך שהקירור על הכרטיס הוא אקטיבי?!

נתנו לך קישורים לתמונות

אומרים לך אנשים שיש להם את הכרטיס

ksp לא יעשו לך ייבוא אישי בחיים לכרטיס אחד

כי הם לא חברה חובבנית

,וגם זה לא שווה להם

יבואני ספייר בישראל הם ג'יירו

הם אמורים להביא את הכרטיס

אני לא יודע מה בנוגע לנועה ולפנדה (אם הם עושים יבוא אישי או לא)

אבל ג'יירו היבואנית הראשית בישראל לספייר

בכל אופן תפסיק להתווכח עם אנשים שבמינים קצת יותר ממך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חהחהחה טיפשים כולכם יכולים לאכול אתם יודעים מה..

אחרי האיש המכירות בדק שוב הוא גילה שהקרור אכן אקטיבי..

לא הזכרתי פעם אחת שksp יבצעו יבוא אישי במיוחד בישבילי אז אל תדחפו לי מילים לפה.

המחשב יגיע ביום חמישי הבא או ביום ראשון שאחרי חמישי הבא.. בנתיים אתם תשבו פה ןתמשיכו לומר כמה אני אדיוט וכמה אני חתיכת מפגר אבל בואו נחכה עוד קצת ונראה אם יגיע או לא.. אם לא יגיע אז סבבה צדקתם ויצאתי טמבל ואם יגיע כולכם פה תצאו אדיוטים גמורים. לא שאני ישיג מזה משהו אבל זה ילמד אותכם להבא לסגור את הפה ולא לבלבל את השכל.

חוץ מזה שאני בטוח ב99.9% שיש להם את הכרטיס בגלל דבר אחד. שאיש המכירות דיבר עם היבואן הוא אמר לו שהכרטיס זה

GTO square

ז"א שהכרטיס הוא GTO בריבוע ז"א בחזקת 2 ז"א GTO2

ותפסיקו לומר שאני אמרתי שיש לכרטיס פאסיבי. מה אתם לא יודעים לקרוא עברית? עד כדי כך אתם מוגבלים אני אומר שוב ושוב שאיש המכירות של ksp אמק שהוא מגיע עם פאסיבי לא אני אמרתי אלה איש המכירות של ksp אמר. כמובן שהיום אחרי שיחה נוספת איתו התברר לו שהכרטיס אכן מגיע עם אקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יגיע ביום חמישי הבא או ביום ראשון שאחרי חמישי הבא.. בנתיים אתם תשבו פה ןתמשיכו לומר כמה אני אדיוט וכמה אני חתיכת מפגר אבל בואו נחכה עוד קצת ונראה אם יגיע או לא.. אם לא יגיע אז סבבה צדקתם ויצאתי טמבל ואם יגיע כולכם פה תצאו אדיוטים גמורים. לא שאני ישיג מזה משהו אבל זה ילמד אותכם להבא לסגור את הפה ולא לבלבל את השכל.

חוץ מזה שאני בטוח ב99.9% שיש להם את הכרטיס בגלל דבר אחד. שאיש המכירות דיבר עם היבואן הוא אמר לו שהכרטיס זה 

GTO square

ז"א שהכרטיס הוא GTO בריבוע ז"א בחזקת 2 ז"א  GTO2

ותפסיקו לומר שאני אמרתי שיש לכרטיס פאסיבי. מה אתם לא יודעים לקרוא עברית? עד כדי כך אתם מוגבלים אני אומר שוב ושוב שאיש המכירות של ksp אמק שהוא מגיע עם פאסיבי לא אני אמרתי אלה איש המכירות של ksp אמר. כמובן שהיום אחרי שיחה נוספת איתו התברר לו שהכרטיס אכן מגיע עם אקטיבי

מברוק גבר, עכשיו לך לאכול כרובית

עריכה:

יש מצב דווקא שKSP יביאו את הכרטיס בקרוב ועוד לא שמו באתר אבל הם כאילו הודיעו לו שהם מתכוונים להביא אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTO square

ז"א שהכרטיס הוא GTO בריבוע ז"א בחזקת 2 ז"א  GTO2

ולמרות שאמרנו לך שהוא טועה המשכת להתעקש שהוא צודק והקירור פאסיבי/ לא יודעים, לכן כן אמרת שהקירור פאסיבי. אמרתי שהשם של הכרטיס הוא באמת GTO^2, אבל מה הקשר עכשיו?

