האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק??? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקירור של הכרטיס X800GTO2 יספיק???

psycho59

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחחח הטמטום....

איך בנאדם אחד יכול להגיד כ"כ הרבה בולשיט בת'רד אחד?

הקשר היחד בין הGTO2 שכן אמור להיקרא GTO^2, זה שלוש האותיות: GTO!

ויש לו אקטיבי, זו עובדה. הGTO^2 נמכר רק בנועה ובפנדס, בKSP כנראה אמרו לך את זה כדי שתקנה מהם את הGTO הרגיל, או שהטכנאי שענה לך הוא סתם זיין שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אהבתי את התאוריה ש GTO2 זה GTO רגיל בריבוע  :lol:

זה הדבר היחיד שהוא אמר שגם נכון... ז'תומרת לאו דווקא מבחינת ביצועים, אבל השם כן.

הGTO2 אמור להיקרא GTO בריבוע, אפילו על הכרטיס רואים את ה2 כזה בקטן מלמעלה בציור שעל הקירור, כמו בחזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח הטמטום....

איך בנאדם אחד יכול להגיד כ"כ הרבה בולשיט בת'רד אחד?

הקשר היחד בין הGTO2 שכן אמור להיקרא GTO^2, זה שלוש האותיות: GTO!

ויש לו אקטיבי, זו עובדה. הGTO^2 נמכר רק בנועה ובפנדס, בKSP כנראה אמרו לך את זה כדי שתקנה מהם את הGTO הרגיל, או שהטכנאי שענה לך הוא סתם זיין שכל.

אין את הכרטיס לא בנועה ולא בפנדס כי שהתקשרנו להזמין לא היה להם במלאי ושבדקנו אי אפשר להשיג אותו בכלל בארץ...

ומי שדיבר על התאוריה שלי לגבי ה GTO2 טGTOבריבוע אז זאת לא תאוריה פשוט ככה זה.. ה2 בGTO מסמן חזקה. יש כאלה שקוראים לזה GTO סקוייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את הכרטיס לא בנועה ולא בפנדס כי שהתקשרנו להזמין לא היה להם במלאי ושבדקנו אי אפשר להשיג אותו בכלל בארץ...

ומי שדיבר על התאוריה שלי לגבי ה GTO2 טGTOבריבוע אז זאת לא תאוריה פשוט ככה זה.. ה2 בGTO מסמן חזקה. יש כאלה שקוראים לזה GTO סקוייר

אין אצלהם במלאי, אבל בKSP אין בכלל. נועה וםפנדס הן החנויות היחידית בארץ שמוכרות את הGTO2, לא משנה אם במלאי או לא.

מה שהטכנאי בKSP ניסה למכור לך זה 100% לא הGTO2, אל תתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אצלהם במלאי, אבל בKSP אין בכלל. נועה וםפנדס הן החנויות היחידית בארץ שמוכרות את הGTO2, לא משנה אם במלאי או לא.

מה שהטכנאי בKSP ניסה למכור לך זה 100% לא הGTO2, אל תתקרב.

אוייש אתה כזה טיפש.. לנועה לא היה במלאי ואין להם במלאי אף פעם לא היה להם את הכרטיס הזה אתה לא מבין?? הם סתם כתבו שיש להם את הכרטיס הזה אבל אתה רוצה להזמין אין אותו במלאי.. אותו דבר פנדס.הכרטיס היה אמור להגיע לארץ אבל מה? הוא לא הגיע ולאף חנות לא הייתה אותו ותשאל את מי שאתה רק יכול אם מישהו קנה את הכרטיס הזה תשאל אותו אם יש אותו בארץ. והטכנאי של ksp מוכר לי GTO2 ולא שום דבר אחר...

אתה יודע מה זה יבוא אישי? ברגע שאני רואה שזה לא GTO2 ואני לוקח את הכרטיס את זה אליו הוא חייב ליבא את הכרטיס ולספק לי אותו ולא משנה מאיפה..

חוץ מזה שהוא חתום על זה שהוא יביא לי את הכרטיס הזה.. אם הוא יביא לי אחר והוא לא ירצה להחליף יש משפט שבמשפט הזה אני יוציא מהם לא מעט כסף ובגלל זה הם לא יקחו את הסיכון בלעבוד עלי.. במיוחד לא אחרי שהייתי אצלו והוא ראה שאני לא איזה אחד טמבל שלא מבין כלום במחשבים..

