הפרק האחרון של השמיניה היה היום!-סיכום ודיכאון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרק האחרון של השמיניה היה היום!-סיכום ודיכאון

Yellow

Recommended Posts

הסדרה ה''שמיניה'' (המיועדת ללקוחות חברת הכבלים HOT) הסתיימה היום אחרי 2 עונות! יום דיכאון!

הפרק היה מאוד יפה אבל לא הבנתי את הסוף? איה חזרה להיות בת 10 או שנשארה להיות בת 15 בשביל אדם?! בכל מקרה אם היא נשארה בת 15 וניני (יונתן) הפך בחזרה לילד בן 10 הוא יכסח לה ת'צורה כי זה לא פייר!

ומה הסיפור על טדי (עמוס) ודגנית,מה הם יתחתנו? והדבר הכי מותח: האם הם ישנו בלילה באותה מיטה? (המבין יבין).

הסיפור של מיקה ואבי היה קצת רדוד ולא מותח בגרוש,והאם אבי בונה על הX1800XT,זה מה שהכי מותח.

בכל מקרה,הקלטתי לכם את הקליפ בעזרת יכולת הTVOUT של הכרטיס שלי,מצטער על האיכות הגרועה כי כדי להעלות לאינרטנט שצריך שזה ישקול מעט,בכל מקרה תהנו.

http://planet.nana.co.il/ron_50/8.wpl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אייייייייייייייייףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!

מה אתה ילד בגן? למה לראות ערוץ הילדים זה כזה ערוץ מעפן שעושה לי חור בראש.

יש לי אח קטן כל היום קודח לי בשכל הווליום של הטלוויזיה בסלון מגיע עד אליי עם השיגעון של הדרגון בול זובי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו כשהעשר הראשונים ירדו עליו... אין צורך שכל אחד יודיע מה דעתו על הרגלי הצפיה שלו.., אני מניח שלא אכפת לו ::)

ואני מכיר את זה אישית, יש לי אח בן 14 שמתנהג כמו בן 4. כל היום ערוץ הילדים, זה מעצבן, אבל גם לי כבר נמאס להעיר לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I mean I like cartoons and crap, I always watch Nickelodeon and RTL (the local kiddy channel) and sometimes KIKA - aka Kinder Kaka, but those are cartoons, they're fun, cute and funny but those lameass soap operas that try to be so goddamn cool - that's just so lame and gay and created just so that stupid kids will mooch their parents for money to buy bunch of shit of those series.

"Mommy mommy! I want the "Rebelde" backpack!"

I'm so sick of this crap... What happenned to all of the non-commertial cartoons and serials? You know, just plain good heat-warming cartoons like 13-20 years ago.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well, I started watching Disney only a short while after the Berlin Wall fell and the Iron Curtain with it and they actualy started bringing all this stuff from the west but still, I don't remember everyone being so psyched about the accessories. Frankly, I don't remember that were actualy such accessories on the market... So perhaps you'd find Ninja Turtles bubble gum, yeah okay, but not such insane ammounts of murchendice.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well, I started watching Disney only a short while after the Berlin Wall fell and the Iron Curtain with it and they actualy started bringing all this stuff from the west but still, I don't remember everyone being so psyched about the accessories. Frankly, I don't remember that were actualy such accessories on the market... So perhaps you'd find Ninja Turtles bubble gum, yeah okay, but not such insane ammounts of murchendice.

מרצ'נדייז זה כל הרווחים שלהם. מהסרטים ומהסדרות אני בטוח שהרווח הוא מינימלי לעומת המרצ'נדייז. ילדים יודעים איך נראה מיקי מאוס בלי שהם ראו שלו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם דריה, (גם אני צפיתי בסדרות של בבריה"מ לשעבר, ולא היה מסחור ..אולי בגלל שלא היה כסף ;D)

ובאמת נעלמו הסדרות האיכותיות. עכשיו עושים בשביל להרוויח כסף, ובלי תוכן. העיקר למסחר הכל בשביל להרוויח עוד קצת.

אבל ככה זה מאז ומתמיד בארה"ב, זה רק עכשיו מתחיל להגיע אלינו בגלים:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם דריה, (גם אני צפיתי בסדרות של בבריה"מ לשעבר, ולא היה מסחור ..אולי בגלל שלא היה כסף ;D)

ובאמת נעלמו הסדרות האיכותיות. עכשיו עושים בשביל להרוויח כסף, ובלי תוכן. העיקר למסחר הכל בשביל להרוויח עוד קצת.

אבל ככה זה מאז ומתמיד בארה"ב, זה רק עכשיו מתחיל להגיע אלינו בגלים:|

nu pagadzi

בחיים שלי לא ראיתי תכנית יותר איכותית לילדים מזאת

גדלתי עליה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...