האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק??? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק???

psycho59

Recommended Posts

רגע.....הוא GTO2 כאילו אפשר לפתוח אותו נכון?

An AGP version of this card does not exist. Some shops list a GTO² AGP but this is not a product,

"it's probably regular GTO's which are labeled "wrong

שימו לב מה כתוב כאן זה מהאתר של הכרטיס....!!!

אתה מדבר על AGP תבדוק מה כתוב ב PCI-E

ואם אפשר לענות לשאלה שלי.. אומרים שהכרטיס מגיע ל x850xt.. האם הכרטיס x850xt יותר\פחות טוב מהכרטיס 6800gt ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אתה יודע כתוב שהוא מגיע עם פאסיבי

אז כתוב. אבל תראה את התמונה של הכרטיס באותו הדף:

365766.JPG

רואה את המאוורר?

לא קשה למצוא ביקורות על הכרטיס וכולן מראות אותו עם קירור אקטיבי. למשל כאן:

The GTO2 Limited Edition comes with the same bundle as the Ultimate Edition. Instead of the heat pipe is has the more traditional heatsink/fan combo with Sapphires Asajj Ventress looking mascot on the face.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שנכון לשלשום (יום שני) הכרטיס לא היה בארץ ולא היה אפשר להשיג אותו בארץ... אין לי מושג למה בנועה היה כתוב שהוא למכירה אבל שהלכתי לקנות את המחשב ב ksp ביררנו אם יש בנועה והם אמרו שאין במלאי... בנתיים אם יש אותו בארץ אז הוא הגיע ביום שני האחרון לפני זה הוא לא היה פה..

ואלה שאומרים שיש לו אקטיבי, בפרטים כתוב שיש לו פאסיבי ולכן שאלתי...

ד"א הזרימת אוויר שלי במארז היא 120 מאחורה ו120 מקדימה.. האחורי אני לא יודע עליו פרטים הקדמי הוא בחירה שלי.. מגיע ל 3500 סל"ד והוא נראה דיי חזק עם בקר שליטה...

בקיצור אני ינסה לעשות OC קטן לראות מה הקירור שווה..אם הטמפ' יהיה גבוהה אני ישקיע בסביבות ה200 ש"ח לקירור הכרטיס (200 שקלים זה מספיק לא)

ד"א אפשר להגיע איתו ל x850xt .. ורציתי לדעת מה יותר טוב 6800GT או x850xt .. אה וגם יש x800xt אז מה יותר טוב ה850 או ה800 ???

תודה לעוזרים ולתגובות תודה!!!

גיא

רק חבל שכשהייתי שם ראיתי כמה על המדף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שכשהייתי שם ראיתי כמה על המדף

אם היית שם זה רק היום כי ביום 3 היה חג וסגור ובשני רק בערב הם לקחו את הכרטיסים מהיבואון...

וכמו שאמרתי יכול להיות שעכשיו כבר יש להם אבל עד יום שני האחרון לא היה להם..

ואל תגיד לי שהיה להם כי אני הייתי אצלם והם אמרו שלא היה להם את הכרטיס ואי אפשר להשיג אותו בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני גר באשקלון וכל החנויות שהלכתי לשם של מחשבים אין להם את הכרטיס מסך שאני רוצה שזה ה- GTO2 יש להם של חברות כמו ג'יגהבייט ואסוס  מישהו אמר לי שעדיף למחשב החדש שלי המפרט בצד ימין עדיף X800XL של ג'יגהבייט האם הוא יותר טוב הוא עולה 50 שקל יותר לפי מה שהוא אמר לי מה- GTO2?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_95_1395&products_id=9328

ועוד שאלה האם ישתלם לי להזמין מנועה את הכרטיס(GTO2) אפילו שהאחריות היא רק שנתיים וגם אני גר רחוק מנשר האם זה משתלם לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועה סתם כתבו שיש להם אותו.. שהתקשרנו לבדוק הם אמרו שאין אותו במלאי... אני יודע שעד יום שני בערב הכרטיס הזה לא היה בארץ בכלל עכשיו אני לא יודע אם הוא בארץ או לא..

ובקשר לבחירה שלך.. אם אתה מתכנן OC לכרטיס מסך x800gto2 אז עדיף לך לקחת את ה x800gto2 אם אתה לא מתכנן OC אז עדיף לך את ה x800xl שחזק ממנו במעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך ללכת על הGTO2 ברגע שפתחת לו צינורות שהם נפתחים מאה אחוז וזה ממש קל הוא הפך ליותר טוב מהX800XL.

ברגע שעשית לו קצת OC הוא הפך להרבה וכשעשית הרבה OC הוא אוכל בלי מלח את הX800XL.

לא צריך להוסיף לכרטיס ...הגיעו איתו עם סטוק לX850XT PE אבל כדאי לקנות לו אם הטמפ' תהיה גבוה..חבל, חסכת 1000 ומשהו שקל על הכרטיס(בכך שהפכת אותו ל XT PE) תשקיע 200 ותקנה לו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הנה עדכון קטן.

הכרטיס GTO2 יגיע לארץ בגרסאת "ריבוע" של ספיר...

המחיר שלו בksp הוא 1350 פחות או יותר.. והוא מגיע עם פאסיבי, משמע צלעות ללא מאוורר.

אני לא בטוח בקשר לכרטיס בגלל שהוא בגרסאת ה"ריבוע" שאמורה לתת לו ביצועים יותר חזקים אבל בקשר לOC אני עדיין לא יודע...

ולפי דעתי המוכר לא כל כך הבין את דברי היצרן כי GTO2 זה למעשה GTO בריבוע.

אז יבקיצור הכרטיס יגיע לארץ בשבוע הבא.. הקירור הוא פאסיבי שיתן את המקסימום של הכרטיס ללא OC. מבחינת ksp ברגע שחיברת לכרטיס מאוורר האחריות ירדה אבל מה שמותר זה לחבר צלעות .

ד"א המידע נלקח מאחד אנשי התמיכה של ksp מהסניף בראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה שטויות!

GTO2 שונה בזה שמובטחת בו R480 שנפתחת לX850

עכשיו אין פסיבי לכרטיס הזה אתה חוזר על זה כל הזמן, הקירור אקטיבי.

ולא משנה מאיפה לקנות פשוט תחליף את הקירור לבד שמור את הישן למקרה הצורך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור בזה שזה מה שהטכנאי של ksp אמר לי? :bash:

או אמר שהכרטיס מגיע עם פאסיבי. לא אקטיבי אלה פאסיבי :kopfpatsch:

בחיי שאני מרגיש כמו טיפש שאני מסביר לכם משהו.

בקיצור אני יקנה את הכרטיס ויראה עם איזה הוא אכן מגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...