אז אולי KSP יביאו לך את הכרטיס, אבל הויכוח העיקרי פה היה שאתה אידיוט שאתה לא מקשיב ואתה מאמין לטכנאי KSP שאמר שהוא בא עם פאסיבי.

אפילו שכולם היו 100% בטוחים והראו לך של הכרטיס המשכת לטעון שהוא בא עם פאסיבי, ואז כשאחד פה שאל אמרת שאנחנו מבולבלים ולא יודעים וסתם גרמת לעצמך להראות כמו אידיוט, כמו מה שאני מאמין שאתה עדיין.

צריך מראש לגאול מייסוריו בנאדם שהוא כ"כ מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה טיפש.. אם תקרא את הדיון שוב תראה שאמרתי שהטכנאי\איש מכירות של ksp אמר שהקירור הוא פאסיבי, אני אמרתי שיש סיכוי שהקירור הוא פאסיבי אבל אחרי הכל גם אני אמרתי שהקירור הוא אקטיבי אבל אתם כל כך טיפשים שאתם לא יודעים להבין את תוכן ההודעה.

שמישהו פה ימצא איפה אני אמרתי שהקירור הוא פאסיבי ותראו שפעם אחת לא אמרתי שהוא פאסיבי אלה הטכנאי\איש מכירות של ksp אמר וגם טעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה טיפש.. אם תקרא את הדיון שוב תראה שאמרתי שהטכנאי\איש מכירות של ksp אמר שהקירור הוא פאסיבי, אני אמרתי שיש סיכוי שהקירור הוא פאסיבי אבל אחרי הכל גם אני אמרתי שהקירור הוא אקטיבי אבל אתם כל כך טיפשים שאתם לא יודעים להבין את תוכן ההודעה.

שמישהו פה ימצא איפה אני אמרתי שהקירור הוא פאסיבי ותראו שפעם אחת לא אמרתי שהוא פאסיבי אלה הטכנאי\איש מכירות של ksp אמר וגם טעה

:kopfpatsch:

אחד שאל עם איזה הכרטיס בא ואתה אמרת : "אנחנו מבולבלים, אנחנו לא יודעים" , ואף אחד לא היה מבולבל, אתה הטיפש היחיד שהאמין שיש סיכוי שזה פאסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מספיק לבלבל את המוח אם אתה רוצה להתחיל לריב פה עם אנשים תעשה את זה בפרטי

לא כולם צריכים לשמוע את השטויות שיש לך להגיד

התרד ירד לגמרי מהפסים

תשים לב לכותרת התרד ולאיפה אתה הגעת

אם קיבלת את התשובות שרצית בבקשה תפסיק להגיב

ולגרור את זה לנושאים לא קשורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 11 מה קשור? (אני באמת בן 11) תפסיקו להתווכח על איזה מסריח! נכון שפתחו פה דיון וצריך לענות אבל שזה מגיע לרמה של קללות הדיון הזה צריך להיות סגור ממזמן.ואני לא מאמין שילד קטן ממכם אומר לכם את זה!

בעניין הקירור: חבר שלי קנה X800GTO2 והקירור אקטיבי!

אני חושב שאחד המנהלים צריך לסגור את הדיון עם הרמה ה''גבוהה'' פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הסטתי את הדיון?? כולם באים אליי עם ההודעות של איזדה טיפש אתה ואיזה אדיוט אתה ואיזה טמבל אתה ואיזה חתיכת טמבל אתה ומפנקים אותי בשאר ירקות ועוד אני לקחתי את הדיון הזה לדרכים אחרות.. תעשה טובה אתה מתייחס אלי ככה כי אני newb פה. לאומתם שהם קצת יותר וותיקים. הם ענו על השאלה שלי אני הבאתי את העדכון לגבי מה שהטכנאי\איש מכירות של ksp אמר והם התחילו לקלל ולהשמיץ. מה אני אמור לעשות??? אני מנסה להסביר להם שלא אני אמר את זה ושאני התכוונתי למשהו אחר אבל בכוונה, איזה טמבל אתה ואיזה טיפש אתה....

אפילו תגובה עניינית ובוגרת הם לא מסוגלים לתת אז תעשה טובה תטפל בהם קודם לפני שאתה בא אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...