טוב תעשו טובה מי שאין לו תגובות רציניות שמסתמכות על משהו שישתוק!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה תמים, יזמינו לך אישית כרטיס? חי חי עולה להם יותר... לטבוע אתה לא תלך לטבוע אף אחד מקסימום תביא תכרטיס חזרה ותדרוש את הכסף,

פנדה ונועה כתבו כדי שיהיו קבוצות הזמנה ואז הם יביאו אותם, שלא סתם להביא ולא יהיה ביקוש, קפיש?

שוב אני אומר לך הטכנאים לא מבינים הראה היה לי מקרה שניסיתי לברר בקשר למוצר ולקח לי יותר זמן להסביר לו מה זה איזה דגם מדוייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש אתה כזה טיפש.. לנועה לא היה במלאי ואין להם במלאי אף פעם לא היה להם את הכרטיס הזה אתה לא מבין?? הם סתם כתבו שיש להם את הכרטיס הזה אבל אתה רוצה להזמין אין אותו במלאי.. אותו דבר פנדס.הכרטיס היה אמור להגיע לארץ אבל מה? הוא לא הגיע ולאף חנות לא הייתה אותו ותשאל את מי שאתה רק יכול אם מישהו קנה את הכרטיס הזה תשאל אותו אם יש אותו בארץ. והטכנאי של ksp מוכר לי GTO2 ולא שום דבר אחר...

אתה יודע מה זה יבוא אישי? ברגע שאני רואה שזה לא GTO2 ואני לוקח את הכרטיס את זה אליו הוא חייב ליבא את הכרטיס ולספק לי אותו ולא משנה מאיפה..

חוץ מזה שהוא חתום על זה שהוא יביא לי את הכרטיס הזה.. אם הוא יביא לי אחר והוא לא ירצה להחליף יש משפט שבמשפט הזה אני יוציא מהם לא מעט כסף ובגלל זה הם לא יקחו את הסיכון בלעבוד עלי.. במיוחד לא אחרי שהייתי אצלו והוא ראה שאני לא איזה אחד טמבל שלא מבין כלום במחשבים..

טוב תעשו טובה מי שאין לו תגובות רציניות שמסתמכות על משהו שישתוק!! :s07:

בקיצר, אתה אידיוט ואין לKSP סיבה להזמין לך במיוחד.

הם ייתנו לך כרטיס אחר וכשתחזור להחליף הם יציאו לך כרטיס אחר 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה תמים, יזמינו לך אישית כרטיס? חי חי עולה להם יותר... לטבוע אתה לא תלך לטבוע אף אחד מקסימום תביא תכרטיס חזרה ותדרוש את הכסך,

פנדה ונועה כתבו כדי שיהיו קבוצות הזמנה ואז הם יביאו אותם, שלא סתם להביא ולא יהיה ביקוש, קפיש?

LOL יש כבר כמה אנשים שביקשו את הכרטיס הזה מksp.. וksp לא מביאים אותו במיוחד בישבילי הם מביאים סכום כרטיסים ולא אחד..

ובקשר למה שאמרת עם פנדה ונועה.. הם באמת כתבו כדי שתיהיה להם "קבוצת הזמנה" אבל יש כמה פה שאומרים שיש לפנדה ולנועה את הכרטיס ושהיה אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מתי הוא יצא? ויגיע לכל החנויות וזה? והם הקירור בסטוק יספיק לו? או שצריך לשים עוד קירור?

שבוע הבא הוא ב ksp

לא יודע אם הוא יצא לכל החנויות

בקשר לקירור סטוק כולם מבולבלים אף אחד לא יודע אם הוא פאסיבי או אקטיבי כך או כל הקירור יספיק למקסימום ביצועים ללא oc..

לשים עוד מאוורר זה ממולץ אבל צריך לבדוק מה תנאי האחריות כי לפעמים האחריות יורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי אותו שוכב לו במארז בכיף על OC של 530 ליבה ו550 ו16 צינורות, הוא מסוגל להרבה יותר אבל אמרתי לעצמי שזה מספיק לבינתיים..

וכן הקירור אקטיבי וואחד אקטיבי איזה רעש הוא עושה ב100 אחוז מהירות סיבוב  :smile1:

וקניתי אותו מנועה, היה להם ארבע על המדף כשבאתי ! שלי הם שמרו בצד כי הזמנתי !

וKSP לא יזמינו לך כלום יא אהבל זה לא איזה חנות קטנה בשיכון רמת גן, זה עסק מסודר עם 8 סניפים - ומה דיברת עם טכנאי ? מה קשור ? דבר עם איש מכירות שיושב שם ותראה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...